Nokia 5800 SkyFire Sorunu?:(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rey_joven

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 SkyFire Sorunu?:(
arkadaşlar telefona skyfire kurdum ama şu hatayı alıyorum:Cannot connect to skyfire.the network connection(APN) used does not provide internet connectivity as needed by skyfire. altındada "ok" ve "change connection" butonları var.internet kendi evimde kullandığım adsl vede wireless modem ile kullanıyorum.telefondan opera mobile 10 ile bağlanabilirken skyfire ile bağlanamıyorum.ne yapmam lazım?

• Beğen
Tepkiler: oguzsalvo

omerynd

omerynd

Üye
kardeş skyfire kullanılamıyor artık maalesef

maktama

maktama

Üye
arkadaşlar telefona skyfire kurdum ama şu hatayı alıyorum:Cannot connect to skyfire.the network connection(APN) used does not provide internet connectivity as needed by skyfire. altındada "ok" ve "change connection" butonları var.internet kendi evimde kullandığım adsl vede wireless modem ile kullanıyorum.telefondan opera mobile 10 ile bağlanabilirken skyfire ile bağlanamıyorum.ne yapmam lazım?
telefonundan skyfire'ı kaldırman lazım, çünkü türkiye de çalışmıyor şu anda, çeşitli allem-kullem yöntemler var, ama bi işe yarıyor bi yaramıyor. Araştır, bulacaksın. Hatta bu soruyu buraya yazmadan googleda aratsan bulmuştun cevabı...

rey_joven

Üye
    Konu Sahibi
telefonundan skyfire'ı kaldırman lazım, çünkü türkiye de çalışmıyor şu anda, çeşitli allem-kullem yöntemler var, ama bi işe yarıyor bi yaramıyor. Araştır, bulacaksın. Hatta bu soruyu buraya yazmadan googleda aratsan bulmuştun cevabı...

arattım ama ingilizce içerik buldum ondanda anlamadım:( peki opera mobile yada normal tarayıcada tüm videoları nasıl izlerim?

OğuzcanAbi

Üye
operadan indirerek izleyebilirsin
mesela sana bi site weriym

werarce

werarce

Üye
Bolt diye bir tarayıcı var onu deneyebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt