Nokia N8 ile cekilen HD videolar (yeni)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 ile cekilen HD videolar (yeni)
Nokia N8 ile cekilen cok kaliteli videolari toplamaya calisacagim..

1. Video:

2. Video:

3. Video:

--------------- Ekleme ---------------

4. Video:

--------------- Ekleme ---------------

5. Video:

6.Video

7. Video

8. Video

9. Viddeo

• Beğen
Tepkiler: tayyip34, franzliszt, Mustafa1300 ve 1 kişi daha

SilentOne

SilentOne

Üye
ewy.. kardeşim bnde bu aylar içinde allah nasip ederse alıcam n8 birtane

cenewar88

cenewar88

Üye
way arkadaş bunu benim gara gaşlı mı çekmiş!

SilentOne

SilentOne

Üye
güzel çekmiş dimi

ertan13

Üye
video kalitesi gerçekten çok iyi mükemmel çekim yapıyor hele ki hava güneşliyse.
Birde hala kamerasını başka telefonlarla kıyaslayanlar var ya çok gülüyorum.

cenewar88

cenewar88

Üye
aga kameraya laf yok da. bu gün elime bi htc 2 aldım. ulan telefonun tamamı ekran ya! bi pişmanlaşmaca yaşamadım deel yani. yok mu kimse şurda htcyi kötüleyecek? bi sayıp sövelim rahatlayalım

Esendağlı

Esendağlı

Üye
aga kameraya laf yok da. bu gün elime bi htc 2 aldım. ulan telefonun tamamı ekran ya! bi pişmanlaşmaca yaşamadım deel yani. yok mu kimse şurda htcyi kötüleyecek? bi sayıp sövelim rahatlayalım
Wm6,5 değilmi o yahu,beş para etmez:)nasıl biraz yardımcı olabildimmi?

franzliszt

franzliszt

Üye
süper vallahi cihaz göstermiş kendini :)

WebStyle

WebStyle

Üye
ewy.. kardeşim bnde bu aylar içinde allah nasip ederse alıcam n8 birtane

Bende alacağım inanırmısınız 2 aydır arıyorum bir türlü bulamadım. Geziyorum telefoncuları elimiz de kalmadığı yakında gelecek vb. vb.. uğraştırıp duruyorlar insanı.. Neysen bunda da vardır bir hayr dedim. Ne telefonmuş kardeşim bu :D hiç bir yer de yok yok. Hepsiburada.com'a mesaj attım yakında gelecekmiş ama ne zaman belli değil. ilk Türkiye'ye gelen n8'ler de sorun çıktığı için 2.partları bekliyorum ben.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
güzel

AYNA

AYNA

Üye
Bende alacağım inanırmısınız 2 aydır arıyorum bir türlü bulamadım. Geziyorum telefoncuları elimiz de kalmadığı yakında gelecek vb. vb.. uğraştırıp duruyorlar insanı.. Neysen bunda da vardır bir hayr dedim. Ne telefonmuş kardeşim bu :D hiç bir yer de yok yok. Hepsiburada.com'a mesaj attım yakında gelecekmiş ama ne zaman belli değil. ilk Türkiye'ye gelen n8'ler de sorun çıktığı için 2.partları bekliyorum ben.

aynen..

3onur5

3onur5

Üye

kardeş izmir çiğli belediye altında bir turkcell mağazası var ben ordan almıştım bi şansını dene belki bulursun.

AYNA

AYNA

Üye
kardeş izmir çiğli belediye altında bir turkcell mağazası var ben ordan almıştım bi şansını dene belki bulursun.

turkcell distiribitörlüğünü üstlenmiş zaten varda çok pahalıya satıyo başka yerlerde getiremiyo malesef kaç yeri aradım hep aynı..:off:

3onur5

3onur5

Üye
alla alla ben normal fiyatına aldım 999 tl

one2one2

one2one2

Üye
paylasim icin tesekkurler ama paylasimcilardan ricam su ÇiN sitelerinden paylasim yapmasinlar. site uzerinden antiviruslerin algilayamadigi scriptler gonderiyorlar ve pc deki pw lari keylogger gibi aliyorlar.(cookies lerden) tehlikeli bir durum adminlerde bunun onune gecsinler lutfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt