General Mobile Discovery 16GB alıyım mı arkadaşlar lütfen yardımcı olun

• 25 Temmuz 2014
  • 690 Okunma
  • 20 Cevap

1. General Mobile Discovery 16GB alıyım mı arkadaşlar lütfen yardımcı olun.

Slm arkadaşlar hayırlı Ramazanlar arkadaşlar artık Sony xperia miro'yu değiştirme zamanı geldi. General mobile discovery almayı düşünüyorum ne dersiniz alıyım yarın gidip alacam yinede sizin gibi profesyonel arkadaşlardan gelecek yorumlara göre alacam biraz acil bi durum sony telefonumu bi arkadaşıma sattım ve yarın teslim edecem discoveryi 2'ci el mi alıyım yoksa için rahat olsun diye sıfır mı alıyım arkadaşlar bu telefonu alırsam pişman olmak istemiyorum ben Adıyaman'ın Kahta ilçesinde oturuyorum o kadar telefoncu gezdim 2'ci el discovery bulamadım bizim burda baya tutuldu hepsi sıfır piyasasıda bizim burda baya iyi hemen müşteri bulunabiliyor. O fiyata bu performansı verebilecek bi telefonda bulamadım çok tavsiye edilwn bi telefonmuş öneri ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden herkese teşekkür ederim.

Yazan: abuzer02
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. 2.el olayını bilemem ama sıfır olarak düşünürsek o fiyata bu performansı(daha iyisini) verebilecek telefonu söyleyeyim; Moto G.

3. Discovery2 yi bekle bence
    Hemen alman lazımsa Moto G derim

4. Arkadaşlar Moto g kullanıcıları yanlış anlamasın özür diliyorum Motorola piyasası olmayan telefon yani aldığım zaman yarın öbürgün satacağım zaman sıkıntı yaşarım tamam moto g çok güzel bi telefon gerek güncelleme desteği gerek donanım olarak iyi bi telefon ama discovery'i alırsam eğer bi gün satarsam hemen müşteri bulurum piyasası çok iyi

Mobil cihaz ile gönderdi
    efeyılmaz bunu beğendi.
  5. Ben ikinci el GMD alan görmedim 3 arkadaşımda vardı bu sene aldılar sıfır cihaz

abuzer02 bunu beğendi.
  6. İnanırmısınız bizim burda discovery satışı çok iyi gerçekten herşey donanım ve özellikle bitmiyor yarın öbür gün satacağın zaman piyasası olmadıktan sonra o telefonu neyleyim

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Neden olmasın Hepsiburada'da peynir ekmek gibi gidiyordur o fiyata

8. Discvery'mi ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Moto G

10. bende discovey sanmıştım
    ---
    bizim burda samsung ile discovery'nin piyası iyi ama en fazla rağbet discovery de

Mobil cihaz ile gönderdi
    efeyılmaz bunu beğendi.
  11. Discovery alın o zaman.

abuzer02 bunu beğendi.
  12. bütçem en fazla 700 tl

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Gmd al.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. ikinci el daha mantıklı o paraya cm discovery hic tavsiye etmem ikinci els4 al 800yl ye

Samsung ile gönderdi
    abuzer02 bunu beğendi.
  15. Gmd 2 çıktı 888tl onu al

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Gm firmasi aciklama yapti 1.5 milyon disco satmidlar bu zamana kadar daha da satilmaya devam ediyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. al taş gibi tlfn

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. bulamıyacaz galiba dün bi telefoncuda bi tane gördüm discovery 16GB mavi renkliydi çok temizdi garantili kutuluydu 500 tl istiyordu fakat bi sıkıntı var telefonda şarz girişi tamir edilmiş telefon tamir edildiği için garanti kapsamından çıkmış başka bi sıkıntısı da yok bilmiyorum alıyım aceba

Samsung ile gönderdi
  19. bence alacaksan sıfır al gmd'yi

20. ben gmd kullanıcısıyım 0 aldım ve çok memnunum övmek değil doğru olanı söylüyorum tavsiye ederim
    ---
    hemde 4 çekirdekli fiyatıda oldukça iyi

abuzer02 bunu beğendi.
Yüklüyor...
24/10/2018 - 02:32