telefonumu kaybettim!

Sponsorlu Bağlantılar

turgay89

turgay89

Üye
    Konu Sahibi
telefonumu kaybettim!
arkadaslar dun aksam telefonumu sahilde bankta unuttum 1 dak. icinde kalktıgım yere geri dondum ama telefondan eser yok. ne yapmalıyım savcılıga mı basvurcam??

9680101

Üye
Ancak bulan kişi karakola teslim ederse şansın olabilir.

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
dostum önce tutanak tutturman lazım sonra zaten karakoldan seni yönlendirirler imei numaraını savcılığa göndereceksin oradan arama çıkacak inşallah bulursun önce bi karakola git!! ;)

safakk

safakk

Üye
dostum önce tutanak tutturman lazım sonra zaten karakoldan seni yönlendirirler imei numaraını savcılığa göndereceksin oradan arama çıkacak inşallah bulursun önce bi karakola git!! ;)
tam ben aynı şeyi yazmayı düşünüyordum ki sen yazmışın:D

turgay89

turgay89

Üye
    Konu Sahibi
bugun savcılığa dilekce verdim. bana artık biz bu işe bakmıyoruz dediler. peki nereye basvurcam diyorum cevapları ''artık hicbiyer bunla ilgilenmiyo yapacak bişey yok'' oldu. sonra savcılıkta bi kac kişiye daha sordum zoraki de olsa ifademi aldılar ama hic umudum yok!

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
karakola git!! sonra operatörlerin abone merkezlerine uğra telefonun imei numarasını ver takip edilsin ama önce karakola git!!

mservank

mservank

Üye
gidip telefonunu iletişime kapatabilirsin en azından senin cep telefonundan faydalanmalarını önleyebilirsin

sublieutenant

sublieutenant

Üye
bugun savcılığa dilekce verdim. bana artık biz bu işe bakmıyoruz dediler. peki nereye basvurcam diyorum cevapları ''artık hicbiyer bunla ilgilenmiyo yapacak bişey yok'' oldu. sonra savcılıkta bi kac kişiye daha sordum zoraki de olsa ifademi aldılar ama hic umudum yok!
şuraya bak, Türkiye'nin hali... Savcılıkta yardım etmiyosa bize amerikan polisimi yardım edecek... artık herşey para.. adama rüşvet verdinmi hemen ilgilenir, devletin parası yetmiyo sanki şerefsizlere...

türk insanına artık değerde verilmiyor, polis önceden çook önemli birşeydi ama şimdi askerden daha düşük bi seviye benim için....

TSK da olmasa biz yanmışız...:spr

• Kızdım
Tepkiler: fatihmenteş
berkaybekir

berkaybekir

Üye
Yorum Yok...

targa911

Üye
telinde hangi hattı kullanıorsan operatöre telfon aç imei numarnı ver iletişime kapansın en azından tel bişe işe yaramaz olacak alan kişi satmayada kalksa elinde patlar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
targa911 2 aylık konulara cevap yazmasan daha iyi olur :oke:

pampilo

Üye
Arkadaşım öncelikle hemen 444 9 777 veya 0312 232 2323 nolu telefonlardan birini arayıp ihbarda bulun. Konuyla ilgili resmi yazılar ve ilgili web sitesi burda:

t-tqce

t-tqce

Üye
şuraya bak, Türkiye'nin hali... Savcılıkta yardım etmiyosa bize amerikan polisimi yardım edecek... artık herşey para.. adama rüşvet verdinmi hemen ilgilenir, devletin parası yetmiyo sanki şer*****lere...

türk insanına artık değerde verilmiyor, polis önceden çook önemli birşeydi ama şimdi askerden daha düşük bi seviye benim için....

TSK da olmasa biz yanmışız...:spr[/QUOTE]

katılıyorm..

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
kardesim bu dunyada adalet diye bisey kalmamis en iyisi sen allaha havale et

Üst Alt