SkyFire kesin ama kesin çözüm ;) ( SİGNED )

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
marketten

gülnazlı

gülnazlı

Üye
n97 telefonum var ve internete giriyorum ama biçok işlemi yaptırmıyor mesela parça kotur sistemimime giriyorum kontur yükletmiyor diğermişlemleri yapıyorum bunun gibi vs acilllll çözüm bilen varsa şimdiden teşkkür ederim..

KELGER

KELGER

Üye
skyfire ile ne alaka

boydanger

Üye
Arkadaşlar eğer programlarınızı signed yapmak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. [email protected] ekleyin veye mesaj gönderin buradan programlarınızı e-posta yoluyla gönderin signed yapıp sizde geri göndereyim pc'den program yoluyla yapıyorum isteğene :oke:

alipolat103

alipolat103

Üye
Şu crackleme işini bir anlasam tam süper olacak :hmmm

asadmavi

asadmavi

Üye
5800 sertifika hatası veriyor

haqqus

haqqus

Üye
5800ım açmadı bile proğramı ?

asadmavi

asadmavi

Üye
sabahtan beri denemediğim skyfire ve eklentileri kalmadı telefonum yalama oldu, ben sonuca şu şekilde ulaştım herhangi bir skyfireyi telefona kurun çalıştırın hata alınca kapatın c den pfefs dosyasını silin tekrar açıp çalıştırın wifiden çalışmıyor hiç uğraşmayın vodafon internetten girebildim atv yi canlı izleyip test ettim yavaş çalışıyor ama fazla takılmada olmuyor yani gece vardiyasında kurtlar vadisini seyrettirir haa bide bi süre sonra bağlanmassa kaldırıp tekrar kurun prefs dosyasını tekrar silin yani lazım olduğunda kurun izleyin sonra üç beş gün sonra bi daha lazım olursa silip yine kurun ben yolu bu şekilde buldum internet sitelerinde yazan bilgilerin yarısı yalan yanlış sabahtan bu yana denemediğim program kalmadı kesin sonuca ulaşan varsa yazssın buraya millet de benim gibi deli olmasın :)

Üst Alt