EliminSekizi00 v2.0 C6v20 |4x3/4x4/4x5 Tam Ekran Menü | Flash8 [STABİL-HATASIZ-HIZ]

Sponsorlu Bağlantılar

ersink

Üye
Ses sentezleyici yok oyüzden ses komutları çalışmıyor ben de bu yüzden kaldırdım.

muharrem19811

Üye
ya 4x4 lük menüyü indirmiştim menüler birbirine girdi
4x5 liği deneyecem acaba o linkten indirip tekrarmı flash lamam gerekiyor

nwileck

Üye
Teşekkürler

ibalaban83

Üye
şuan xm tuşu çalışıyor ilginç :D tema ile alakası olduğunu zannetmiyorum yeni temalar yükledim sürekli bağlantılardan atıyor

bende aynı sorunu yaşadım farklı temaya geçince bağlantılar menüsü çalışıyor sorun yok xm tuşuna gelince benim pek işime yaramıyor zaten

AkSeA07

Üye
gene mı sorunlu ya oysa cok umutluyduk :S

ibalaban83

Üye
n8 zil seslerini indirdim hangi klsöre atmam gerek zil sesi ayarlarında bir türlü çıkmıyor

_exx_

Üye
dostum eline sağlık gerçekten güzel olmuş fw. yeni sürümlerin çıkması dileğiyle teşekkkürler...

TheRock72

Üye
arkadaşlar indirdiğiniz fw de hiç bilmeseniz bile kendinize göre küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Nokıa Firmware Editor v0.2 Türkçe proramında v02 uzantılı dosyayı açıp arama kısmından çıkarmak istediğiniz programın adını yazıp arattığınızda bulduğu tüm dosyaları silerseniz işlem biter. nitekim ben öyle yaptım.

kubilayerdemir

Üye
ya arkadaşlar ben bunu bir türlü kuramadım sürekli dosya biçimi desteklemiyor diyor zip dosyasının içinden çıkradım hafıza kartına attım sonra kurmaya çalıştım ama olmuyor

KADİR DALKILIÇ

KADİR DALKILIÇ

Üye
Eyvallah akardeşim ellerine sağlık çok güzel paylaşım

baronsavas

baronsavas

Üye
jaw da use ıdı den telefonu seçtikten sonra telefon seçimini ekrana getirmiyo acaba sorun ne?... bide bi kaç tane daha fw indirmiştim hepsinde en az 6 tane dosya vardı bunda nie 3 tane acaba ?

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
Arkadaşlar bu menü ekranını büyük yapan dosyanın adı nedir yazarmısınız acaba rica etsem ?

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
ya arkadaşlar ben bunu bir türlü kuramadım sürekli dosya biçimi desteklemiyor diyor zip dosyasının içinden çıkradım hafıza kartına attım sonra kurmaya çalıştım ama olmuyor

:allalla: nasıl yani :allalla:

indirdiğin dosyayı telefondayken mi kurmaya çalıştın ben mi yanlış anladım :ah

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
Arkadaşlar bu menü ekranını büyük yapan dosyanın adı nedir yazarmısınız acaba rica etsem ? Arkadalar Yardımcı Olurmusunuz ...

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Bağlantılar'a girme sorununu farklı bir tema yükleyip sonlandırabilirsiniz...
XM tuşuda aynı,temadan kaynaklanıyor.

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
soneday yardımcı olurmusun menüyü büyük yapan dosyanın adı nedir...

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
evet arkadaşım dosya ismi olsa süper olacak böyle çok sıkışık ...

Üst Alt