Amazon Almanya, Nokia N9'u 619 Avro seviyesinden ön-siparişe aldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
Amazon Almanya, Nokia N9'u 619 Avro seviyesinden ön-siparişe aldı

Nokia'nın merakla beklenen yeni telefonu N9 için henüz resmi satış tarihi hakkında bilgi verimedi ancak dünyanın en büyük elektronik ticaret sitelerinden Amazon'un Almanya operasyonu, MeeGo 1.2 işletim sistemini kullanan telefonu ön-sipariş listelerine dahil ederek, hem çıkışın yaklaştığı sinyalini verdi hem de fiyatlandırmaya açıklık getirdi.

Amazon Almanya tarafından 16GB depolama kapasitesine sahip olan modeli 619 Avro üzerinden listelere dahil edilirken, telefonun daha yüksek kapasiteli modellerinin de pazara giriş yapacağını belirtmeliyiz. 3.9-inç büyüklüğünde ekrana ve Texas Instruments'ın 1GHz'de çalışan OMAP3 serisi işlemcisine sahip olan N9, anı yaklamak için 8MP kamera kullanıyor.

Windows Phone tabanlı telefonlar öncesinde Nokia'nın son kullanıcılar için hazırladığı ilk ve muhtemelen de tek MeeGo'lu telefon olacak N9, şık tasarımı ve donanım özellikleriyle pek çok kullanıcıda merak uyandırmış durumda. N9 için Nokia, kullanıcıları yalnız bırakmayacağını ve zamanla yeni yazılım güncellemesi sunacağına da özellikle vurgu yapıyor.

Nokia Türkiye'de bu cihazı satmak istiyorsa 1200 lirayı geçmemeli

Uruloki

Uruloki

Üye
yalnız kazakistanda ön sipariş alan site 450 civarı bir fiyat istiyordu

TheORCUN

TheORCUN

Üye
En fazla 1200-1300 veririm ben. Yoksa N8 ile devam...

punisher123

punisher123

Üye
600 avro değilde en fazla 600 dolar olmalı :D

pRime.

pRime.

Üye
ya amazonda abartmış ön sipariş fiyatına bak

franzliszt

franzliszt

Üye
Bu fiyat sisik biraz bence daha dusuk gelir bugunku kur ile 1547tl yapiyor biraz abartmislar

Uruloki

Uruloki

Üye
Bu fiyat sisik biraz bence daha dusuk gelir bugunku kur ile 1547tl yapiyor biraz abartmislar

evet hayli abartmışlar kazakistanda 450 civarı satılıcak bir sitede ki nokia 400 bile satabilir

mustif

mustif

Üye
Hollandada webshoplarda satis fiyati olarak € 1207,00 olarak yazmislar

Uruloki

Uruloki

Üye
@mustif euro değil herhalde

----------Eklendi @ 21:05:41 ---------- Yazıldı @ 21:04:07 ----------

yalnız operatör tarifesi ben en üstekine bastım 529euro oldu 1 gb internet 600sms ve 600dk ile

----------Eklendi @ 21:09:25 ---------- Yazıldı @ 21:05:41 ----------

vodafone un en ucuz tarifesi ile 619euro yanında 1200dk konuşma 3000sms 2gb internet yuh onu bizim operatörler verse 2bin tl en az evet bence fiyatı 16gb olanının 1000-1200tl 64gb olanın ise 1200-1400tl olucak şu an ki operatör fiyatları onu gösteriyor

mustif

mustif

Üye
@mustif euro değil herhalde

Evet Fiyat euro olarak yazili

yalnız operatör tarifesi ben en üstekine bastım 529euro oldu 1 gb internet 600sms ve 600dk ile

----------Eklendi @ 21:09:25 ---------- Yazıldı @ 21:05:41 ----------

vodafone un en ucuz tarifesi ile 619euro yanında 1200dk konuşma 3000sms 2gb internet

Sen aboneyle ilgili yazanlari tam anlayamadin galiba diyor ki 24 ay abone olacaksin yani 2 yil, aylik abone fiyatin 134 euro ve N9 icinde 619 euro pesin para odeyeceksin diyor.

punisher123

punisher123

Üye
Nokia shoplar umarım n8inki gibi bi fiyat politikası izler,yoksa işimiz zor :(

Uruloki

Uruloki

Üye
e tamam öyle olsun diğerinede 529euro ödiyeceksem o zaman dediğim fiyat olur ki şu an bile burds operatörlerin fiyatları ne kadar şişirdiğini biliyoruz

----------Eklendi @ 21:34:46 ---------- Yazıldı @ 21:33:05 ----------

@mustif peki bunda ne diyor

mustif

mustif

Üye
e tamam öyle olsun diğerinede 529euro ödiyeceksem o zaman dediğim fiyat olur ki şu an bile burds operatörlerin fiyatları ne kadar şişirdiğini biliyoruz

----------Eklendi @ 21:34:46 ---------- Yazıldı @ 21:33:05 ----------

@mustif peki bunda ne diyor
Sizz 24 ay abone
600 konusma dakikasi veya 600 sms
€ 59,00 /aylik abone fiyati
€ 529,00 bu aboneyle N9 u alinca pesin olarak odemen gereken fiyat

Uruloki

Uruloki

Üye
yani 529 euro ya peşin satıyor sizz değil mi

mustif

mustif

Üye
yani 529 euro ya peşin satıyor sizz değil mi

hayir oyle degil 2 yilda 24 x 59 = 1416 euro odeyeceksin arti 529 euro pesin odeyeceksin toplam odedigin fiyat 1416 + 529 = 1945 euro oluyor anlatabildim mi

Uruloki

Uruloki

Üye
tamam onu anladım fakat turkcell şöyle bir şey yapıyor bazı cihazlarda güya kampanya ile alıyorsun fakat bu sms konuşma için olana ayrı para telefona ayrı para ödüyorsun onun gibi bir şey mi

mustif

mustif

Üye
Bunda 600 dakika konusma veya 600 sms bedava fazlasini kullanirsan 59 euronun uzerine geliyor ve konussanda konusmasanda abone parasini 2 sene odemek zorundasin

Uruloki

Uruloki

Üye
işte onu soruyorum 59euro fatura parası değil mi sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt