Nokia N9, 19 Ağustos'ta Pazara Sunulabilir!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
voldemort onu geçtim mesut çevik o kadar saysırmıştır nokia yaya o bile çok iyiye benziyor demiş

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Evet ordada gördüm biri yazmış n9 almak isteyen birisi. Mesut Çevik göründüğünden daha seri bu telefon demiş. Diğerleri bişi yazmamışlar buna :)

'Patron

'Patron

Üye
meego olduğu için ve kullanan olmadığı için androdiciler aşşağılayamıycak ona sevınıyorum

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Evet ordada gördüm biri yazmış n9 almak isteyen birisi. Mesut Çevik göründüğünden daha seri bu telefon demiş. Diğerleri bişi yazmamışlar buna :)

oha mesut çevik mi demiş bunu ahah :D adam fandroidlerin lideri yaa nokia'yı yerden yere çarpıyor :D valla o bile böyle dediyse ufffff heyecanlandım şimdi :D

nonamex

Üye
Alel acele piyasaya surup ilk seriden alanlari sorunlarla ugrastirmasin... (5800 ve N8 ilk seri sorunlari gibi)

pRime.

pRime.

Üye
Alel acele piyasaya surup ilk seriden alanlari sorunlarla ugrastirmasin... (5800 ve N8 ilk seri sorunlari gibi)

Videolardan görüldüğü gibi alel acele sunulan bir telefon değil.

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Yani sonuç olarak bu telefonu alsak 5800 gibi falan foss lamam diymi (Zaten 5800 donanımsal olarak da kötü artık doğru düzgün uygulamada çıkmıyor 2.si v60 güncellemesinin bir işe yarayacağını sanmıyorum sadece CFW sevdalılarını Orjinal yazılıma döndürmek için ki bir stratejik hareket. çünkü zaten mal ortada Multi Touch desteklemeyen çabuk bozulan takoz gibi bir şey 5800. Tabi böyle dedim diye kimse darılmasın ,zaten bende kullanıyorum , müzik dinlemek , video seyretmek için 500 tl ye alıncabilcek en iyi telefon bence ama oyun ve uygulama olarak donanımın yetersizliğinden dolalyı çok zayıf ) ... Yani özellikler zaten iyi Android oyunlarını kendi oyunlarıymış gibi sistem elverdiği kadar (zaten n8 den bile donanımsal olarak tabi kamera hariç , güçlü olduğuna göre ) hiç kasmadan açar ama kafamda bir soru var . Çoğu tellden anlayanlar bu Meego nun bir şeye yaramıycağını ve Android'i düzgün çalıştıramıycağını ve N9 sevdasından vaz geçip Galaxys S 2 al diyorlar ...

Uruloki

Uruloki

Üye
onu diyenlere şunu sor iphone 4 nasıl geçiyor SGS2 yi yani hız konusunda ama ben tekrarlıyorum sen oyun vs. gibi şeyler için istiyorsun bence ipod touch filan al yani daha ucuza kaçar

pRime.

pRime.

Üye
onu diyenlere şunu sor iphone 4 nasıl geçiyor SGS2 yi yani hız konusunda ama ben tekrarlıyorum sen oyun vs. gibi şeyler için istiyorsun bence ipod touch filan al yani daha ucuza kaçar

Evet ipod touch tavsiye ederim.

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Olm hem oyun olsun hem cep telefonu ... Sadece oyun isteseydim seneye PS Vita (PSP 2) falan beklerdim ...

pRime.

pRime.

Üye

nonamex

Üye
Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye

Symbian^3'teki gibi az olacağını sanmıyorum oyun uygulamanın ama evet zaman lazım.

Zaten çat diye almıycam arkadaşlar ... Önümüzdeki Hazirana kadar nasıl bir şey olduğu anlaşılır sanırım ...

pRime.

pRime.

Üye
Zaten çat diye almıycam arkadaşlar ... Önümüzdeki Hazirana kadar nasıl bir şey olduğu anlaşılır sanırım ...

Önümüzdeki hazirana ne cihazlar çıkar... :D ben de yılbaşından sonra almayı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Pc-ForEver
Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye

Önümüzdeki hazirana ne cihazlar çıkar... :D ben de yılbaşından sonra almayı düşünüyorum.

Ben haziranda karne ödülü olarak anlaştım :D ... Eğer bu N9 tutarsa kesin alıcam ama eğer sizler yok iyi değil falan derseniz İphone 3gs alcam heralde ...

Uruloki

Uruloki

Üye
ki şunu da belirtmek istiyorum cihazda garip bir şekilde symbianda olmayan oyunlar şu an MeeGo da garip bir şekilde mevcut esas olarak önemli olan bu mesela real football 2011 ganeloft da MeeGo yok ama yapılmış olabilir ve ya alien dalvik olabilir(? İşte burası önemli)

punisher123

punisher123

Üye
Bende oyun oynamayı çok severim ama oyun olmaması benim için n9dan vazgeçme sebebi olamaz:) Masaüstü Pc'm var zaten,Oyun oynamak istediğimde açarım istediğim oyunu yüksek grafik kalitesiyle oynarım,Sonuçta mobil cihazlar için yapılan en yeni oyunlarda bile dinamik ışıklandırma gölgelendirme yada gelişmiş grafik seçenekleri yok zaten,Benim için bunlar önemli (sadece Kal-el platformunda dinamik ışıklandırma gördüm ama ne zamana çıkar bilinmez.)

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Bende oyun oynamayı çok severim ama oyun olmaması benim için n9dan vazgeçme sebebi olamaz:) Masaüstü Pc'm var zaten,Oyun oynamak istediğimde açarım istediğim oyunu yüksek grafik kalitesiyle oynarım,Sonuçta mobil cihazlar için yapılan en yeni oyunlarda bile dinamik ışıklandırma gölgelendirme yada gelişmiş grafik seçenekleri yok zaten,Benim için bunlar önemli (sadece Kal-el platformunda dinamik ışıklandırma gördüm ama ne zamana çıkar bilinmez.)

Hacı hepimizin masaüstü pc var her oyunuda 1920x1080p de hiç kasmadan açıyor ama bizim istediğim İphone rakip olabilcek bir telefon
, hem şıklık , hem tasarım , hem performans
, hemde oyunlar bakımından

Uruloki

Uruloki

Üye
aslında intel atlasa piyasaya o zaman çok merak ediyorum arm yi nvidia ya yı ki intel masaüstü pc ler içi ekran kartı hazırlığında ki son işlemcilerinde entegre olarak hd işleyebilme filan özellikleri olan ekran kartı sunuyor direk işlemci üzerinde ekran kartı şeklinde yani ufaktan SoC olayına kaymaya başladı intel sonuçta windows 8 SoC destekliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...