En İyi İmza Yarışması (2012) [Oylama]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
En İyi İmza Yarışması (2012) [Oylama]
Katılım konusunda savaş çıkmış olsada :D bol vurdulu kırdılı bir aksiyon filmine dönmüş olsada :) Gerilim üst düzeye tırmanmışsada, Kim 500.000 İster? yarışmasının sunucusu Kenan Işık kadar katı olmuş olsamda :ehe fırtına sonrası sessizlik beklerken yeni fırtınalar durmaksızın esmiş olsada, Yarışma Yöneticisinin ''Katılmıyorum sana.'' diye başlayıp ''Alt tarafı bir yarışma. Bu kadar katı kurallara ne gerek var onu da anlamadım'' diye devam ettirdiği sözlerinden aslında bana hak verdiğini fakat bir yarışma için bu kadar sert olmama gerek olmadığını ima ettiği sonucunu çıkarttığımdan dolayı adaletsiz bir şey olmamasına rağmen yarışmanın devam etmesini bende istediğim için ama başka seçeneği kabul edemeyeceğimden yarışmadan çekilerek herkez eklenmesini istediğinden kendi yerime 1 numaraya kurtuluş40 isimli üyeyi kaydetmiş bulunuyorum. Başarılar arkadaşlar :oke:

|Oylama Kuralları|
En az 100 mesajınız olması gerekir.
01.06.2012 tarihinden sonra üye olanlar oy kullanamazlar.
Oylama sürecinde ban yememelisiniz yoksa diskalifiye olursunuz.
İmzanızı değiştirirseniz diskalifiye olursunuz.
Oylama bitiş
tarihi 26.09.2012 - 23:59'dur.
Açık oylama olacaktır.
A - 10 | B - 8 | C - 6 şeklinde Üye adı - Puan olarak oylanacaktır.
Kullanılan oy iptal edilemez ve değiştirilemez.
Yarışmacılar oy kullanabilir.
Kendinize oy veremezsiniz.

|Yarışmacılar|
==========================================
1- kurtulus40

Vatan sevgisi imandan gelir.Hz. Muhammed
2- kemal21

BİNLERCE GBA OYUNU İÇİN TIKLAYIN
HARRY POTTER HAYRANLARINI BURAYA BEKLİYORUZ

3- AhvaLparanormâL

Ben kimsenin canını yakmadım.
Onlar benim ateş olduğumu bile bile geldiler...
4- Metin

:bud:
5- Mesut Aktaş

Gönlüm; gürültüsüz, patırtısız, harfsiz, sessiz bir söz istiyor.

Hz. Mevlana
6- mad eagle

C6-01 Belle Refresh Modifiyeli Cfw Mad Eagle v111.040.1511
---------------------------:islik
N8 Belle Refresh Modifiyeli Cfw Mad Eagle v111.040.1511
---------------------------:oke:
BELLECİLER yeni uygulamalar burda!!! sonuncu sayfaya tıkla.
---------------------------:alkis
Cfw ve Flaş Atmak İçin Gerekli Programların Güncel Sürümleri Burda!!! :oke:
7- Kingmortall

8- iyavuzoz

Ateşten korksaydık odun olmazdık. :sirit:
9- Rambo_FT

10- paradox07

Edeptir insanın içini
güzelleştiren,
Verirsen edepten taviz;
Olursun güzelliğinden.
11- Ns_Lion

Belki de şimdi gökte 3 elmacı(Steve Jobs,Newton veAdem)oturmuş,hangi elmanın insan hayatını ne kadar değiştirdiğini konuşuyodur:konus:
:apple::apple::apple:
12- najanaja

13- Kabız Civciv

14- Joker.

|Duyuru|

• ia.phlvn isimli üye örnekte görüldüğü üzere imzasını değiştirdiği için diskalifiye olmuştur. 14 kişi olarak devam ediyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

minoo

minoo

Üye
Teşekkürler :)

Başarılar arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
hadi bakalım hayırlısı :ehe

minoo

minoo

Üye

Yanlış link ha, tabi yedim bende
:ehe

Vallaa yanlışlıkla oldu ilk verdiğim :D Bu konunun linkini seçtim (ctrl+a), kopyalamayı unutmuşum. Kopyaladım sandım diğer konuya yapıştırdım bakmadan gönderdim. Çok güldüm ama :ehe Düzenlemek istesem yapardım ama yapmadım :D
:d: Allah beni naapsın emi :kop:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
paradox07

paradox07

Üye
Herkese başarılar :)

hidayet02

hidayet02

Üye
kurtulus40 - 10

Ns_Lion - 8

Joker. - 6

Başarılar.

jackalmami

jackalmami

Üye
kurtulus40 : 10
Rambo_FT : 8
Mesut Aktaş : 6

- - - Eklendi - - -

Cümle aleme başarılar arkadaşlar!
Sağol!...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869

burakkk97

Üye
kurtulus40 on
paradox07 sekiz
Kingmortall altı​

ismail

ismail

Üye
iyavuzoz 6 puan(Güzel espiri :D)

Rambo_FT 8 puan(Güzel bi şotofok çalışması)

AhvaLparanormâL 10 puan(Çok güzel etkileyici)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869, ia.phlvn ve najanaja
najanaja

najanaja

Üye
herkese başarılar :) yalnız bakıyorumda yine vatan, millet, bayrak, din, iman karışmış işe, kimse yanlış anlamasın ama ben doğru bulmuyorum böyle şeyleri. Bence hiçbir yarışmaya bununla ilgili şeyler karıştırılmamalı. Normalde imza olarak kullanbilirler ama yarışma için deiştirmelilerdi ama bence normalde başka imzaları wardır yarışma için özel deiştirmişlerdir :) tabi bu benim görüşüm. Cezzbedici sen çıktınmı kardeş yarışmadan seninki çok güzeldi yaa ben sewdiydim onu :)

• Beğen
paradox07

paradox07

Üye
herkese başarılar :) yalnız bakıyorumda yine vatan, millet, bayrak, din, iman karışmış işe, kimse yanlış anlamasın ama ben doğru bulmuyorum böyle şeyleri. Bence hiçbir yarışmaya bununla ilgili şeyler karıştırılmamalı. Normalde imza olarak kullanbilirler ama yarışma için deiştirmelilerdi ama bence normalde başka imzaları wardır yarışma için özel deiştirmişlerdir :) tabi bu benim görüşüm. Cezzbedici sen çıktınmı kardeş yarışmadan seninki çok güzeldi yaa ben sewdiydim onu :)

teşekkürler :) imzam biraz dinle ilgili ama yarışma benim çok da umrumda değil,bence önemli olan insanlar bakıp bir şeyler öğrensin.evet yarışma için değiştirdim imzamı ama bundan önce de hadis yazılıydı imzamda.yani konu değişmedi yine ;)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye

teşekkürler :) imzam biraz dinle ilgili ama yarışma benim çok da umrumda değil,bence önemli olan insanlar bakıp bir şeyler öğrensin.evet yarışma için değiştirdim imzamı ama bundan önce de hadis yazılıydı imzamda.yani konu değişmedi yine ;)
zaten eminim kimsenin umurunda deildir sonuçta bu yarışmalar biraz da eğlence muhabbet amaçlı yapılıyo 1. liği hırs eden warsa bilemiyorum ben sadece olması gerekeni düşüncemi dile getirdim yarışmacıların nerdeyse yarısı bu tarz imza kullanmış ondan yani :) emin ol beninde umurumda deil kim ne imzası kullanırsa kullansın yarışma sonucuda önemli deil sadece doğrusu budur die düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve ia.phlvn
paradox07

paradox07

Üye
Ben seninle bazı konularda aynı fikirdeyim.birincilik düşünülmüyorsa bence açık mesajlar verilebilir,açık mesajlardan kastım öğretici bilgiler yani :oke:

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

Vallaa yanlışlıkla oldu ilk verdiğim :D Bu konunun linkini seçtim (ctrl+a), kopyalamayı unutmuşum. Kopyaladım sandım diğer konuya yapıştırdım bakmadan gönderdim. Çok güldüm ama :ehe Düzenlemek istesem yapardım ama yapmadım :D
:d: Allah beni naapsın emi :kop:
komikti orası ayrı son noktayı espriyle koymuşsun :kop:
Puanlamalara geçelim :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
pınar damlar şimdi

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Kısmen haklı sayılırsın. Yani bazılarımız ''Bu kişi büyük insanların sözlerini yazmış oy vermezsem vicdanen rahat olamam'' gibisinden düşünmeye yönelebilir. Yada içeriğindeki yüksek manadan dolayı oy kullanabilir bunda da bir sakınca yok.. Ama ben yinede seni haklı görüyorum çünkü imzamız ile yarışmaya giriyorsak kendimizden bir şeyler katmış olmamız lazım ki puan vermemizde birincil bir sebep bu olsun.
Ve evet kahrolasıca kurallarım ve ben :ehe Ya yarışmadan çekilip bu şekilde yapacaktım ya da yarışma iptal olacaktı kıyamadım bende o kadar kişinin emeğini harcamaya.. Bu arada imzamı yarışmadan önce oluşturmuştum ve bende çok sevdim kalıcı imzam olacak :)

- - - Eklendi - - -

İmzamda kartalın yanlarında yazan Temptation'ın Türkçe olarak pek çok anlamından bir tanesi Cezbedici'dir :oke:

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Kabız Civciv 10
iyavuzoz 8
Metin 6

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve iyavuzoz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt