Sunrise V1.3.2 3D Hızlı ve Stabil Olan Cfw Gayet güzel ve Şarjı iyi gidiyor.....

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arkadaşlar 2 gündür bu konu için gelen şikayetlere binaen bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım.bu konuyu ben onayladım ve sitemizde bunun aynı olan konu yok.bu konu başka sitelerden alınmış olması beni ve diğer moderatör arkadaşlarımı ilgilendirmez.biz konunun daha önce paylaşılıp paylaşılmadığına bakarız,reklam olup olmadığına bakarız.başka yerden alınmış olabilir.konuyu açan arkadaş alıntı diye yazar o unun bileceği iş.ben bu konu başka sitelerde açılmış mı diye aramam arayamam da.lütfen mantıklı olun.gereksiz yere konuyu çalıntı diye uzatmayın.konu harici ve konuyu açan arkadaşı ve moderatörleri tahrik edici mesajları sileriz ve gerekli cezai işlemler yapılır.

sahin177

Üye
NomadCRY bu cfw yi 5530 içinde yaparmısın lütfen.

bhuraqe

Üye
la bunu nomadcry yaptı dhde ama ordan buraya aynısı kopyalanmış :DDDDDD

bide ben v51 5800 da klavyeyi açıyorum küçük qwerty klavye yazıyo serçe parmağımla basmak zorunda kalıyorum bunun büyüğü yok mu ya :S

JohanGielen

JohanGielen

Üye
yeni yazılım varmı yakın tarihte NomadCRY çok beklermiyiz teşekkürler

kesbi

kesbi

Üye
Muhtemelen hafta sonu 1.4 sürümünü yayınlamaya çalışacak kendisi. Bu ara biraz yoğun olabilir.:oke:

sahin177

Üye
Tüm sorumluluk size ait olur.Bende 5530 yok deneyemem.Yaparım ama deneyipte telefona birşey olursa birşey demeyin.

Evet zaten ben de bunu diyorum konuda alıntıdır bile yazmıyor.Adam benim yazılımımı kendisininmiş gibi yayınlamış.:sopa:

Klavye listesinde yan klavye var.Ama bazı internet sitelerinde yan klavye kullanılamıyor.Yan klavye var.

Birşey olursa derken ? Yada birşey oldu eski orjinal haline döndürebilirmiyim ?

ozkan1979

ozkan1979

Üye
Beyler bir aksilik olmazsa haftasonu yeni versiyonu yayınlayacağım burada da asıl yazılımın sahibi olarak konuyu açacağım.Beklemede kalın. Bu konunun silinmesini talep ettim ama yöneticilerimiz sağolsun emek hırsızlığına izin veriyorlar.

@ kesbi

Merhaba kesbi.Buraya üye olduğunu bilmiyordum :ehe

4 gözle senin yazılımını bekliyorum
işşalah bundan daha başarılı olur

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım alıntı olduğunu yazdım saol güzel cfw olmuş sorun içinde özür diliyorum normadcry 1.4 versiyonunu bekliyoruz kardeşim...

kesbi

kesbi

Üye
Benim üye olmadığım forum yok gibi zaten :ehe 2005'ten beri ama ilk defa biriyle tartıştım. Sonra onla muhatap olmamak için ve forumda yönetimin bunlara göz yumması yüzünden kendimi 1 ay uzaklaştırdım. Sonra birilerine yardım edeyim diye dayanamdım grader ismiyle açtım. Sonra o da ben olduğum anlaşılınca kapatıldı. Burda da bayadır takip ediyorum ama fazla yorum yazmıyorum.

1.4'ü merakla bekliyorum. Acaba aylin hanım da olacak mı? Çünkü bazı programlar bu özelliği kullanıyor. Örneğin programın biri saat başı veya siz istediğiniz zaman saaati söylüyor gibi. Mesaj okuma aktif olursa seviniriz.

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
teşekkürler

NomadCRY

NomadCRY

Üye
Benim üye olmadığım forum yok gibi zaten :ehe 2005'ten beri ama ilk defa biriyle tartıştım. Sonra onla muhatap olmamak için ve forumda yönetimin bunlara göz yumması yüzünden kendimi 1 ay uzaklaştırdım. Sonra birilerine yardım edeyim diye dayanamdım grader ismiyle açtım. Sonra o da ben olduğum anlaşılınca kapatıldı. Burda da bayadır takip ediyorum ama fazla yorum yazmıyorum.

1.4'ü merakla bekliyorum. Acaba aylin hanım da olacak mı? Çünkü bazı programlar bu özelliği kullanıyor. Örneğin programın biri saat başı veya siz istediğiniz zaman saaati söylüyor gibi. Mesaj okuma aktif olursa seviniriz.
Mesaj okuma zaten V1.1.2 den beri aktifti.

teknopat

teknopat

Üye
Güzel çalışma ama bunları bide x6 ya yapsanız hiç fena olmaz :)

kesbi

kesbi

Üye
Ben yer kalmadı sözlüğe başka dil eklenmeyecek demiştiniz de. Yine aylin olursa iyi olur diye şettiydim. Şuan çok güzel. 1.4 ile heralde olabileceğin en iyisi olacak. Sadece C6 sorunları kalacak. Onda da tek önemli denebilecek şey ekran yan dönünce klavyenin qwerty olmaması.

Bu arada thinkchange geliyor değil mi inşallah. 1 aydır doğru dürüst program, oyun kuramıyrum format ve fw yüklemekten. :ehe Teşekkürler.

Son bir not. Donanım haberde mau mau diye inleyenler vardı. Auto installer ile gameloftun uno diye bir oyunu var. Java ama çok güzel. Bir de Uno Spin diye sis var ama onda biraz daha farklı şeyler var. Thinkchange'e oyununu eklerseniz heralde çok kişi aradığını bulacaktır. Bekliyoruz.

ozkan1979

ozkan1979

Üye
Sunrise V1.4 BETA 3D by NomadCRY
yayınlamışsın galiba bu siteye nezaman yükleyeceksin bekliyoruz​

kesbi

kesbi

Üye
O şuan beta. Bazı hatalar olabilir. Test etmeniz için koydu. Test etmek isteyen varsa link:

Sunrise 1.4 Beta by NomadCRY

gms_10ur

gms_10ur

Üye
Ben 5800'ıma 2 gün önce V1.3.2 3D Kurdum.. Şimdilik gayet memnunum.:oke: Telefonu hiç kasmıyor. Efektler felan gayet hoş ve hızlı. Ekran döndürme tepki süresi inanılmaz. abimin İphone'u bu kadar hızlı döndüremiyor:ehe :d: Saolasın NomadCRY:oke: V1.4'ü dört gözle bekliyoruz:naughty:

feslegenli

Üye
meraba 1 haftadır bende kullanıyorum gayet guzel ve hızlı
bı kac ufak sorunlar var bularıda helledebilirsek tadından yenmez
1 cısı ana ekranda ıken ekranın yan donmesını nasıl engellerız
2. best taskman yukleyınce ekran uzerındekı tuş açma ozellıgı kayboluyor bunu nasıl hallederız
3. Parmak Kullanımı , 6 İconlu Page bu ev ekranlarını yukleme imkanımız varmı birde
bu yazılım için emegi geçen arkadaşlara cok teşkkur ederım

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
1.4 Hiç gelmeyecek beklemeye gerek yok DH de bir olumsuzluk çıktı ve Emin abi kendisini banladı.Sanırım burayada gelmez artık

f@tih.

f@tih.

Üye
1.4 Hiç gelmeyecek beklemeye gerek yok DH de bir olumsuzluk çıktı ve Emin abi kendisini banladı.Sanırım burayada gelmez artık
Bu da benim buradaki sonuncu mesajım olsun :bye2:Bu mesaj sonrası buradan da uzaklaşıyorum.Hepiniz hoşçakalın.

Üst Alt