Huawei Ideos X5 U8800 Pro ICS Güncellemesi Aldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ideos X5 U8800 Pro ICS Güncellemesi Aldı!

Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden olan Çinli Huawei firması adını daha çok yaptığı operatör telefonları ile duyurmuştu.

Geçtiğimiz sene radikal bir karar alarak kendi markasını taşıyan telefonlar üretmeye başlayan Huawei’nin ilk telefonlarından (marakasını taşıyan) olan Ideos X5 daha çok fiyat/performans oranıyla dikkat çekiyordu.

Huawei, Ideos X5′in içindeki 800 MHz’lik Qualcomm MSM7230 çipsetinden dolayı ICS güncellemesi alamayacağını açıklayarak kullanıcılarını üzmüştü.

Bugün ise Huawei, Ideos X5′in küçük kardeşi olan Ideos X5 Pro’nun kullanıcılarına müjdeli bir haber verdi! Bugün Huawei’nin resmi sitesinde Ideos X5 Pro için 4.0 ICS güncellemesi yayınlandı.

Bu yeni versiyon ile birlikte telefona özellikle kamera alanında olmak üzere yeni özellikler kazandırıldı, GPS bağlantı hızı ve Wi-Fi performansı arttırıldı.

Stok ICS arayüzü olan Holo teması gelen bu güncellemeyi Ideos X5 Pro kullanıcıları indirebilirler.

Kaynak: unwiredview

PriZm

PriZm

Üye
Samsung Görsün bunu.

klongs

klongs

Üye
​sanki verse kullancan :D

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
SHS

SHS

Üye
    Konu Sahibi
:kıskıs:

klongs

klongs

Üye
huaweiinin en üst model cihazı bu napsın :D

oqlahoma

Üye
huaweiinin en üst model cihazı bu napsın :D
dostum seni k1n1yorum huawei yi kücük gorme sadece u8800 mı en ust düzeyde nerde p1 nerde honor nerde p1 xl nerde d quad nerde d quad xl

klongs

klongs

Üye
d quad serisi iptal edildi ve p quad da ertelendi ayrıca k1n1yorum yazılmaz kınıyorum yazılır :oke:

oqlahoma

Üye
d quad serisi iptal edildi ve p quad da ertelendi ayrıca k1n1yorum yazılmaz kınıyorum yazılır :oke:

Adamlar daha deneyimsiz kendi chipset lerini uretmisler hatali uretmisler eylule kadar cikmaz su anda en iyi telefonlari p1 hem ole yazmak istedim saane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt