C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Sponsorlu Bağlantılar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Hard Format Atmak İsteyenLeR Buraya (ResimLi)

Buyrun ArkadaşLaR Hard Format

1-) Ses Açma Tuşu
2-) Kilit Tuşu
3-) Yeşil Tuş
4-) Kırmızı Tuş

...::: Bi TeşekküRü Çok GörmeyiN :::...

:oke::oke::oke:

Telefon Kapalıyken Ses Açma Tuşu, Kilit Tuşu, Yeşil Tuşa Basılı Tut Daha Sonra Kırmızı Tuşa Bas Hiç Birinden Elinizi Çekmeyin Nokia Yazısının Geçmesini Bekleyin...

• Beğen
Tepkiler: mısto61, joe45, DungeonHunter ve 12 diğerleri

ultrayer6

ultrayer6

Üye
öeh :S
Yeşil tuş, kırmızı tuş, kilit tuşu ve ses açma tuşu mu?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Evet

'Patron

'Patron

Üye
denedinmi bari ise yariyormu?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu garantiye gönderecektim açılmıyordu, aldığım yere götürürken yolda şans eseri deneyerek buldum. :) :oke:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
'Patron

'Patron

Üye

He Ya Aynen öyLe oLDu. :d: Ama Gene De Bi Göndermeyi Düşünüyorum Telefonun Ekranı Renkli Renkli Karıncalanmalar Oluyo Ekran Kayıyo Sola Doğru Sonra Kapanıyor. :allalla:

hmm.tuhaff..bencede yollamalisin.yada yazilimi yeniden yukle bi. belki duzelr.:hmmm

SilentOne

SilentOne

Üye
şansa buldun he ilginç :D

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady ve tebery
iskader

iskader

Üye
kardeş sen phoenixide kurcalasana biraz :) yazılım atarken aldığımız crc checksum hatasını bi baktın çözüvermissin :)

eline sağlık

serdar247

Üye
By_GaBLiN arkadaş bende de aynı renkli karıncalanmalar oluyor,sonra tel kapanıyor :( yaw sonrun ne anlamadım.Götürcem kvk ya ama kafadan 20gün bekleticekler:(

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen phoenixide kurcalasana biraz :) yazılım atarken aldığımız crc checksum hatasını bi baktın çözüvermissin :)

eline sağlık

Sıra Ona Da Gelecek :d:

Rica Ederim... :oke:

----------Eklendi @ 18:25:51 ---------- Yazıldı @ 18:17:14 ----------

By_GaBLiN arkadaş bende de aynı renkli karıncalanmalar oluyor,sonra tel kapanıyor :( yaw sonrun ne anlamadım.Götürcem kvk ya ama kafadan 20gün bekleticekler:(

GeneLLiKLe Telefonu Kasacak Bi Şey Açtığımda Bu Durum Meydana Geliyor Ama Bnde Gönderecem Garantiye Bi BaksınLaR BakaLıM Ne DiyecekLeR... :oke:

watercity

watercity

Üye
supersn hacm :) da soft mu hard mi ne ise yariyo bunlar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
    Konu Sahibi
supersn hacm :) da soft mu hard mi ne ise yariyo bunlar

1) Soft Format

Eğer telefonunuz sürekli sistem hataları veriyorsa, istem dışı kapanıp açılıyorsa, yüklemiş olduğunuz uygulamalar normal dışı çalışıyor yada hiç çalışmıyorsa vs.. Telefonunuza soft format atarak telefonunuzu ilk aldığınız zaman ki ayarlara geri çevirebilirsiniz. Soft format fabrika ayarlarına dön gibi değildir. Fabrika ayarlarına dön yapıldığında sadece profiller orjinal ayarlara dönmektedir. Ancak format attığınızda telefonunuzun hafızasındaki herşey silinecek. Telefon defteri, mesajlar, erişim noktaları...

2) Hard Format

Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz...

BOZKURT Adlı Üyeden Alıntıdır.

Ben Hard Format Atınca C De 64 MB Yer Açıldı...

Rica Ederim... :oke:

• Beğen
Tepkiler: canrkale
watercity

watercity

Üye
c de 64 mb kulaga hos geliyor xD aksama dnerim

watercity

watercity

Üye

Ben bugünde attım benden sana tavsiye formattan sonra aio patch kur ve ön belleği hafıza kartına yönlendir... :oke:
dedigin uygulamarı vs yüklerken sormadan direk hafıza kartına mı yüklenmesi

sublieutenant

sublieutenant

Üye
:D öyle deme , şans dediğin ne ki, zaten telefon dört tuş :D teşekkürler paylaşım için, 5800da aynıdır heralde? var mı bilen? ben firmware atma özürlüyümde :D halen sisteme erişemiyorum , gıcık oldum :p

Üst Alt