Satilik veya takas Huawei ideos x5 fiyat düştü!!!

Sponsorlu Bağlantılar

srhr190909

srhr190909

Üye
    Konu Sahibi
Satilik veya takas Huawei ideos x5 fiyat düştü!!!
Merhaba arkadaslar. Cihazim gayet temizdir. 2 gb dahili bellek 512 mb ram vardir. 5 mp kamerasi ve 720 p video kalitesi vardir. Normal sartlarda android 2.2 froyodur . Fakat 4.0.1 yukledim ve cok daha stabil ve hizli hale geldi. Ekran yuzeyinde en ufak bir cizik yok. Sadece iki kosesinde ufak zedelenme var. Dogaldir uzun zamandir kullaniyorum. Garantisi eylulde bitiyor. Isteyen telefonu gorebilir. Fiyati 380 tl'dir Ankara alicisina(ortalama ayni ozellikteki telefonlarda takasa girilebilir)

>>> Fiyat 350 tl oldu. satılık-takas(galaxy s plus, galaxy w, xperia sola, xperia u)

messevim

messevim

Üye
Iyi günler. hTC wildfıre s ile takas etmeyi düşünüyor musunuz ? 20 ay garantisi durmakta..

srhr190909

srhr190909

Üye
    Konu Sahibi
Daha iyi ozellikteki telefonlara bakiyorum hocam. Tesekkurler.

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
Huawei Ascend Y200 ile takas etmeyi düşünürmüsünüz sadece rami düşüktür oda swap ile hallolmakta vede kamerası bana yetmiyor

ka_za

ka_za

Üye
0 ı 380 ediyor mu?

srhr190909

srhr190909

Üye
    Konu Sahibi
sıfırı pek bulunmaz hocam çok araman lazım ayrıca bu özellikte bu fiyata telefon zor bulursun. bu fiyat aralığında hep wildfire s var. istersen bi kıyas.la dan bak özellik karşılaştrmasına. çok fark var. telefon çok iyi. bende sadece değişmek istiyorum. yoksa memnunum. amaç model yükseltmek