SkyFire kesin ama kesin çözüm ;) ( SİGNED )

Sponsorlu Bağlantılar

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
SkyFire kesin ama kesin çözüm ;) ( SİGNED )
Arkadaslar bazı arkadaslarımız pref le felan ayrıca uğrasıp yapıyorlar bazıları yaptığı halde hata alıyorlar anı benim gibi. Ben pref dosyasını yaptığım zaman SkyFire connecting bolumunde takılıyor ve olmuyordu bunun çozumunu buldum.
Çözüm :

İlk önce verdiğim uygulamayı indirin pref entegrelidir. Sonra kurun ve bir kereliğine programı açın hata verdiğinde veya conncting de takıldığında programdan çıkış yapın.

Dosya yönetici ile : C:Skyfire dosyasını komple silin. ( eğer farklı bir browser kullanıyorsanız c:data/skyfire dosyasını silin. )

ve programa girin hayırlı olsun :)

Link :

Program Signed değildir. Sertifikalandırıp kurunuz yada telefonu hackleyiniz.:oke: :)

• Beğen
Tepkiler: alipolat103, halil ibrock, extazy1625 ve 10 diğerleri

amocan_35

amocan_35

Üye
olmassa ağlarım bak :)

qwers

Üye
5800 wifi ile sonuç olumsuz

amocan_35

amocan_35

Üye
her zaman ki gibi olmuyor...

fuat1994

Üye
arkadasım allah senden razı olsun denedim çalıstı tel 5800 verdigin yöntem işe yaradı hatada vermiyor

qwers

Üye
arkadaşım wifi ile mi denedin?

fuat1994

Üye
int paketi ile

amocan_35

amocan_35

Üye
hangi operatörü kullandığınızı öğrenebilrym ben avea internet ile de denedim olmadı??

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
Saol ama Ben Wifi den kullanıyorum hemde yakında adobe flash 10,1 5800 için ayarlıcakmış...

silver_cover

silver_cover

Üye
sonuç olumsuz olmadı

Εthnic

Εthnic

Üye
hayret gercekten ise yaradi.. simdi programi kapatmaya korkuyorum tekrar acilmaz diye.. bu arada vodafon cepnet kullaniyorum wifi yok.. ve dns ayarlarim youtube uyumlu bir etkisi olmus olabilir.. simdi kapatip bi daha deniyecem umarim tekrar calisir..

--------------- Ekleme ---------------

evet kapatip actim yine acildi.. tesekkurler...

olurda inanmayan olur birde resim ekleyim..

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
şimdi bende deniycem sonucları yazarım.....

sertifika hatası verdi unsıgned herhalde sertifikalayıp deniyorum....

dzynn

dzynn

Üye
ulan sevindik be :) ama wifi ile işe yaramıyormuş..

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
Olumsuz sonuc alan arkadaslar tekrar deneyebilirlermi lutfen ? Su an Skyfire dan yaziyorum :) Sizlerdede calisicagindan umutluyum.

fuat1994

Üye
operator turkcell

allah razı olsun senden

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Wifi icinde olsa keske

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
arkadaşım cok teşekkürler program harkulade çalışıyor eline emeğine sağlık:op::oke::sarıl:

bu arada opertör vodafone

facebook videolarınıda süper oynatıyo eliden gelse bikere daha basardım teşekkür butonuna canımsın wjaga

Değerli arkadaşım wjaga bu satırlara başlarken nakadar uzgün olduğumu belirtmek isterim senin skyfire da fıs cıktı artık bağlanmıyor cok sevinmiştim ama nafile kımse uğraşmasın olmuyor olmuyor olmuyor.....:birak:

KELGER

KELGER

Üye
çok saol

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım cok teşekkürler program harkulade çalışıyor eline emeğine sağlık:op::oke::sarıl:

bu arada opertör vodafone

facebook videolarınıda süper oynatıyo eliden gelse bikere daha basardım teşekkür butonuna canımsın wjaga

Değerli arkadaşım wjaga bu satırlara başlarken nakadar uzgün olduğumu belirtmek isterim senin skyfire da fıs cıktı artık bağlanmıyor cok sevinmiştim ama nafile kımse uğraşmasın olmuyor olmuyor olmuyor.....:birak:

Ne gibi bir sorunla karsılastın söylermisin bende herhangi bir sorun yok istediğim zaman giris yapıp çıkabiliriyorum. :hmmm Εthnic arkadasımızdada çalışmıs. DNS ayarlarını yapıp denermisin tekrar.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Dns adreslerinizi tespit ederseniz, belki wifi ile de o dnslerle giriş yapılabilir.

Üst Alt