Nokia 700 kullanıcıları gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 kullanıcıları gelsin
5800 vardı bende para iadesi istedim büyük ihtimal paramı alıcam üstüne ekleiyp telefon almayı düşünüyorum.Nokia 700 düşndüm.
701 de almak istiyorum ama o belli degil 701 i zaten biliyorum .Ama 700 hakkında bigim yok.Aralarında 150 tl fark var.

700 kullanıcılarına soruyom nasıl memmunmusunuz .İşlemcisi 1.3 GHZ öyle değil mi ? Kamerası nasıl,sesi falan iyimi

Telefonun tek eksiği ön kamera :(

Genel bir yorum almak istiyorum kullanıcılardan :)

Telefon hafızası konusu nasıl yani kendi hafızası nı ikiye bölyor depo hafıza diye,Yani tam olarak ne kadarını kullanıyor

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Şahsen ben Nokia 700 almanı önermem. Bir kötülüğü filan yok ama, bence o telefonun ekranı Symbian Belle için çok küçük. Ben Nokia 603 almanı öneririm. 603 ile 700 arasında birtek kamera flaşı ve işlemci farkı var ekran boyutunu katmazsak. Bence işlemcideki 300Mhz lik farkı fark etmezsin bile. İyi düşün :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Fazla para vermene gerek yok zira nokia ile iliskin 450 liraları geçmemeli symbian için.
603 al bence bi eksigi yok..

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen ben Nokia 700 almanı önermem. Bir kötülüğü filan yok ama, bence o telefonun ekranı Symbian Belle için çok küçük. Ben Nokia 603 almanı öneririm. 603 ile 700 arasında birtek kamera flaşı ve işlemci farkı var ekran boyutunu katmazsak. Bence işlemcideki 300Mhz lik farkı fark etmezsin bile. İyi düşün :)

603 ün bana göre eksisği fazla onu istemiyorum giriş seviyesi zaten :)

- - - Eklendi - - -

Fazla para vermene gerek yok zira nokia ile iliskin 450 liraları geçmemeli symbian için.
603 al bence bi eksigi yok..

hayır onu istemeiyorum :)

- - - Eklendi - - -

700 kullanan hiç mi yok yahu :hmmm

- - - Eklendi - - -

580 Tl ye beyaz olanından buldum istanbul bilişimden :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
bi yorum atmak çok mu zor yahu

pRime.

pRime.

Üye
ben atayım. nokia 700 çok iyi bir cihaz. hafif, incecik ve küçücük. tasarım olarak ben bu cihaza çakı gibi diyorum. :D lakin küçük demek küçük ekran demek ve 700 ile alfanumerik klavye dışında klavye kullanman zor. yazılım performansı olarak dencek pek bir şey yok çünkü aynı işlemci ve aynı gpu'yu kullanıyorlar. ikisi de akıcı ve hızlı. 701 ile de bir kaç özellik dışında baya benzerler.
701'de 1000nitlik tft cbd lcd var. 700'de cbd amoled.
hafıza olarak 700'de dahili 2gb varken 701'de 8gb var. iki cihaz da 32gb'a kadar micro sd kart destekliyor.
700'ün kamerası 5mp, 701'inki 8.
701'de fm verici varken 700'de yok.
700'de ikinci mikrofon ile gürültü azaltma olayı yok ama 701'de bu mevcut.
700'ün bataryasının kapasitesinin az olmasından dolayı şarj süresi olarak 701 birazcık daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
ben atayım. nokia 700 çok iyi bir cihaz. hafif, incecik ve küçücük. tasarım olarak ben bu cihaza çakı gibi diyorum. :D lakin küçük demek küçük ekran demek ve 700 ile alfanumerik klavye dışında klavye kullanman zor. yazılım performansı olarak dencek pek bir şey yok çünkü aynı işlemci ve aynı gpu'yu kullanıyorlar. ikisi de akıcı ve hızlı. 701 ile de bir kaç özellik dışında baya benzerler.
701'de 1000nitlik tft cbd lcd var. 700'de cbd amoled.
hafıza olarak 700'de dahili 2gb varken 701'de 8gb var. iki cihaz da 32gb'a kadar micro sd kart destekliyor.
700'ün kamerası 5mp, 701'inki 8.
701'de fm verici varken 700'de yok.
700'de ikinci mikrofon ile gürültü azaltma olayı yok ama 701'de bu mevcut.
700'ün bataryasının kapasitesinin az olmasından dolayı şarj süresi olarak 701 birazcık daha iyi.

fm verici dediğin normal radyomu yok yani :hmmm

valla yorum attın ama şimdi 700 ü küçük düşürücü yorum oldu ya :D alasım kaçtı :ehe

pRime.

pRime.

Üye

fm verici dediğin normal radyomu yok yani :hmmm

valla yorum attın ama şimdi 700 ü küçük düşürücü yorum oldu ya :D alasım kaçtı :ehe

hayır. radyo var ama radyo yayını yapma yok. :) 701 bunu destekliyor. küçük düşürmüşüm gibi göründü galiba yazdıklarım. bence 700 alabilirsin ama imkanın varsa 701'e de bak.

• Beğen
Tepkiler: anılbaran

PixelWolf

Üye
kerim sen neden samsunglara takmışsın öğrenebilir miyim :d: bende 700 alacağım ama kararsızımm ben C5-00 ımı seviyorum ama yine de dokunmatik alasım var :hmmm senin yaşadıklarını yaşıyorum 603 istemiyorum ama 700 de kararsızım 701 pahalı geliyo bana :hmmm hem 603 ün flaşı yok en önemli şeylerden biri flaşşş :ehe

CasuS_87

CasuS_87

Üye
bence 603 al :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt