S7 almak için Doğru Zaman mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

VengeanceFalls

VengeanceFalls

Üye
    Konu Sahibi
S7 almak için Doğru Zaman mı ?
Arkadaşlar iPhone 4S im arızalandığı için yakın bir zamanda telefonumu değiştireceğim.Aklımda Samsung Galaxy S7 var. Şuanki fiyatı 3000 tl. (Hepsiburada/gittigidiyor vb..) Acaba fiyatı daha da düşer mi yoksa bu fiyattan şuan alınmalı mı ?
Diğer modellerle pek ilgilenmiyorum. iPhone 7'yi bekle diyenler için de 16 gb lik modeli yetersiz 64 gb lik modeli için de 4 bin tl veremem malesef. Zaten Android'e geçmek istiyorum. G5 tasarımı hiç hoşuma gitmedi bu arada.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hiç acele etme . 2-3 ay içinde fiyatları düşmeye başlar. İlk parti cihazlarda da genelde çıkan sorunlar sonraki partilerde olmaz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi Güzel Hepsiburadada Ucuz Ama Garantisine Samsung Türkiye Bakmıyor O Cihazin.Bildiğin Mahalle Dükkanı Bakıyor Garantisine Vatanbilgisayar Gibi Bayılerden Al Samsung Türkiye Bakıyor O Cihazların Garantisine O Zaman Cihaz Bozulursa Başın Ağrır

man20

man20

Üye
S7 3.000 tl değil 2.800 tl daha dün vatan bilgisayarda gördüm. Bence şuan fiyatlar çok fazla biraz indirim olana kadar bekleyin.

Polymath

Polymath

Üye
S7 3.000 tl değil 2.800 tl daha dün vatan bilgisayarda gördüm. Bence şuan fiyatlar çok fazla biraz indirim olana kadar bekleyin.

Kardesim hepsiburada samsung garantili üründe satıyor ithalat garantilide. Bunlardan birini seçmek sana kalmis. Samsung garantili alirsan ister hepsi ye ister samsung servisine sorunsuz gonderebilirsin. Hepsi burada bence türkiyenin en iyi müşteri hizmetlerine sahip. Insanlari yanlis yönlendirmeyelim..
S7 yorumuna gelirsek. Bence 2 bin üzeri telefon alinacaksa piyasa degeri düşmeyen bir telefon alınmalı. Oyuzden iphone 6s veya o fiyata iphone 6 64 gb alabilirsin.. 6s 64 gb da alabilirsin aslinda. 1 ay kullanip nakite cevirmek isteyen saticilardan.
.

Üst Alt