Sony Xperia S 32 gb deneyimimi bu telefonu merak eden arkadaşlar için paylaşıyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

vavra22

vavra22

Üye
Öncelikle güzel yorumlama inceleme için teşekkürler fakat bi kaç sorum olcak sony ericson xperia neo alcaktım ekranının ışığı çok sönük ve kalitesiz malzeme olduğunu bizzat gördüm denedim bu sorunlar xperia s te giderildimi acaba?
Ve sanırım komple dokunmatik yani menü tuşlarıda dokunmatik bununla ilgili bir sorun yaşadınmı kullanımı kolaymı?
nokianın 701 modeli benim son nokia telefonum açıkcası iphone 5 i bekliyordum iphone 5 akıllara zarar bir özellik çıkarmazsa tercihim HTC den yana olcaktı 4 değil 14 çekirdekte olsa o çok kaba büyüktü bana göre... fakat Sony Xperia s i görünce bütün fikrim değişti... Bundan sonra markam ya Sony ya Apple... Fiyat konusunuda markalara göre endekslediğimizde still sahibi sony'e gönlüm kaymıyor değil :) ...

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
sony bu telefonunda 1280X720 çözünürlüklü hd ekran kullandı internet incelemelerine de bakabilirsin sony bravia teknolojisi sayesinde çok gerçekçi görüntüler sunuyor beyaz renklerdeki canlılık açık ara kendini gösteriyor gerçekten çok kaliteli ekran ışığı da yeterli seviyede gündüz %40-50 seviyelerinde kullanıyorum akşamda %30-40 seviyelerinde kullanıyorum ayrıca ekran dokunma hassasiyeti mükemmel menüler tıpkı iphone gibi akıyor hiç takılma yapmadan sadece ekranın alt kısmında nokta şeklinde 3 tane dokunmatik tuş var ilk günlerde biraz garip geliyor ama ben alıştım yaklaşık bir aydır kullanıyorum bu telefonu çok memnunum

htc one x ile işlemci olarak yarıştırmak saçma olur ama ;

1280X720 Sony Bravia Engine hd ekranıyla
12mp Sony’nin Exmor R Sensor kamerasıyla
hdmı çıkışıyla
usb otg özelliğiyle
playstation sertifikasıyla
rusyanın glonas uydularını desteklemesiyle
kesinlikle leke tutmayan güneşte kiri kaybeden nano kaplama teknolojili kasasıyla
2 gb telefon hafızası 25.80 dahili hafızası toplamda 32 gb hafızasıyla
1gb ram kullanıcıya ayrılmış 650mb boşta ram miktarıyla
harika 3d surround efektli müzik playeri ile
nfc vs.. daha birçok özelliği ile çokta aşşağı kalmayan bir model

sevdalımcanım

Üye
play station oyunları destekledigi dogrumu oyun konusunda number one
öyleyse

lordufuk

lordufuk

Üye
Z dede sony nin ayrıca lık ları bol