Farka bakın (Huawei IDEOS X5)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
Farka bakın (Huawei IDEOS X5)

Üsten aşağıya LG Optimus,IDEOS X5,Nokia E7

• Beğen
Tepkiler: 61semih

61semih

61semih

Üye
keske paylaşmasaydın sanbyanın halı cıkıyor ortaya.halbulı sanbyan fazla ram ıstemez oyle 1ghz ıslemcıler ıstemez :ehe

pRime.

pRime.

Üye
Neden sürekli tarayıcıdan saldırılıyor bu sanbyana hiç anlamıyorum. :ehe başka karalayacak bişey bulamıyor musunuz yoksa? :ehe aynen devam. :oke:

nonamex

Üye
Neden sürekli tarayıcıdan saldırılıyor bu sanbyana hiç anlamıyorum. :ehe başka karalayacak bişey bulamıyor musunuz yoksa? :ehe aynen devam. :oke:

Symbian'a vurmaya karar verdik. 5-6 tane ev ekranı ekleyip istediğimiz gibi kişiselleştirmemizle mi vursak, Flash 10.3 desteğiyle mi vursak, çuvalla hd oyun ve kaliteli programlarımızla mı vursak, oyun ve uygulama yükledikçe stabil kalmasıyla mı vursak ,1 ghz'le gelen hızla mı vursak , web tarayıcıyla mı vursak, donma ve reset sorunuyla uğraşmamamızla mı vursak , aylarca güncelleme beklemememizle mi vursak diye bir sürü ihtimal yazdık sonunda web tarayıcıya karar kıldık.

• Beğen
Tepkiler: fatih_347, cCc Maxcı cCc, 61semih ve 1 kişi daha
61semih

61semih

Üye
:aha::oke:
Symbian'a vurmaya karar verdik. 5-6 tane ev ekranı ekleyip istediğimiz gibi kişiselleştirmemizle mi vursak, Flash 10.3 desteğiyle mi vursak, çuvalla hd oyun ve kaliteli programlarımızla mı vursak, oyun ve uygulama yükledikçe stabil kalmasıyla mı vursak ,1 ghz'le gelen hızla mı vursak , web tarayıcıyla mı vursak, donma ve reset sorunuyla uğraşmamamızla mı vursak , aylarca güncelleme beklemememizle mi vursak diye bir sürü ihtimal yazdık sonunda web tarayıcıya karar kıldık.

onurgunay35

onurgunay35

Üye
e7 yle canlı canlı karşılaştırdım x5 i gerçekten fark atıyor :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
haha e7 takıldı kaldı :ehe

fireman87

fireman87

Üye
Bence çok saçma bi karşılaştırma olmus, sırf internete daha hızlı giriyor diye x5'mi e7'den iyi? Eğer bi karşılaştırma yapılıyorsa her yönüyle yapılsın o zaman görelim.. Ayrıca optimus 2x su an piyasada SGS2 ile karşılaştırılmakta.

Utku

Utku

Üye
Symbiandan beklenen haraketler:kop:

Ocean258

Ocean258

Üye
symbian'a vuran vurmus zaten.. bıde sız gıtmeyın bence ustune ya :)) ForEver Android ;) :oke:

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

Emre-45

Emre-45

Üye
Antenli tv var mı bunda da ? :) Çin.

OğuzcanAbi

Üye
:aha:

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Samsung genoa tv var istersen onun anteni var :D hemde finlandiya malı anten!

nalcam22

nalcam22

Üye
hahah :kop:

----------Eklendi @ 09:27:00 ---------- Yazıldı @ 09:26:38 ----------

nokıanın ne mal olduğu bir kez daha ortaya çıktı

----------Eklendi @ 09:27:15 ---------- Yazıldı @ 09:27:00 ----------

:d::aha:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Yeah aslanım benim :ehe

----------Eklendi @ 15:26:24 ---------- Yazıldı @ 15:26:09 ----------

+10000 :ehe

----------Eklendi @ 15:28:00 ---------- Yazıldı @ 15:26:24 ----------

Hayırlı olsun çok heyecen varmı bence almışsındır artık:oke:

61semih

61semih

Üye
:aha:

nonamex

Üye
Bu videoyu izledikçe N8'e verdiğim 1100 liraya acıyorum yahu. (E7 ile Aynı Sistem) Internete girmekten aciz sözde akıllı telefon..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt