Telefon alacağım arkadaşlar lütfen yardımcı olun çok kararsızım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
Telefon alacağım arkadaşlar lütfen yardımcı olun çok kararsızım
arkadaşlar limit 300tl ile 450 tl arası çin veya normal bir telefon arıyorum, aradığım özellikler
1.çift hatlı
2.wifi
3.tv fm
4.tuşlu
General Mobile DSTQ300 tarzı,blackbrry tarzı
5.gprsli yani facebook, youtube,travian,tarzısiteleri açabilecek
6.kamerası 2mp veya üzeri flashlı
şimdi aklımdakiler (yukarıda sıradıklarımla pek alakası yok gibi)
1.
General Mobile DSTQ300

2.Trident W-T6 Navigasyonlu
3.Wentto F6 Çift Hatlı
4.
Meyzu N8 Klavyeli
5.

6.Compeq Multitouch 4G - Capacitive Dokunmatik
asıl istediğim bu tarz telefonlara program oyun vs. yükleyeklebileceğim yani symibian tarzı program ve oyun yükleyeceğim bir telefon arıyorum bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşalrdan mesaj bekliyorum umarım nedemek istediğimi anlata bilmişimdir. gerçi siz bana tek hatlı telefonda önerebilirsiniz eğer samsungun çift hatlılarında bu tarz bildiğiniz varsa onlarda olur samsungda çök telefon var hangisi daha iyi bilmiyorum cevaplarınızı bekliyorum

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Nokia alma sakın.çin malı al daha iyi :ehe

OğuzcanAbi

Üye
çin malı .pp sakın alma kardeş x3 02 al o kadar memnun değilim ama güzel telfon .d

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
x3-02de beyaz ekran sorunu var.Telefonu çok kullandığın sürede veya hafızasını çok doldurdğunda beyaz ekran gelip kendini açıp kapatıyor.tavsiye etmem

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar limiti yükselttim çift hatlı olmasıda o kadar önemli değil tek istediğim gördüğüm uygulama ve oyunları yükleyebileceğim bir telefon arıyorum , liste aşağıda siz olsanasız ne alırdınız?

SAMSUNG C3222 CHAT ÇIFT HATLı BAR BLACK 1.3MP BLUETOOTH RADYO MP3 WI-FI DOKUNMATIK DISTRIBÜTÖR
GENERAL MOBILE Q3 BAR BLACK 2MP BLUETOOTH RADYO MP3 2GB DISTRIBÜTÖR
Nokia C3 Cep Telefonu Slate Renk
Nokia X6 8GB 3G Wi-Fi GPS 5 MP Black
NOKIA 5250 BAR BLACK 2MP BLUETOOTH RADYO MP3 DOKUNMATIK GPS DISTRIBÜTÖR
Samsung s3353
Nokia E5 + 2 Gb Beyaz & Siyah Hafıza Kartı Hediyeli Cep Telefonu
Nokia E63 Cep Telefonu
BlackBerry Curve 8520 Siyah
SAMSUNG B6520-DEEP-BLACK 2.0MP BLUETOOTH WIFI 3G GPS FM MP3 OMNIA 5 + 2GB HAFIZA KARTI HEDİYE
nokia e72

pRime.

pRime.

Üye
Bunların arasından X6, E63 E72 ve E5 modellerine bak.

pRime.

pRime.

Üye
x6 dokunmatiği nasıl bilmiyorum, birde symbianmı acaba? sistemi yani program,uygulama ve oyun yükleyebilirmiyim.

X6 dokunmatiği kapasitif dokunmatiktir yani camdır ve bolca uygulama mevcut.
www.maxicep.com/symbian-s60v5-oyunlari/
www.maxicep.com/symbian-s60v5-uygulamalari/ burada aradığın herşey var. :oke:
Diğer 3 telefon arasından da E72 ve E5 modellerine de bakmanı tavsiye ederim.

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
e72 ile e5 arasında kararsızım 2si arasındaki net farkı tam anlayamadım birde bu listede yazmadığım başka bir telefonda olabilir mesela samsung galaksy mini yani illa nokia veya illa e72 veya e5 olması gerekmiyor ama tabi nokia herzaman en iyisi sanırım.

X6 dokunmatiği kapasitif dokunmatiktir yani camdır ve bolca uygulama mevcut.
Symbian S60v5 Oyunları
Symbian S60v5 Uygulamaları burada aradığın herşey var. :oke:
Diğer 3 telefon arasından da E72 ve E5 modellerine de bakmanı tavsiye ederim.

mexico_35

mexico_35

Üye
e72 al birader bende almayı düşünüyorum buna karar verdim

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
e72 neden bu kadar pahalı acaba? altarnatif ne olabilir buna e71 mi e5

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cevap yokmu e72 ye vereceğim parayla e5 alsam daha iyi olmazmı nedersiniz?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hemen e72 ile e5 arasında kalma bence.Şekilsiz telefonlar bunlar.X6 en iyi tercihin olucaktır.Ayrıca tasarımı müthiş ve herkezde olmayan yüzü yabancı bir telefon...

Wifi
GPS
5MP otofokuslu kamera(Carl Zeiss optik)

35 saat express müzik kalitesinde müzik dinleyebilme olanagı
Kapasitif dokunmatik ekran

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
valla şimdi kafam iyice karıştı x6da baya bi para ya isteklerime cevap veremezse yeni istediğim uygulama, progrm ve oyunları çalıştıra bilecekmiyim?

Hemen e72 ile e5 arasında kalma bence.Şekilsiz telefonlar bunlar.X6 en iyi tercihin olucaktır.Ayrıca tasarımı müthiş ve herkezde olmayan yüzü yabancı bir telefon...

Wifi
GPS
5MP otofokuslu kamera(Carl Zeiss optik)

35 saat express müzik kalitesinde müzik dinleyebilme olanagı
Kapasitif dokunmatik ekran

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
X6'nın oyun ve program destegi çok iyi s60v5 olması sebebiyle envai çeşit yazılım bulabilirsin...

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
hız olarak sanırım x6 düşük ben halen klavyeli taraftarıyım (e72) ama sen sanırım aklımı çeleceksin :D dur bakalım başka nasıl yorumlar gelecek. gerçi e72 biraz tuzlu e5 biraz cazip geliyor bakalım neyece karar vereceğim hafta sonu alacağım inş. bakalım aklıma kim girecek yani ikna edecek.

ozzytaste

ozzytaste

Üye
E72 derim :) Ben 2 sene E71 kullandım gerçekten çok kaliteli cihaz. 1 Ay önce C7ye geçtim.

pRime.

pRime.

Üye
hız olarak sanırım x6 düşük ben halen klavyeli taraftarıyım (e72) ama sen sanırım aklımı çeleceksin :D dur bakalım başka nasıl yorumlar gelecek. gerçi e72 biraz tuzlu e5 biraz cazip geliyor bakalım neyece karar vereceğim hafta sonu alacağım inş. bakalım aklıma kim girecek yani ikna edecek.

Dostum klavyeliden yanaysan E5'e veya E72'ye bakmalısın.
www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=3198
Burdan özelliklerini ayrıntılı şekilde karşılaştırabilirsin.

waterbrave

Üye
    Konu Sahibi
az önce bi arkadaşla konuştum e72 için söylediği aynen şöyle bu windowsun çıkarmış olduğı wista tarzı bişi olmuş diyor yani windows7 si sanırım c7 :D çükü çok sorunu var diyor 2 kere servise göndermiş donu yormuş işlemcisi bazen sıkıntılıymış oyüzdeb aklımdan e72 çıktı sayılır. bakalım ne ye karar vereceğim :D mesajlarınızı bekliyorum.

erkara_64

kardeşim ben 4 ay e 72 kullandım hiçbir sıkıntısını yaşamadım...s60 3rd en gelişmiş versiyonunu kullanmakta ve nokianın klavyeli modelleri arasında en stabil olanı...ya bizler kullanmasını bilmiyoruz cihaz sorunsuz şekilde çalışıyor yada bazı arkadaşlar çok iyi bildiklerinden cihazda her türlü sorun oluyor...e 72 hakkında paylaştığım yazılarda var zamanında bu forumda...her türlü isteklerine cevap veren bir cihaz...fakat ben oyun film vs diorsan küçük ekranlı cihazlara bakma bende sırf bu yüzden n8 aldım büyük ekran keyfi daha başka oluyor...ve bekleme şansında varsa nokia nın yeni tanıttığı klavyeli e6 modeline de bakabilirsin...1 aya kadar tc ye gelir sanırım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt