Corbu pro ile n79 u takas edeyimmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
Corbu pro ile n79 u takas edeyimmi?
arkadaşın n79 u var bendede corby pro var takas edelimmi dedim edelim dedi o benim telefonu istiyor ben onun telefonunu istiyom...onun telefon 1,5 senelik benim telefon 6 aylık...onda bir kaç çizik var ekranda kapakta felan bende daha ekrandaki film duruyor...sizce takas etmelimiyim :hmmm ??

--------------- Ekleme ---------------

:sos :sos :sos

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Kesinlikle hayır.
1.5 senelik telefondan hayır bekleme derim ben.

M3L!H

M3L!H

Üye
İnternettekilerde imei sorunları olabileceğinden dolayı bence, arkadaşınla etmen daha mantıklı ama 1.5 senelik telefon ile N79 değmez takas yapmaya.

Utku

Utku

Üye
yap gitsin 1,5 ola nolacak

en fazla kabını değişirsin

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
İnternettekilerde imei sorunları olabileceğinden dolayı bence, arkadaşınla etmen daha mantıklı ama 1.5 senelik telefon ile N79 değmez takas yapmaya.

ya zaten internettekilerdende faturasız olanı ve garantisi olmayanı almam :islik

Utku™;2912759' Alıntı:
yap gitsin 1,5 ola nolacak

en fazla kabını değişirsin

sen de haklısın en fazla kabını değiştiririm kasasıyla oda 45-50 lira tutar...:oke:

CS BETA

CS BETA

Üye
uzun uzun yazıp konuyu kirletmek istemiyorum, kısaca değiştirme.

CS BETA

CS BETA

Üye
olabilir de takas edeceğin tel.' in ekranını iyi inceleme 1-2 kez cebine at hızlıca ekranda direk bir çatlama olduysa ver adamın eline kaç :D

CS BETA

CS BETA

Üye
eger fiyati yanilmiorsam 600 yada 540 dı N85 le tkas ara yada birz dha bekle ve teli temiz tut bi 2 ay yada 3 haftalık bir arayla yeni modeller gün yüzüne cıkcak onları gördükce telinin cebinde kalmasini ve telini ve üstüne para verip alcagın modelin keyfini sürersin.

uzun yazinca böle oli :d

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
eger fiyati yanilmiorsam 600 yada 540 dı N85 le tkas ara yada birz dha bekle ve teli temiz tut bi 2 ay yada 3 haftalık bir arayla yeni modeller gün yüzüne cıkcak onları gördükce telinin cebinde kalmasini ve telini ve üstüne para verip alcagın modelin keyfini sürersin.

uzun yazinca böle oli :d

böyle daha iyi :ehe:ehe

batuone

Üye
değiştirme derim :nono:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
etme senin telefonu yeni onun eski, biraz sabret çok iyi telefonlar çıkıyor onlarla filan takas edersin...

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
bi buçuk senelik telefonla 6 aylık telefonumu takas yapacaksın ??? :off:

deneme derim benn

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
arkadaşım corby pro ile n79 birbirinden çok farklı dallarda yarışan telefonlar.. ikisininde kendine göre + ları war - leri war ama burda asıl önemli olan senin ne istediğin. Eğer corby senin beklentilerini karşılamıyorsa bana n79 lazım diyorsan o zmn 1.5 senelikmiş fln önemli deil..telefon çalışsın yeter..:) ama yok corby güzel telefon seviyorum sadece n79 u merak ediyorum sanki bana daha güzel gelecek gibi düşünüyorum diyorsan bence bi daha düşün derim.. sonra pişman olma..

bana sorarsan n79 benim için çok güzel bir telefon.. şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon diyebilirim ve sanrım daha uzun süre boyunca iki telefonumdan biri o olacak..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt