X6 çinmalı yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cruel123

Üye
    Konu Sahibi
X6 çinmalı yardım
wifi üzerinden nete giriyorum dosya indirmeye çalıştığım da (maximm yükleme sınırının üzerinde ) diye bisecenek çıukıyoır aynı sorun uygulama yuklerkende çıkıyor .benm kurduğum butun uygulmaları kladırdım biçimlendirdim java ayarlarını sıfırladım çerezleri sildim sorun gene devam ediyor ve bu konu çok sorun oldu benm ıcın yardımlarınızı beklıyorum şimdiden tsk ler

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Oha o nası bi çin malı öle yuh .. öle çin malı bulsam 2 dakka durmam alırım wi-fi ile internete girebiliosn ...

izmoail

Üye
qirion tabi hersey var ama mesaş tuşları qücük oLuyo

--------------- Ekleme ---------------

ama çin deiL finLandıa maLı oLuyo ıphone a qöre düzenlenmis modeli

ahmetbagatir

Üye
wifi üzerinden nete giriyorum dosya indirmeye çalıştığım da (maximm yükleme sınırının üzerinde ) diye bisecenek çıukıyoır aynı sorun uygulama yuklerkende çıkıyor .benm kurduğum butun uygulmaları kladırdım biçimlendirdim java ayarlarını sıfırladım çerezleri sildim sorun gene devam ediyor ve bu konu çok sorun oldu benm ıcın yardımlarınızı beklıyorum şimdiden tsk ler
Aynı sorun bende de oluşmuştu.Format atmanıza gerek yoktu.Google map uygulamasının tüm cache dosyalarını silmeniz gerekiyor.Bunun için de bu uygulamayı açıp menusünden önbelleklediği tüm dosyaları sildirirseniz java özgürlüğünüze kavuşursunuz.
NOT: Ben de şu sıralar tercih edilen ağ modu sorunu ile boğuşuyorum.Sadece wireless lan tercih edilen durumda.Diğer modlara geçemediğim için arama yapamıyorum.Bu konuda yardımın olursa ben de sevinirim.
Özellikle kodlar ya da hard reset kodunu arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt