nokia 5800 donma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1oUrkiLLer95

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 donma sorunu
arkadasLaar bn telefonu alalı 3-4 gün oldu ve aldıgmdan beri iki kere dondu normal kullanırken hiç bir tuş işlemiyor bataryayı çıkarınca düzeliyor ancak.. nedendir? normal birşey mi yoksa bir sorun mu var yardımcı olursanız sevinirim...

--------------- Ekleme ---------------

yardımcı oLacak yok mu ??

SilentOne

SilentOne

Üye
aldıqın yere götür soyle derdini yok garantiye gonderelim derse hayır değiştiirn de değiştirmezlerse tüketici haklarına vercem sabha posta hürrüyet gazetlerini adresinizi ve ne kadr üç kaqıtçı olduqunuzu soyleyecem yerel televizyonda rezil etcem de bak nasıl veriyolar hatta daha inandırıcı yap nokia x6 bile veririler :D ama hakkını ara

1oUrkiLLer95

Üye
    Konu Sahibi
saol kardes eyw.. denerm bidaha olursa

coyn

Üye
arkadasLaar bn telefonu alalı 3-4 gün oldu ve aldıgmdan beri iki kere dondu normal kullanırken hiç bir tuş işlemiyor bataryayı çıkarınca düzeliyor ancak.. nedendir? normal birşey mi yoksa bir sorun mu var yardımcı olursanız sevinirim...

--------------- Ekleme ---------------

yardımcı oLacak yok mu ??

Aynen bende de oluyor bu sorunun cevabı yok mu arkadaşlar tşkler..

SilentOne

SilentOne

Üye
garantiye gonderin

çirkinşeyh

Üye
slm ben bu 5800 ların çoğunda sıstem hatası oldugunu duydum .mesela bnmkınde ekran bi anda kararıyor ama tel açık kapanmıyor mor çizgiler falan görünüyor . bikaç arkadasın 5800ında da olmuş sızde de olan durum böyle bir şey mi ??

cesur24

cesur24

Üye
telefonun o şekillerde kapanması çok normal olmasada anormal bi durum da değil telefona çok yüklenirsen ram ı çok kasarsan (oyun oynarken nette gezerken video izlerken veya gps kullanırken vs.) telefonun ramı yetmediğinde telefon ya uygulamayı kapatır veya kendini resetle o dediğin mor çizgiler kenarda çıkar normaldir telefonu çok kasmışsındır aşırı tekrarlanmıyorsa takmana gerek yok ve asıl cevap olarak şöyle diyim telefon donuyor bataryayı çıkarıyorum demişsin. telefonu güncelle eğer versiyonu düşükse sonra bi hard format at (herşeyin silinir yedekle) ondan sonra tekrarlanmayacaktır ama eğer bi türlü kurtulamıyorusan servise vermek zorundasın ama servis herzaman son çaren olsun 5800 bisürü sorun çıkarabilen bi telefon ama herşeyin de çözümü var merak etme sen

hassan5

hassan5

Üye
telefonun o şekillerde kapanması çok normal olmasada anormal bi durum da değil telefona çok yüklenirsen ram ı çok kasarsan (oyun oynarken nette gezerken video izlerken veya gps kullanırken vs.) telefonun ramı yetmediğinde telefon ya uygulamayı kapatır veya kendini resetle o dediğin mor çizgiler kenarda çıkar normaldir telefonu çok kasmışsındır aşırı tekrarlanmıyorsa takmana gerek yok ve asıl cevap olarak şöyle diyim telefon donuyor bataryayı çıkarıyorum demişsin. telefonu güncelle eğer versiyonu düşükse sonra bi hard format at (herşeyin silinir yedekle) ondan sonra tekrarlanmayacaktır ama eğer bi türlü kurtulamıyorusan servise vermek zorundasın ama servis herzaman son çaren olsun 5800 bisürü sorun çıkarabilen bi telefon ama herşeyin de çözümü var merak etme sen
arkadaslar bende nokia 5800 kullanıcısıyım yalnız bir uygulama açtığımda telefon ilk önce donuyor sonra kendiliğinden reset atıyor bunun nedenini anlamış değilim beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden saolunn. arkadaşın dediği gibi ramı falanda zorlamıyorum ram 50.5 lerde flan

Salihç.

Üye
antika tel :-)tarhi gecmis urün :-)

nub

nub

Üye
donma bendede oluyor arada

aq7777

Üye
İyi aksamlar, 4 yıldır Nokia 5800 kullanıcısıyım. Kasma sorunu olanlar yanlızca telefona değil hafıza kartına da format atın ve cihazı çalıştırın emin olun bir sorununuz kalmayacaktır.

Telefonun ekranında mor cizgiler cıkması normal değil ANORMAL bir sorundur , servise gönderilmesi gerekmektedir.

Oyun açtıktan sonra kapanması ise oyunun cep telefonunun özelliklerini desteklemesinden dolayı gerçekleşen bir durumdur.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt