Telefon değiştirmek için kullanıdıgınız bahaneler.

Sponsorlu Bağlantılar

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
Telefon değiştirmek için kullanıdıgınız bahaneler.
Arkadaşlar nokia 5130 var elimde 2008 den beri kullanılıyorum.Telefonu görseniz yüzüme balgam atar küfür basar forumdan banlar ülkeden kovarsınız fakat ailem bunu anlamıyor yeterli maddi durumumuz oldugu halde telefonumu değiştirmiyorlar ne gibi bahaneler uydursam değiştirirler ?

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
En güzel taktik telefonunu bozmaktır. Biraz telefonsuz kalırsın ama en sonunda alırlar. Veya öğrenciysen birden gaza gel ailenle otur konuş söz ver bna telefon alın böyle böyle yapcm çlşcm felan işte anladın sen :D

__xXx__

__xXx__

Üye
baba telefonu değiştirmek istiyorum

sen bilirsin işe yaramayana para verme yeter

bu kadar bahane yok

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
En güzel taktik telefonunu bozmaktır. Biraz telefonsuz kalırsın ama en sonunda alırlar. Veya öğrenciysen birden gaza gel ailenle otur konuş söz ver bna telefon alın böyle böyle yapcm çlşcm felan işte anladın sen :D

ilk tekniği deniceğim ama 2. teknik işe yaramıyor evden daha kötü bir telefon bulayımda bozayım şunu :D

- - - Eklendi - - -

baba telefonu değiştirmek istiyorum

sen bilirsin işe yaramayana para verme yeter

bu kadar bahane yok

bunları hergün duyuyor adam artık yav he he diyip geçiyor.

badmus

badmus

Üye
telefonu sök biraz bikac devresini boz sonra tekrar birlestir telefonu acilmaz hale getir. sonra git babana de yere dusurdum boyle boyle oldu. zaten 4 yildir kullaniyorum iyice kotu olmustu. ihtiyaclarinpmi karsilamiyordu de. alirlar mutlaka yenisini

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
telefonu sök biraz bikac devresini boz sonra tekrar birlestir telefonu acilmaz hale getir. sonra git babana de yere dusurdum boyle boyle oldu. zaten 4 yildir kullaniyorum iyice kotu olmustu. ihtiyaclarinpmi karsilamiyordu de. alirlar mutlaka yenisini

Evet bu yöntemi deniyeceğim risk var ama almazsa artık 1110'la takılıcaz oda var :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
En rahatı kendi paranı biriktir daha sonra isteğini görünce ailen zaten üstünü tamamlayacaktır maddi imkanları el veriyorsa.Ben yaklaşık 12 yaşımdan beri istediğim her şey için para biriktirip kendim alırım.

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
En rahatı kendi paranı biriktir daha sonra isteğini görünce ailen zaten üstünü tamamlayacaktır maddi imkanları el veriyorsa.Ben yaklaşık 12 yaşımdan beri istediğim her şey için para biriktirip kendim alırım.

Denenmiştir benim param alınmıştır bir kaç bahane ilede harcanmıştır telefon alınmamıştır.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Denenmiştir benim param alınmıştır bir kaç bahane ilede harcanmıştır telefon alınmamıştır.

Parçalanmadan açılmayan teneke kutulara koy parayı alana kadarda kırma :kıskıs: Valla işin zor en iyisi telefonu bozmak.

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Telefonu al ve geç babanın karşısına telefonu ortaya koy :D

- Oğlum bu ne ?
- Telefon baba
- Hayırdır ne oldu ?
- Telefon almak istiyorum arkadaşlarımın hepsinin var istediğin kadar çalışırım derslerime hep 5 getiririm onlar güzel telefonlarla hava atıyor baba bana telefon al.. - Bunu söylerken bir çırpıda söyle son odadan çık telefon masada kalsın- :D

- - - Eklendi - - -

Parçalanmadan açılmayan teneke kutulara koy parayı alana kadarda kırma :kıskıs: Valla işin zor en iyisi telefonu bozmak.
Günah yahu :D

doctorrr

doctorrr

Üye
ya yapılacak tek şey şu 1 hafta arayla sürekli tacizlere başvurun bıkar alır aha buraya yazıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
ya yapılacak tek şey şu 1 hafta arayla sürekli tacizlere başvurun bıkar alır aha buraya yazıyorum :D
Benim telefon alma maceram mesela şöyle oldu : Biz urfa'ya geziye gidiyorduk 2 araba komşuların ve bizim araba tabii yolları bilmiyoruz şehir içinde.Komşu navigasyonu bir açtı babam da onu takip ediyor gururuna yediremedi sanırım bana kendisi teklif etti telefon ister misin diye ben de tabii baba dedim :D s2 aldık şimdi zevkine telefon alır gibi millet alıyor babam da alıştı üniversiteye geç alırım istediğini felan diyor hayırlısı :D

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu al ve geç babanın karşısına telefonu ortaya koy :D

- Oğlum bu ne ?
- Telefon baba
- Hayırdır ne oldu ?
- Telefon almak istiyorum arkadaşlarımın hepsinin var istediğin kadar çalışırım derslerime hep 5 getiririm onlar güzel telefonlarla hava atıyor baba bana telefon al.. - Bunu söylerken bir çırpıda söyle son odadan çık telefon masada kalsın- :D

- - - Eklendi - - -

Günah yahu :D

Babamın kalbi tamamen taştır.En duygusal anda bile değişmez malesef hele telefon konusunda git oku kendin al diyor.

- - - Eklendi - - -

yıldır taciz ediyorum hocam yakında tecavüz edicem :naughty:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Babamın kalbi tamamen taştır.En duygusal anda bile değişmez malesef hele telefon konusunda git oku kendin al diyor.
O zaman en iyi yöntem biriktirme yöntemidir bir süre sonra alır bence :)

bigmod

Üye
    Konu Sahibi

Benim telefon alma maceram mesela şöyle oldu : Biz urfa'ya geziye gidiyorduk 2 araba komşuların ve bizim araba tabii yolları bilmiyoruz şehir içinde.Komşu navigasyonu bir açtı babam da onu takip ediyor gururuna yediremedi sanırım bana kendisi teklif etti telefon ister misin diye ben de tabii baba dedim :D s2 aldık şimdi zevkine telefon alır gibi millet alıyor babam da alıştı üniversiteye geç alırım istediğini felan diyor hayırlısı :D

kendisinde n8 var telefona dokundurtmuyor bile öyle bir hava olucağını pek sanmam.

- - - Eklendi - - -

O zaman en iyi yöntem biriktirme yöntemidir bir süre sonra alır bence :)

ben para biriktirene kadar yeni segment telefonlar çıkar kardeş para çok elde durmuyor artık iddaa'dan alıcaz parayı :)

doctorrr

doctorrr

Üye

siz kavga etmiştiniz falan bi' olaylar vardı :D

aleranol

aleranol

Üye
kardeşim de ki baba bıktım artık bu eziklikten herkez şöyle böyle yapıyor falan de. Biraz cesaretini topla ve babanın anlayacağı şekilde izah et. Biz ne dersek diyelim babanı tanımıyoruz. Ya da anneni ikna et babanla konuşsun. :D işin zor gibi aslanım.

MasteLaa

MasteLaa

Üye

siz kavga etmiştiniz falan bi' olaylar vardı :D
Yok ya o bana bağırdı ben sustum ama bağırmasının sebebi telefon başka alabilir miyim felan demiştim neyse babamdır sonuçta boynum kıldan ince :D

Üst Alt