Problem nerede? Artık gerçekten sıkıldım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Problem nerede? Artık gerçekten sıkıldım :(
Defalarca kez konular açtım açtım açtım ve sonuç alamadım. Telefonumdan bir türlü wifi'a bağlanamıyorum. Ne nokia destek hattı yardım edebildi ne de başka birisi. Çeşitli yollar denedim. İşte önceki açtığım konu:
http://www.maxicep.com/symbian-3-ya...lan-artik-yeter-yardim-614211.html?highlight=

Şu an sadece benim telefonumda bağlanmıyor internetlere. Kardeşimde de aynı telefon var onda bağlanıyor. Düşünüyorum ki acaba telefonumda yüklü olan uygulamardan mı? Hafıza kartını çıkarttığım halde sorun devam ediyor. 3-5 kez belleyi tekrar yükledim,soft format attım olmuyor kardeş olmuyor :ağlarım:

Telefonumda bulunan uygulamaların resimlerini çekip sizlere göstermek istedim. Lütfen bir şeyler yapabilecekseniz yardım edin bana. Şunu da belirteyim telefondaki tüm yüklediğim uygulamaları sildiğim halde değişen bir şey olmadı:bilmmKonu yanlış yerdeyse affola...
İşte uygulamalarım:

Aralarında internet bağlantımı engelleyebilecek uygulama var mı? Yardımlarınızı bekliyorumsomuru:somuru:

catdog136

catdog136

Üye
problemin donanimsal olabilecegini dusundunuz mu? Bence telefonu servise goturmelisiniz..

cyber

cyber

Üye
bence servise ver

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Servise versem nolcak ki? Nokia destek hattını arıyorum çeşitli şeyler yaptırıyorlar yine sonuç 0:ağlarım:

ANIL

ANIL

Admin
Depo hazıfayı biçimlendirip soft format atıp dead flashta attıysan ve çözülmediyse donanımsal olabilir.

catdog136

catdog136

Üye
larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Şu an sadece tek bir internete bağlanıyor o da iş yerimdeki bir internet. Şunu da söyliyim kafasına göre yani ona da bazen bağlanıyor bağlanmıyor son 1 aydır hiç bağlanmıyor. Kendi internetime de öyle zaten. iPhone3 de denedim,nokia e5de denedim,samsung galaxy s2de denedim bağlanıyor benim bu tel bağlanmıyor:off:

ANIL

ANIL

Admin
Bazı alışveriş merkezlerinde de bağlanmıyor bazen.

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Benimkisi değil alışveriş merkezleri kendi internetime bağlanmıyor şiddeti %100

---------- Eklendi @ 19:50:20 ---------- Yazıldı @ 19:41:04 ----------

şöyle bir şey de var deme amaçlı turkcell bayisine gittim ordaki internete bağlandı benim başka denediğim internetlere bağlanmıyor çıldırcam:off: ben garantiye versem eğer ordakine bağlanırsa sorun yok kardeşim der sepetlerler beni

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​modeminde mac filtreleme olmasın ? ayarlarına baktın mı

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Modemimde mac filtreleme yok yani öyle bir özellik yok her yerini alt üst ettim. Başka bir internet var onda mac filtrelemesi devre dışı kardeşimin tel bağlanıyor benimkisi bağlanmıyor

E_yedi

Üye
arkadasım arkadasım eskı bır telefonunu actıgımıda ıcınde 2 tane hafıf kalın tel vardı. Vıfının cekmesıne yarayan teller.. Sanırım senın onlarda hata var. Burada her turlu yazılımsal olayını yapmıssın zaten sorun kesınlıkle donanımsal. Garantıye yolla bakalım bırde onlar baksınlar. Sıkayet kagıdına yaz bazen gırıyor genelde gırmıyor ınternete dıye. Eger dedıgın gıbı garantıde baglanırsa sen yalancı cıkarsın. En azından ıcını acar kurcalarlar. Baska da yapabılecegın bırsey kalmamış zaten yolla sen garantıye.

theposies

theposies

Üye
servis en iyisi

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Ottoman kardeşimle bir şeyler yapmaya çalışacağız eğer olursa ne mutlu bana :sarıl:

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Kardeşim mobilim fazla okuyanadm konuyu flash atmayı denedin mi?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
flash deniyicen mecbur.. Ya da servis

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
ottoman ile birlikte bir şey ypcaz o öyle halletmş bir kişiye daha yapmış :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt