New N900 software PR1.3 şuan yayında NSU İLE GÜNCELLEYİN

Sponsorlu Bağlantılar

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
New N900 software PR1.3 şuan yayında NSU İLE GÜNCELLEYİN
EVET N900 software PR1.3 RESMİ OLARAK YAYINLANDI NSU İLE GÜNCELLEYİN HADİ KOLAY GELE :oke::oke::oke::oke: UMARIM BEKJLENTİLERİ KARŞILAR

• Beğen
Tepkiler: yagmur_adamm, faruktml, dafmar ve 2 diğerleri

sanal alem

sanal alem

Üye
güncelleme de neden görün müyor? beta dan farklı bişey yoksa beklentileri karşılamıyor demektir :P:
paylaşım için teşekkürler:oke:

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
beta değil tam sürüm.

beta olsa yayınlamazlar. ben şu güncelliyorum.84 mb

sanal alem

sanal alem

Üye
bende güncelleme görünmüyor. pc suit ile de baktım. siz nasıl güncelliyorsunuz?

kuavo15

kuavo15

Üye
ya nası lgüncelleyicez hard formatlamı nsu ile mi yoksa wifiden mi ue-gazi hadi seni bekliyoruz açıklık getir :D

sanal alem

sanal alem

Üye
ya nası lgüncelleyicez hard formatlamı nsu ile mi yoksa wifiden mi ue-gazi hadi seni bekliyoruz açıklık getir :D

bence de nasıl güncelliyorsunuz? artı neden pc suit de görünmüyor?

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
telefonla wi-fi ye bağlandım hemen üstte çıktı 2 tane güncelleme var diye baktım birisi maemo diğeri ise nokia fm radio.

ilk önce maemı yu indirdi 84.5 mb şuan onu yüklüyor yarım saat oldu.wifi yi açın ve açık kalsın gelir sizede uyarı.

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
evet şuan yapıyorum hemde 200megabyte NSU İLE ŞİMDİ ŞUAN YAPIUORUMMM:oke:

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
güncelledi.enterasan olan şey tüm programlarım ve bilgilerim duruyor.

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
NSU İLE GÜNCELLEYİN TELEFON ÜZERİNDEN YAPMAYIN ARKADAŞLAR EVET BENİMKİ ŞUAN SÜRÜYOR PC BAŞINDAYIM HEYACANLIYIM ÇÜNKİ BOYUT 200.3 MEGABYTE GÖRÜNDÜ BAYAĞI BİŞEY VARDIR BENCE:oke:

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
NSU İLE GÜNCELLEYİN TELEFON ÜZERİNDEN YAPMAYIN ARKADAŞLAR EVET BENİMKİ ŞUAN SÜRÜYOR PC BAŞINDAYIM HEYACANLIYIM ÇÜNKİ BOYUT 200.3 MEGABYTE GÖRÜNDÜ BAYAĞI BİŞEY VARDIR BENCE:oke:

nsu nedir arkadasim.ben telefon üzerinden güncelledim.suan gayet iyi durumda calisiyor.neden yapmamalarini öneriyorsun?

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
nsu nedir arkadasim.ben telefon üzerinden güncelledim.suan gayet iyi durumda calisiyor.neden yapmamalarini öneriyorsun?
KARDEŞ NSU NOKİA SOFTWARE UPDATER YANİ NOKİA ÜZERİNDEN RESMİ OLARAK VE TAM GÜNCELLENİYOR .direk nokia sitesinden eğer yapicaksan linkleri vereyim önce pc suite kuracaksın ve ardındanda nokia software updater bunlar elinde mevcutmu??

--------------- Ekleme ---------------

e çünki normalde tüm programlarının silinmesi gerekti senin

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
KARDEŞ NSU NOKİA SOFTWARE UPDATER YANİ NOKİA ÜZERİNDEN RESMİ OLARAK VE TAM GÜNCELLENİYOR .direk nokia sitesinden eğer yapicaksan linkleri vereyim önce pc suite kuracaksın ve ardındanda nokia software updater bunlar elinde mevcutmu??

e çünki normalde tüm programlarının silinmesi gerekti senin

mevcut üstadim.haklisin tesekkür ederim.nsu ile yapiyim o zaman

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeş öyle yap sonuçları yaz.ve bnimki şuan bitti ve tüm programlarım silindi dediğim gibi sendede silinir bayağıda hızlandı yaw:oke:

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
evet kardeş öyle yap sonuçları yaz.ve bnimki şuan bitti ve tüm programlarım silindi dediğim gibi sendede silinir bayağıda hızlandı yaw:oke:

üstad mp3ler resimler vs de gidiyor mu

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
yoo onlar gitmez kurulu prolar gider özel arşive karışmıyorr:naughty:

converter2

converter2

Üye
bilgisayarla güncelleme yapacaklar global olanımı indirecekler bu versiyon mu paylaşım için teşekkürler PR 1.3 version 20.2010.36-2Latest Maemo 5 Global release for Nokia N900

kuavo15

kuavo15

Üye
RİCA EDERİM :evet:yardımım olduysa ne mutlu bana.. sadece 5 yıllık bir nokia deneyimim var.

çhok azmış yha :d:

ben şuan şarj ediyorum ettikten sonra güncellicem bakalım szinkilere bişi olmassa yüklerim:naughty: bu arada 3g konusma varmı ?

Üst Alt