Haber [ ROOT ] Tüm Android telefonları ve Tabletleri Root'lama :D (telefondan) denendi %100 başarılı ;)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
[ ROOT ] Tüm Android telefonları ve Tabletleri Root'lama :D (telefondan) denendi %100 başarılı ;)
Yeni Güncelleme :) 08.11.2014 09:46

S.a arkadaşlar. Framaroot,SuperSu, pc den herşeyden denedim bulamadım olmadı. Bügün bütün günümü Root için harcadım. Ve sonunda buldum bakın arkadaşlar Bu paylaşımı yapmak için Az uğraşmadım. Program Çince ismini bilmediim için internette zarzor buldum şimdide bi tıkla indir..
Şimdi bakın her şekilde aradım bulamadım Normalde yok.. İnşallah sizin işinizide görür..

Arkadaşlar Sanırsam Tüm Android telefonlarında olacağını düşünüyorum. Çünkü kitkat ı telefonuma yükleyince telefonun adı değişmesine rağmen rootladı.

Ben telefona Android 4.4.2 yükledim. Ne süpersu çalıştı nede framaroot, yani kit katı desteklemiolar. Zaten promramın kendisinde yazıyo ( 4.3 ve üzeri ise Root u manuel yapmalısınız diyor ) Valla arkadaşlar kitkat ı yukledikten sonra telefonun adıda değişti. Ama helal olsun program yinede rootladı..

Şimdi Arkadaşlar Bunu indirin kur. Ve açın,

program çince uğraşmayın arama yerine Root yazın büsürü root programı var. Benimki hangidisi bilmiyorum çünkünkü büsürü indirdim yeterki rootlu olsundie.. Ama korkmayın tesbit ettim resimlerinide yüklücem, işte o resimlerdekilerden biri telefonumu rootladı.

Bu resimdemi programıda yükleyin.Telefonunuz Rootlu mu onu gösteriyo, bakın yeşil yazıyla Access Grandted yazıyo Yani Rootlu :))

( yeni eklenti..; Arkadaşlarr Buldum o programıııııı :D :Dasddfghjkkl bu videoları dikkatlice izlein.. video açılmıyosa ( X-plore, mx player vb. ) telefonunuzda bulunsun.. Dediim gibi iste internette PCde yok.. Zarzor buldum iiice çaliştim en basit hale ve kolay anlaşılması için..

1)

2)

K.b arkadaslar en başta hangisi tespit edememiştim... Ve şimdi Tespit ettim. :D addfhjjkll
Buyrun İşte O program......

(Yeni Eklenti..; eğer o program tam rootlamadıysa, onu kaldırın, Bunu yükleyin rootlayın.

Olmaz die birşey yok Arkadaşlar, o arama yerine Root yazın büsürü var mutlaka birir çalıştırır. Unroot içinse arama yerine Unroot yazın kaldırma programalar var. king rootta da var..

Şimdi Gelelim Pc den root :D asdfghjjlş ama bazen pc den rootlamıyo.

1) UnlockRoot ( bende olmadı İnternetten bakarsanız nasıl olduğunu öğreneblirsiniz. Zaten bilen bilir bu programı. download yerinden indirebilirsiniz )

2)Root Gnius ( buda olmadı bende. yada yapamadım, bilen bilir bunuda.. nasıl yapılcağı yazıyor )

3) Kingo root ( bu program bnim teli rootladı. süper su yuda yükledi. bunu herkez bilir zaten )

Arkadaşlar bunu Araştırıp 3 4 gün uğraştım burda konu açtım araştırdım bu hale gelmesi e kolay anlaşılsın diye baya uğraştım. 1 haftadan fazla olmuştur belkide.. yani Ben bile root nedir bilmiyodum. bunun üzerine konular bile açtım. kimse düzgün açıklamadı. bende bi girdim , çin ve ingiliz sitelerine araştırdım. alt üst ettim, çok şükür herşeyi öğrendim. ve ilk Root paylaşımımı yaptım.. Baya uğraştım.. lütfen emeğe saygı yorumları bekliyorum.. Sanırsam ( Böyle sağlam paylaşım hiçbir Türk sitesinde yok. Maxicep ten paylaştığım için Çok mutluyum :)) ii günler MAXİCEP AİLESİİİ ;)) :D ASDFGHHJKLLŞİ

Yorumlarınızı bekliyorum Emeğe Saygı ! ! !

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ocaner34, Fantastik20, ISMAYILIM ve 7 diğerleri

SHS

SHS

Üye
Hangisi root programı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
kardeş kb. tam olarak bilmiyorum. busurü yükledim ama onlardan biri olduğuna eminim.. sakın benim gibi busuru yukleme.. tek tek dene

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
marist

marist

Üye
Uygulamanın isminden bulamaz miyiz?

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7 ve bydeathhhone
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
uygulamanın ismini bilmiyorum çince yazılar yazıyor.. sen dediğimi yap indir o programı arama yerine root yaz.. çıkan sonuçlarda benim yükleiim resimlererdekinin aynısını bul indir.. arkadaslar net paketim bitti en kısa sürede yardımcı olurum

fuatft

Üye
Kardeşim çok sağol sayende bilgisayarıma gerek kalmadan tablete root attım acayip iyi geldi telefon rootlu bu rootsuz sıkıcı oluyordu. Beyler dediği gibi o verdiği program bir tür market indirip yükleyin sonra en üste arama yerinde root yazıp arayın istediğiniz bir kaçını yükleyin ben ilk ikisini yükledim ikincide oldu. Dert etmeyin Çince olduğumu sonra marketten supersuyu yükler onu silersiniz ben öyle yaptım. Kardeşim tekrar teşekkür ederim sağol :)

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7 ve aviatorhawk
csbaz

csbaz

Üye
kardeşim general mobile discovery elite cihazıma olur mu bu acaba yada deneyip d eolanlar varsa söyleyebilirlermi teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7
aviatorhawk

aviatorhawk

Üye
Peki arkadaşlar bu işlemi yapınca ne gibi kolaylıklar sağlayacak yada riskleri ne, root yapınca garantiden çıkıyor diye biliyorum. Biri tam olarak anlatabilirmi bende de lg optimus 4xhd var rootlamayi düşünüyorum.

• Beğen
csbaz

csbaz

Üye
ekrandan video çeken programlari kullanabileceksin,custom rom yükleyebileceksin,sistem dosyalarını değiştirip ekleme yapabileceksin.Bu programla işlem yapmani tavsiye etmem brick olabilir telefonun

• Beğen
csbaz

csbaz

Üye
birde oyun lisanslarini kıran programlarini kullanabileceksin.

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Peki arkadaşlar bu işlemi yapınca ne gibi kolaylıklar sağlayacak yada riskleri ne, root yapınca garantiden çıkıyor diye biliyorum. Biri tam olarak anlatabilirmi bende de lg optimus 4xhd var rootlamayi düşünüyorum.
Paylaşımı yapan arkadaş herhangi bir riskten bahsetmemiş fakat sen brick olabilir diyorsun. İçime kurt düştü:karisti:

• Beğen
Tepkiler: aviatorhawk ve Muhmd CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlarrrrrrr BULDUMMMMM O PROGRAMIIİİİİİiii :Ddd YEMİN ederim 3 5 gündür uğraştımm Az değil haa baya araştırdım uğraştımm ve sonunda Başardımm Allah a şükürler olsun.. Birazdan videoyu yükleyecemmm :Dasdfghjkl
Kardeşim çok sağol sayende bilgisayarıma gerek kalmadan tablete root attım acayip iyi geldi telefon rootlu bu rootsuz sıkıcı oluyordu. Beyler dediği gibi o verdiği program bir tür market indirip yükleyin sonra en üste arama yerinde root yazıp arayın istediğiniz bir kaçını yükleyin ben ilk ikisini yükledim ikincide oldu. Dert etmeyin Çince olduğumu sonra marketten supersuyu yükler onu silersiniz ben öyle yaptım. Kardeşim tekrar teşekkür ederim sağol :)

Kardeşim Allah Razı olsun, beni Anladığın için.. Normalde snn dediğin gibi PC den internetten baya baya araştırdım kaç günümü aldı.. Normalde internette falan fiso bişey yok.. Allahın izni ile buldum.. ( normalde internette yok. çince olduu icin ne adını bilion ne sitesini ) koskoca bilgisyardan olurdu bu işler artık mobilde :Dasfghjkl ben bile bayadır Araştırıyodum Root için.. hatta bu durum için konular açıp yardım istedim hic bi sonuca varamayınca. Gittim 8 Gb internet aldım. İnternetin altına üstüne getirdim bulana kadar Çok şükür buldumm ve paylaşıma devammm :Ddd

Son düzenleme:
ucx

ucx

Üye
via v8'de işe yaramıyor. bilgi.

fakat kardeşimin via v4'üne bu yöntemle root atmıştım umudunuzu kaybetmeyin program güzel.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar olmaz diye bişey yok. Arkadaşımız Fuatft nin dediği gibi 2.side ( King root ) ta rootladı. Hemde sağlam oldu :)
Hangisi root programı :hmmm

Düzenledim kardeşim. Buldum programı :D
Uygulamanın isminden bulamaz miyiz?

Düzenledim buldum programı :D
kardeşim general mobile discovery elite cihazıma olur mu bu acaba yada deneyip d eolanlar varsa söyleyebilirlermi teşekkürler :)

Kardesimm paylaşımı yeniledim. Tüm androidli telefonları ve tabletleri Rootlayacağına inaniyorum.. :)

Evet kardeşimm garanti dışı oluyor.. Ama kormana gerekyok.. Rootu kaldırabilirsin, önce telefona format at. Ve sonra telefonun internet sitesine gir yazılımını yükle..
Paylaşımı yapan arkadaş herhangi bir riskten bahsetmemiş fakat sen brick olabilir diyorsun. İçime kurt düştü:karisti:

Evet kardeşimm garanti dışı oluyor.. Ama kormana gerekyok.. Rootu kaldırabilirsin, önce telefona format at. Ve sonra telefonun internet sitesine gir yazılımını yükle.

• Beğen
Tepkiler: aviatorhawk
marist

marist

Üye
Arkadaşlar olmaz diye bişey yok. Arkadaşımız Fuatft nin dediği gibi 2.side ( King root ) ta rootladı. Hemde sağlam oldu :)

Kardesimm paylaşımı yeniledim. Tüm androidli telefonları ve tabletleri Rootlayacağına inaniyorum.. :)

Evet kardeşimm garanti dışı oluyor.. Ama kormana gerekyok.. Rootu kaldırabilirsin, önce telefona format at. Ve sonra telefonun internet sitesine gir yazılımını yükle..

Evet kardeşimm garanti dışı oluyor.. Ama kormana gerekyok.. Rootu kaldırabilirsin, önce telefona format at. Ve sonra telefonun internet sitesine gir yazılımını yükle.
Teşekkürler[emoji4]

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
via v8'de işe yaramıyor. bilgi.

fakat kardeşimin via v4'üne bu yöntemle root atmıştım umudunuzu kaybetmeyin program güzel.

Paylaşımı Güncelledim :) Tüm Telefon ve Tabletler için Root yapar diye tahmin ediyorum..

Son düzenleme:
csbaz

csbaz

Üye

eyw kardeş saolasın discovery elite de calisti ;)

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
ii yine çok şükür hemen hemen androidli ne cihaz varsa root olur inşallah :D Elitte çalıştığı da sevindim :)

csbaz

csbaz

Üye
ama senin kanca amblemli olmadi orada yesilli olan calisti neyse.bu arada kardes unroot u nasıl yapacagim,?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Kardes o ikisi benim teli root etti, yani o marketten büssürü root programı var.. O bahriyeli işaretli olan seninkine çalişmaya bilir :) diğerlerini dene :D çook varr. Unroot içinde arama yerine yaz bi tansu e indir.. Kaldırır..

Üst Alt