Telefon Tavsiyesi IPhone 5 & IPhone 4S

Sponsorlu Bağlantılar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
IPhone 5 & IPhone 4S
Arkadaşlar uzun zamandır düşünüyorum. Acaba IPhone 4S' mi IPhone 5' mi yoksa Samsung Galaxy serisinden biri mi? Android çok düşünmüyorum nedense Android' e karşı bir düşmanlığım var sanki, bana çok basit ve sıkıcı bir sistem gibi geliyor. IPhone olarak da 5' i önereceksiniz biliyorum ama yine de danışmak istedim ben. Şöyle söyleyeyim: Oyun oynamaya ve program yüklemeye çok düşkünüm. 4S' de 512 MB RAM var, 5' de ise 1GB. Ama fiyat olarak da çok bir bütçe ayıramam. Sizce hangisi olmalı?

Bu arada bir ilan buldum, fiyatı da uygun geldi, sizce nasıl?

• Beğen
Tepkiler: mısto61

sata3

sata3

Üye
2.El'e Güven Olmaz Ama Sen Bilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İPhone 5 :oke:

• Beğen
sata3

sata3

Üye
İlandaki nasıl sence? Ben Sivaslı olduğum için Sivas çevresinde bulabildiğim en uygunu bu gibi.

Elden teslim alacağım zaten ama ne gibi sorunlar olabilir ki?
Elden Alacaksan Sıkıntı Olmaz Ama Telefonu İyi Bir İncele:oke:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Güzel beğendim :good:
Yalnız teslim almadan önce bir kontrol et telefonu :oke:

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Bütçe ne kadar kardeşim. Belki aklına yatan başka bir öneri gelir.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
Güzel beğendim
Yalnız teslim almadan önce bir kontrol et telefonu :oke:
Tamam kontrol ederim. :good: Bir de internette uzun bir araştırma yaptım, galiba ikinci el IOS7 yüklü telefon alınırken iCloud gibi hesapları kaldırmak gerekiyormuş. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sen IPhone 5S kullanıyorsun galiba, nasıl yapılacağını bilirsin. Şöyle bir kabataslak anlatsan nası oluur?
Bütçe ne kadar kardeşim. Belki aklına yatan başka bir öneri gelir.
Taksitli telefon alınma dönemi kalktı diye biliyorum, bu yüzden bütçe biraz düşüyor. Ama Vodafone gibi yerlerden aylık faturaya ek de alabilirim gibi. Şu an elimde 3500 :tl: gibi bir miktar var ama hepsini harcayamam, malum, lisedeyiz . Üniversite için lazım olacak. :cool

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Tamam kontrol ederim. :good: Bir de internette uzun bir araştırma yaptım, galiba ikinci el IOS7 yüklü telefon alınırken iCloud gibi hesapları kaldırmak gerekiyormuş. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sen IPhone 5S kullanıyorsun galiba, nasıl yapılacağını bilirsin. Şöyle bir kabataslak anlatsan nası oluur?

Taksitli telefon alınma dönemi kalktı diye biliyorum, bu yüzden bütçe biraz düşüyor. Ama Vodafone gibi yerlerden aylık faturaya ek de alabilirim gibi. Şu an elimde 3500 :tl: gibi bir miktar var ama hepsini harcayamam, malum, lisedeyiz . Üniversite için lazım olacak. :cool
Özel mesaj kutuna bak :oke:

• Beğen
Burak Altun

Burak Altun

Üye

Umarım kazanırsın.

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
5 donanım olarak iyi olsada aslında 4S kasası olsun piyasası olsun daha iyidir. Fakat biraz eskidi. Bana kalırsa galaxy serilerinede bakma. Sıfır 4S fiyatına bi nexus 5 falan alsan daha iyi olur. Çok oyun program yüklerim diyosun. Ve androidden sıkılacağını düşünüyosun ama 4S dede iki sayfalık bi arayüzden baska bişey yok

Eduardo58

Eduardo58

Üye
    Konu Sahibi
5 donanım olarak iyi olsada aslında 4S kasası olsun piyasası olsun daha iyidir. Fakat biraz eskidi. Bana kalırsa galaxy serilerinede bakma. Sıfır 4S fiyatına bi nexus 5 falan alsan daha iyi olur. Çok oyun program yüklerim diyosun. Ve androidden sıkılacağını düşünüyosun ama 4S dede iki sayfalık bi arayüzden baska bişey yok
Nedense Symbian' dan sonra hiç Android kullanasım yok. Galaxy S3 Mini deneme fırsatım oldu, çok beğenmedim. İnsan zamanla sıkılıyor, arayüz olsun uygulama mağazası olsun. Nexus' un ne farkı var ki? O da Android değil mi?

MaxipmaN

Üye
4s 8gb işine yaramaz 16lık alacağına ip5 al

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus saf androididir. Google ın telefonudur ve arkasında google desteği vardır. İlk güncellemeyi anında alır. Şuan piyasadaki üstdüzey telefonların bazılarında 4.3 bile yokken yada 4.4 ü daha almamışken 4.4.2 var mesela. Saf android olduğu için kasma falanda olmaz.

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5 kullanıyorum. Geçici olarak 4S'de kullanıyorum. İki telefonda da iOS 7.0.4 yüklü. 4S menülerde ve oyunlarda kasıyor. 5'de en ufak kasma yok. Ayrıca video veya film izlerken 5 ekran oranından dolayı tam ekran izletirken 4S'de kenarlarda siyahlık oluyor.

• Beğen

Üst Alt