Huawei IDEOS X5 Ayrıntılı İncelme

Sponsorlu Bağlantılar

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Bende Bu telefondan alabilirim

ahmetaybey

ahmetaybey

Üye
569 tl turkcell tim de kredi kartına 10 veya 12 taksit performans ve fiyat kralı

nokialover

Üye
Şu telefonu alacaktım ama aptallık edip nokia aldım gerçekten çok pişmanım düşünenler direk alsın arkadaşlar BU fiyata bulabileceğiniz EN MÜKEMMEL Telefon

XER01

XER01

Üye
Şu telefonu alacaktım ama aptallık edip nokia aldım gerçekten çok pişmanım düşünenler direk alsın arkadaşlar BU fiyata bulabileceğiniz EN MÜKEMMEL Telefon

Bu devirde Nokia mı alınır hocam ne yaptın ya..

nokialover

Üye
Aynen işte o lanet telefoncunun galeyanına geldim. Durumum olsa onu satar direk bunu alırım ama işte öğrenciyiz. Peder 2 yıldan önce değiştiremezsin diyor. Ben ödedim parasını yazları çalışıp ama genede izin yok.

XER01

XER01

Üye
Aynen işte o lanet telefoncunun galeyanına geldim. Durumum olsa onu satar direk bunu alırım ama işte öğrenciyiz. Peder 2 yıldan önce değiştiremezsin diyor. Ben ödedim parasını yazları çalışıp ama genede izin yok.

Telefonculara inanmamak lazım, ben internetten araştırıyorum almadan önce ekşi sözlük, şikayetvar gibi siteleri. Ayrıca forumlardan bakıyorum çok sorun yaşayan var mı diye. Öyle fikir ediniyorum. Telefoncular direk ellerinde kalmasın diye sorunlu cihazları kakalamaya bakıyorlar.

nokialover

Üye
Evet. Neyse artık inşallah 2 sene sonra sağlam bişey alıcağım.

• Beğen
Tepkiler: XER01
ahmetaybey

ahmetaybey

Üye
bi sorum daha vardı benim x5 le cektiğim fotoları pc ye attığımda fotolar çok küçük görünüyo.daha önce nokianın 5 mp lik telefonlarını kullandım ondakiler bu kadar küçük değildi.bunun bi ayarı varmı yoksa programmı yüklemek lazım.pcde fotolar sanki vga kamera ile çekilmiş gibi

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Bu telefonun markası huawei değilde nokia olsa fiyatı ne kadar olurdu acaba :)

onurgunay35

onurgunay35

Üye
bi sorum daha vardı benim x5 le cektiğim fotoları pc ye attığımda fotolar çok küçük görünüyo.daha önce nokianın 5 mp lik telefonlarını kullandım ondakiler bu kadar küçük değildi.bunun bi ayarı varmı yoksa programmı yüklemek lazım.pcde fotolar sanki vga kamera ile çekilmiş gibi

Kamera ayarlarına bi bak derim büyük olması lazım.

----------Eklendi @ 01:21:56 ---------- Yazıldı @ 01:21:24 ----------

Bu telefonun markası huawei değilde nokia olsa fiyatı ne kadar olurdu acaba :)

Bin liradan aşağı olmazdı kesinlikle :)

umutku84

umutku84

Üye
beyler taksitli fiyatı nedir bilgisi olan ?
hepsiburada da çoğu karta vade farksız 12 taksite kadar çıkıyor

----------Eklendi @ 02:05:26 ---------- Yazıldı @ 02:04:30 ----------

paylaşım için saol :)

ahmetaybey

ahmetaybey

Üye
aynen:)

----------Eklendi @ 02:44:36 ---------- Yazıldı @ 02:42:53 ----------

onur kamera açılınca cıkan ayarları kontrol ettim ama yine olmadı başka yerden ayar yapmak gerekiyomu?

onurgunay35

onurgunay35

Üye

onur kamera açılınca cıkan ayarları kontrol ettim ama yine olmadı başka yerden ayar yapmak gerekiyomu?

Bende tam bilmiyorumda boyuttanmı bahsediyosunuz yoksa fotoğraftanmı

thebackkk

Üye

kamera ayarlarının iiçiinde pixsel bölümünden 5 piksele getir büyük olasılıkla ordan kaynaklanır telefonla çektiğiim fotoyu koycam bak istersen

Üst Alt