android de nokia gibi flash olayı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
android de nokia gibi flash olayı?
Cihazımı geçen hafta güncelleme yaparken ilk önce %10 da hata verdi (uyumlu cihazı bağlayın diye) bende güncellemeyi iptal edip telefonu açtım bi sıkıntı olmadı ama 2. güncelleme %71 de hata verdi AMSS indirme hatası AMSS skpped download falan yazdı ben de ilk güncelleme de ki gibi bişiy olmaz diye iptal edip cihazıaçmaya çalıştım ama cihazın ilk açılış ekranı geliyo daha da ilerlemiyor

sorum şu nokialardaki gibi androidde flashlama olayı var mı

(servise yolla diye kestirip atmayın alcatel marka cihazlara teleservice bakıyormuş pazartesiden cuma ya kadar ulaşmaya çalıştım ama ulaşamıyorum)

furkey

Üye
evet flashlama olayı var ama her telefon da farklı işliyor bu olay. Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi arkadaşa?

cukuleaks

Üye
Rom yüklemek flaşlamak oluyor. Rootlamakta hack demek oluyor.
Bu konu hakkında ~N.A.W.Y~
ye danışırsan daha iyi olur. Benim boş zamanım fazla olmuyor. Okul olmasaydı her türlü yardım ederdim :)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeşim bende çok flashlama yaptım nokia da ama android de yeniyim ya :ah

- - - Eklendi - - -

navy e özel mesaj atamıyom :( almak istemiyormuş

cukuleaks

Üye
sağol kardeşim bende çok flashlama yaptım nokia da ama android de yeniyim ya :ah

- - - Eklendi - - -

navy e özel mesaj atamıyom :( almak istemiyormuş
Kusra kalma abi boş zamanım olsa uzun uzun anlatırdım ama elimden bişey gelmiyor :) Ben symbianda flaş olayını 13 yaşımdan beri yapıyordum. Taki androide geçene kadar (androide geçeli 1 sene oldu ) Ama 2 hafta içindede androidi çözdüm sorun yok ikisinide biliyorum şuan :)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
iyi kardeşim ya inşallah yazılım mühendisliği gibi bi bölüme gidersinde seni daha yerlerde tanırım mesela yeni bi işletim sistemi falan :D

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
iyi kardeşim ya inşallah yazılım mühendisliği gibi bi bölüme gidersinde seni daha yerlerde tanırım mesela yeni bi işletim sistemi falan :D
Aklımı okudun abi ya :) insallah ... kendimi o sekilde dusunuyorumda bazen. eh beeee :D

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
sonra stewve jobs gibi o android bitecek ulennnnnnnnn :D :D

- - - Eklendi - - -

hem çalışmayınca olacak birşey yok hayal etmek güzel birşey ama en önemlisi hayalın için ilk adımı atmak bende senin yaşlarında elektrik ve elektronik mühendisliği idi hayalım ve kendi çapımda radyo ve benzeri şeyleri tamir ediyordum ama lise de yanlış arkadaş çevresi beni batırdı şimdi ise ordu ü. hemşirelik mezunu oldum yine hiç olmamasından iyidir ama şimdi bi boğaziçi elektrik elektronik mezunu olmak vardı ahhhh ahhhh

sana tavsiyem hayal ettiğin üniversitedeki bölümün araştırmasını yap resimlerini çalışma odana as çalışma şevki getirir inşallah sana ve en önemlisi günlük çalış 10 soru çöz ama günlük çöz mesela işde 100 soru çözdün 2 gün yatıyım olmasın

seneye bu zamanları soracam sana nerelerdesin diye eğer kazanamazsan kulağını çekecem senin :D

cukuleaks

Üye
sonra stewve jobs gibi o android bitecek ulennnnnnnnn :D :D

- - - Eklendi - - -

hem çalışmayınca olacak birşey yok hayal etmek güzel birşey ama en önemlisi hayalın için ilk adımı atmak bende senin yaşlarında elektrik ve elektronik mühendisliği idi hayalım ve kendi çapımda radyo ve benzeri şeyleri tamir ediyordum ama lise de yanlış arkadaş çevresi beni batırdı şimdi ise ordu ü. hemşirelik mezunu oldum yine hiç olmamasından iyidir ama şimdi bi boğaziçi elektrik elektronik mezunu olmak vardı ahhhh ahhhh

sana tavsiyem hayal ettiğin üniversitedeki bölümün araştırmasını yap resimlerini çalışma odana as çalışma şevki getirir inşallah sana ve en önemlisi günlük çalış 10 soru çöz ama günlük çöz mesela işde 100 soru çözdün 2 gün yatıyım olmasın

seneye bu zamanları soracam sana nerelerdesin diye eğer kazanamazsan kulağını çekecem senin :D
abi sen nasıl bi insansın ya vallahi aklımı okuyorsun :D benimde elektrik elektronige ilgim var. bilgisayar dahil.
kendim ugrasip elektrinik esya tamir etmiyorum zaten kendiliginden bozuluyor arada :) inanırmısın televizyondan catidaki antene uzanan bi kablo vardi usta geldi yapamadi musade et abi dedim 15 dkda yaptım adam dedi yazın bana çırak olarak geliyosun diye :D

çevremde belki 200 tane 300 tane arkadasim var ama biri bile symbian android veya pcden cakmiolar. biri android dedimi sinifta bi aciyorim agzimi herkes beni dinliyor :ehe bilgisayarmi dedi birisi direk ben konusuyorum millet beni dinliyor :D symbian hack icin hergun yan siniflardan bana geliyorlar :) suanda okulumda dersanemde tamamen bu ozelliklerimle tanınıyorum .
şimdide biraz derslerimden bahsedilsin basarim konussun istiyorum. dersleri biraz astım ama bu sene bombayi patlatmayı dusunuyorum. zaten universiteyi burda odtü itü felan kazanamassam avusturyada okuycam sonrada amerikada english time :)

abi bana moral verdin cok saol ya icimdeki calisma istegi bi kademe daha arttı :) programcı olursam ilk seni ziyaferet edicem :D

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
benim felsefemde her öğrenci bir elmasdır ve elmas işlendiği zaman değerli yoksa topragın altında kaldığı sürece sadece tasdır mühim olan onu işleyip piyasaya sürmek işde burdaki işlemede ki kastım iyi bi ekiple öğrencinin hedefe ulaşması ekipde aile öğretmen arkadaş cevresi ve en önemlisi sensin sen ne istersen diğer 3 u sana onu verir ders calışmak istersen herkez sana zaman ayırır ve müsade eder ama sen yok telle ığrasacam yok tamir yapacam dersen o zaman seni kullanan çok olur örneğin nokia da bi flash işlemini tamirciler 20 tl ye yapıyor sen ne gereği var ben yaparım dersen hedefine giden yolda zaman kaybedersin ama dersin ki ben ders çalışacağım ha o zaman o kişi 20 tl yi verir sende zaman kaybetmezsin tercih senin

mancukya

Üye
ONE TOUCH Upgrade Q programini yüklüyorsun sonrasinda teli kapatip o sekilde flash islemine basliyacaksin az bulunan model pek nette aciklamasida yok.
700 mb dosya acele etme bir dahada.

Google translate yapabilirsin

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
ama benim ki ot 995 orda da 990 yazıyo bi sıkıntı olmasın sonra

bide
Stock Rom
Telefonuna çok derinlemesine dalmış, boğulmuş olan arkadaşlar için olmazsa olmaz bir paket!
Dükkandan taze çıkmış telefondaki temiz Gingerbread sürümü, DOKUNULMAMIŞ STOCK rom (cwm recovery imgesi) !!! bu ot 995 içinmiş 200 mblık bi dosya bunu odin ile yüklesem sıkıntım biter mi?
:aman2:

cukuleaks

Üye
benim felsefemde her öğrenci bir elmasdır ve elmas işlendiği zaman değerli yoksa topragın altında kaldığı sürece sadece tasdır mühim olan onu işleyip piyasaya sürmek işde burdaki işlemede ki kastım iyi bi ekiple öğrencinin hedefe ulaşması ekipde aile öğretmen arkadaş cevresi ve en önemlisi sensin sen ne istersen diğer 3 u sana onu verir ders calışmak istersen herkez sana zaman ayırır ve müsade eder ama sen yok telle ığrasacam yok tamir yapacam dersen o zaman seni kullanan çok olur örneğin nokia da bi flash işlemini tamirciler 20 tl ye yapıyor sen ne gereği var ben yaparım dersen hedefine giden yolda zaman kaybedersin ama dersin ki ben ders çalışacağım ha o zaman o kişi 20 tl yi verir sende zaman kaybetmezsin tercih senin

Zaten beleşe yapmıyorumki :ehe

mancukya

Üye
Odin Samsunglar icin senin telde nasil caliscak hani bildigimiz cihaz degil kaza bela calisr falanda normalde o telin flash atma programi verdigim program seninkisi 995 ise o program 995 dosyasini indirir.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
Odin Samsunglar icin senin telde nasil caliscak hani bildigimiz cihaz degil kaza bela calisr falanda normalde o telin flash atma programi verdigim program seninkisi 995 ise o program 995 dosyasini indirir.
ot 995 in orjinal romunu indirdim gingerbeat olanını da ONE TOUCH Upgrade Q 2.5.4 ile güncelleme yaparken sıkıntı olmuştu salı ya kadar hastenede ziyaretçe durumundayım o zamana kadar ayrıntılı araştırma yapıyom salıdan sonra yükleme yapacam yardımların için yine de sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt