Samsung Galaxy S 2 cihazım kilitlendi. Acil yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

mertvardar

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S 2 cihazım kilitlendi. Acil yardım!
Cihaza modelli ekran kilidi yapmıştım. Şu çizgili şekilli olandan. Kardeşim denemiş denemiş en sonunda kilitlemiş. Şu an ekranda e-mail ve şifre istiyor. Bende hatırlamıyorum bunları. Telefonu nasıl açabilirim? Servise mi götürmem gerekir? Serviste ne kadar kalır? Ücret alırlar mı? Teşekkürler...

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş telefonunda kayıtlı mail adresin varsa onu ve onun şifresini gir açılır
yani telefondaki gmail uygulamasında yada herhangi bi uygulmada kulladığın bi mail adresi olmalı
android marketi ilk kullanırken senden istediği ve giriş yaptığın mail adresi olmalı onu gir açılır
ha hiçbirini bilmiyorum diyosan servise götür

mertvardar

Üye
    Konu Sahibi
gmailde kullandığım bi mail ardesim vardı onu denedim olmadı. servise de vermek istemiyorum. kendim bu haliyle bilgisayarla falan format atamaz mıyım

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş gmail adresiyle falan da olması gerekiyodu ama niye olmuyo bilmiyorum format atma işini bilmiyorum onu biraz araştır

mancukya

Üye
Fabrika ayarlarina getir mankineyi mail ve sifre sormasida kilit kodunu unuttugunuz icin maile sifreyi yolliyacak

bagatur58

Üye
30. saniye icin kilitlenmedimi? normalde 30 sn. sonra tekrar deneyebilirdin

slmks

slmks

Üye
s.a arkadaslar ben format atmayi arastirdim bende de ayni sorun var formatta cokme sorunu olur mu?

RizeOnline

Üye
Arkadaşım Cihaza yeniden Rom kurarak bu sorunu aşabilirsin. Bunun için cihazını download moda alman gerekiyor. Home+Ses Kısma ve Power tuşuna birlikte basıp download moda geçtikten sonra cihazına yeniden rom atacaksın fakat bu konularda deneyimli olmadığın belli bu yüzden cihazını bu işlerden anlayan bir arkadaşın varsa ona yaptırman mantıklı olur. Kendim yapabilirim diyorsan forumda Rom nasıl yüklenir diye bölümler var oradan bakarak yapabilirsin.

klongs

klongs

Üye
home ses açma power tuşuna aynı anda bas wipe datayı seç yes de wipe cacheyi seç yes de düzelir

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Yeni rom atmaya gerek yok

telefonu recovery mod'da aç
sonra wipe/data factory reset yap

ama tüm ayarların ve oyunların gider söyliyim

djomerrr

Üye
ya benim telefondada aynı sorun var kitlendi lanet makine arkadaşın biri rom at düzelir demiş acaba işe yararmı ?? Samsung neden böle bi saçmalık yapmış anlamadım herhangi bir gmail hesabıyla düzelmezmi ??

danger_312

Üye
ya benim telefondada aynı sorun var kitlendi lanet makine arkadaşın biri rom at düzelir demiş acaba işe yararmı ?? Samsung neden böle bi saçmalık yapmış anlamadım herhangi bir gmail hesabıyla düzelmezmi ??

ne rom kaldı ne rot silmio arkadaşım recovry mode de serviste kapatılmış ne halt etcem bulamadım gitti

SilentOne

SilentOne

Üye
s2 de bilmiyorumda s3 recovery mode yok sadece download moda alıyor telefon tabi cf-root atılamamıs telefondan bahsediyorum bn

Türe

Türe

Üye
s2 de bilmiyorumda s3 recovery mode yok sadece download moda alıyor telefon tabi cf-root atılamamıs telefondan bahsediyorum bn

Hayir. S3 rootsuz da olsa orjinalinde bile recovery mevcut.

muzaffer58

Üye
evet
Cihaza modelli ekran kilidi yapmıştım. Şu çizgili şekilli olandan. Kardeşim denemiş denemiş en sonunda kilitlemiş. Şu an ekranda e-mail ve şifre istiyor. Bende hatırlamıyorum bunları. Telefonu nasıl açabilirim? Servise mi götürmem gerekir? Serviste ne kadar kalır? Ücret alırlar mı? Teşekkürler...

ice2727

Üye
açamıyorum açınca üçgen resmi çıkıyor

Davut420042

Davut420042

Üye

Üst Alt