son gunlerde oviye giren varmi??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
son gunlerde oviye giren varmi??
arkadaslar dun oviye girdim,butun oyunlar free idi,bugun girdim yine free.tabi ingiltere den girdigim belirteyim oncellikle ama yine de baya garip,neyse firsattan yararlandim butun oyunlari indirdim ama yine de garip....

karasahinemre

Üye
gt racing i atsana forum a :D

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Oyunları paylaşın madem.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
yani madem öyle vatana bi hizmet yapın paylaşın oyunları:naughty:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
ovi den indirilen uygulamalar veya oyunlar sis olarak kayıt ediliyor mu ki telefona yani kurulumdan sonra ovi tarafından silinmiyor mu?

İndirilirken dosyalar alınabiliyor. Her oyun böyle paylaşılıyor zaten.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
_ardaa

_ardaa

Üye

usta konu açsana bununla ilgili çok gerekli bi bilgi aslında bugüne kadar dikkatimizi çekmemesi ilginç..

+1
aynen bu üst konu olarak detaylı anlatılırsa belki oyun ve uygulama sayısı artar.

• Beğen

muratcan1905

Üye
aynen bunların nasıl sis dosyalarının alınabileceği açıklansa iyi olur.
ayrıca neden bedava diğer ülkelerde çok merak ettim keşke bizede yapsalardı bari bir kaç saatliğine :)

furkan5800

furkan5800

Üye
bişi sorcam hakketten oviden indirilen dosyaları nasıl sis dosyası olarak bulcaz paylaşımlar artar hem baya

ganster86

Üye
:ehe:ehe:ehe

furkan5800

furkan5800

Üye
ne gülüyon çok biliyorsan anlat yoksa
:box

projectmaximo

projectmaximo

Üye
sakın dalgınlığına gelip ücretsiz öğelere bakmış olmayasın? Çok ilginç yoksa

• Beğen
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Nereye indirildiğini bilmiyorum ama mesela büyük bir oyun indirin, NFS gibi. Oyun indirilirken X-plore ile bakın. Bir yerde boyut artışı oluyor. Orayı bulmanız lazım. İndirildiğinde galiba yükleme başlamadan almanız gerekiyor. Yükleme bittiğinde sis dosyası siliniyor. Uyumlu telefonum olsa çoktan denemiştim ama maalesef. Mesela anlaşıp oyun filan alıp burda paylaşabilirsiniz. Lisans sorunu olmadıkça. Bu şekilde 1 kişi alıp birçok kişi kullanabilir.

karasahinemre

Üye
bilgisayara indirmek için arkadaşa gönder yapın ordan site adından / işaretinden sonrasını silin ve download yazın sis dosyasını pc nize kayıt edecektir..

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

karasahinemre

Üye
arkadaş yurtdışında ücretsiz dememiş miydi :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt