wave 8500 kamerası bir haller olduu:((

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_-Engin-__

Üye
    Konu Sahibi
wave 8500 kamerası bir haller olduu:((
Merhaba arkadaşlar kamerayı açıp foto çekmeye çalıştığımda bir türlü otofocus olayındaki yeşil çerçeve bir türlü odaklanmıyor ve flaş bir dokunuşumla sürekli yanıp sönüyor zoraki kamera tuşana devamlı basınca zorla foto çekiyor bir anlam vemedim sorun yazılımdamı? yoksa tuşlardamı acaba bir ara kamera formatı varmış denedim yapamadım yardımlarınız bekliyorum saygılar engin

tulkas

tulkas

Üye
Bendede olmuştı.Telefon sessizdeyse kapa bir kere bas çeker sanirim

_-Engin-__

Üye
    Konu Sahibi
hayır olmuyo bir türlü otofocus devreye girmiyor ve flaş yanıp yanıp sönüyor :(

----------Eklendi @ 12:31:33 ---------- Yazıldı @ 12:10:12 ----------

güncellemeyi denedim şimdiden kamera başarısız hatası vermeye başladı hiç açılmıyor offf :(

fati144

fati144

Üye
keşke o güncellemeyi hiç yapmasaydın. iyi bişey eğil o. kameranınsorununa gelince o sorun bendede var ve birçok wave ci de aynı sorun var maalesef. tuşların bozulmuş geçici çözüm tuşu kilitle ve kamera tuşuna 100, 200 defa bas düzelir. ama bu geçici çözüm. tam çözüm servis. bence servise verecene böle yap adamın burnundan getiriyorlar.

arknicm

Üye
Merhaba arkadaşlar kamerayı açıp foto çekmeye çalıştığımda bir türlü otofocus olayındaki yeşil çerçeve bir türlü odaklanmıyor ve flaş bir dokunuşumla sürekli yanıp sönüyor zoraki kamera tuşana devamlı basınca zorla foto çekiyor bir anlam vemedim sorun yazılımdamı? yoksa tuşlardamı acaba bir ara kamera formatı varmış denedim yapamadım yardımlarınız bekliyorum saygılar engin
Aynı sorundan dolayı cihazımı geçen hafta servise verdim 1 gün içinde halledildi.Kamera tuşu değiştirildi.

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
TeknoLoji Gercekden Şans isi :)
Wave 8500 GT 'imde HiçBir Sorun yok :naughty:

ugurkare

Üye
aynı sorun bendede oldu tuş problemi yazılımla ilgili değil .tlf garantili değilse yağlı kontak spreyi ile düzelir ben philips yağlı KONTAK spreyi sıktım tuşa şimdi canavar gibi çalışıyor

_-Engin-__

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tel artık KAMERA BAŞARISIZ diyor ve açılmıyor tuş takımınıda yapmak bir işe yaramayacak daha garantide sizce bu telefonun yazılımını kendim yükseltmişdim garantiye girer deyilmi yoksa yollamayayımda kendim mi yapmaya çalışayım :allalla: serviste telefonu tamamen çizip yollamasınlar :hmmmveya tekrardan yazılım atmak çare olurmu??teşekkkürler

ares_53

ares_53

Üye
son güncellemeyi kur yolla garantiye... bi sorun olmaz.

_-Engin-__

Üye
    Konu Sahibi
son güncelleme neydi acaba onu arayıp indirip kurayın onuda bilmiyorumda|-)

ares_53

ares_53

Üye
kiesten güncellesene kardeş ne indirmesi..? "bada 1.2 JVKC1"

silver021

silver021

Üye
orjinal firmware e dönebilirsin tabi. bunun icin öncelikle bada os 1.0 in jv yani türkiye firmwareini telefona bağlayip register işlemlerinide elle yada program sayesinde ayarlarda yüklersen sorunsuz olarak bada os 1.2 jvjkc1 e geçmiş olursun.

alper_492

Üye
aynı sorun bendede oldu tuş problemi yazılımla ilgili değil .tlf garantili değilse yağlı kontak spreyi ile düzelir ben philips yağlı KONTAK spreyi sıktım tuşa şimdi canavar gibi çalışıyor
<br />
<br />
ayni sorun bnde de var servise vermek istemiyorum sprey ise yaradi mi ondan sonra bir sorun hic cikti mi??

Hüseyin Eren

Üye
arkadaşlar o sorun büyük ihtimal tozdan oluyodur. telefonunuza silikon kılıf alın hem tozdan korur hemde wavenin kasası metal olduğu için çizildiğinde kötü duruyor. çizilmeleride engeller.

alper_492

Üye
arkadaşlar o sorun büyük ihtimal tozdan oluyodur. telefonunuza silikon kılıf alın hem tozdan korur hemde wavenin kasası metal olduğu için çizildiğinde kötü duruyor. çizilmeleride engeller.
<br />kesin tozdan da icini actirmadan buna bi cozum yok mu??
<br />

webster49

Üye
Arkadaşlar aynı sorun bendee vardı saçma gelebilir size belki ama ben tuşun olduğu yere sert bir şekilde üfleyerek düzelttim. şans eseride düzelmiş olabilir ama tuşa 1000 seferde bastım bozuktu bi üfledim düzeldi cidden:)

ugurkare

Üye
<br />
<br />
ayni sorun bnde de var servise vermek istemiyorum sprey ise yaradi mi ondan sonra bir sorun hic cikti mi??

philps az yağlı kontak spreyi ile tlf. acıp dikkatlice kamera tuşuna 1 damla sıktım 10 dk sonra 1damla daha sıktım şu an kamera tuşu cok iyi çalışıyor .cok dikkatli olmak gerekli ekrana bulaşmaması için açmadan olmaz denemeyin bile s8500 sökmek ve kamera tuşuna ulaşmak cok kolay

alper_492

Üye
philps az yağlı kontak spreyi ile tlf. acıp dikkatlice kamera tuşuna 1 damla sıktım 10 dk sonra 1damla daha sıktım şu an kamera tuşu cok iyi çalışıyor .cok dikkatli olmak gerekli ekrana bulaşmaması için açmadan olmaz denemeyin bile s8500 sökmek ve kamera tuşuna ulaşmak cok kolay
<br />
<br />
kardesim cvp verdidin icin sagol da nasil accaz ya kirilmaz mi korkuyorum valla bu arada uflemek de tuslarin fonksiyonu degisti kamera tusu yine calismadi:)

_-Engin-__

Üye
    Konu Sahibi
:oke:balata temizliyici sprey sıktım düzeldi :d:mesuliyet kabul etmem arkadaşlar ama kontak yağı deyince arkadaş aklıma o geldi sonuç iyi hemen az sıktım aşşağıya dogru salladım tel içene tam girmesin diye iyi şanslar

ByWave

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt