Huawei IDEOS X5 Ayrıntılı İncelme

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
valla yan çevirip bakınca arkadaşımın psp gosunun ekranına benzettim.kamera kalitesi de fena degilmiş.aslında çok güzel cihaz ama bi türlü güvenemiyoz.bakalım,bende 5800 ın 2.5,3 seneyi doldurmasını bekliyorum.seneye şu aralar büyük ihtimal optimus black alıcam.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
valla yan çevirip bakınca arkadaşımın psp gosunun ekranına benzettim.kamera kalitesi de fena degilmiş.aslında çok güzel cihaz ama bi türlü güvenemiyoz.bakalım,bende 5800 ın 2.5,3 seneyi doldurmasını bekliyorum.seneye şu aralar büyük ihtimal optimus black alıcam.

Güven veren bi firma dostum.Hayırlısı olsun.

ahmetaybey

ahmetaybey

Üye
usta kullanma klavuzunda 262k renk yazıyo.ekran 16 milyonmu yoksa 262 mi?

onurgunay35

onurgunay35

Üye
16 m diye biliyorum ben ama zaten renkler çok kaliteli.

nalcam22

nalcam22

Üye
arkadaşlar bu x5 ile netten video izlerken donma felan oluyomu yoksa verimli bişekilde izleniyomu

onurgunay35

onurgunay35

Üye
Donma fln olmuyor dostum kesinlikle kanald nin sitesinden canlı tv izledim 3g de ne donma var nede takılma.

thebackkk

Üye
Donma fln olmuyor dostum kesinlikle kanald nin sitesinden canlı tv izledim 3g de ne donma var nede takılma.

faceden video iizleme hd olarak you tubeden izleme ve en önemliisi faceden okey onama deneyin ::D

kpln04

kpln04

Üye
gio mu bu mu gerçekten artık kafam karıştı ikisi hakkında da herkes iyi şeyler söylüyor ikisinide mi alsam napsam

nalcam22

nalcam22

Üye
peki size kaç ram kalıyo telefonun sisteminden ve multitoucvarmı

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
gio mu bu mu gerçekten artık kafam karıştı ikisi hakkında da herkes iyi şeyler söylüyor ikisinide mi alsam napsam
ikisini alma git galaxy s al :ehehuawei x5 giodan daha iyi.(donanım olarak) :oke:

baranselona

baranselona

Üye
peki size kaç ram kalıyo telefonun sisteminden ve multitoucvarmı
okadar oyun program yuklu... arkadada surekli 5-6 program acik 210-270 mb arasi ram kaliyor.... multitouch tabiiki var...

kpln04

kpln04

Üye
ikisini alma git galaxy s al :ehehuawei x5 giodan daha iyi.(donanım olarak) :oke:
o kadar param yok ancak 600 tlye çıkabilirim x5in incelemesini izledim (gio nun türkçe video incelemesini bulamadım) bu fiyata alınacak en iyi telefon deniliyor kemarasıda giodan iyi ????

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
Türkçe dil var mı

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
o kadar param yok ancak 600 tlye çıkabilirim x5in incelemesini izledim (gio nun türkçe video incelemesini bulamadım) bu fiyata alınacak en iyi telefon deniliyor kemarasıda giodan iyi ????
ikisi hakkında daherkes iyi şeyler söylüyor ikisinidemi alsam napsamDediğin için söyledim. Ciddi değildim.:Dhuawei al o fiyata en iyisi bence :)

Üst Alt