New N900 software PR1.3 şuan yayında NSU İLE GÜNCELLEYİN

Sponsorlu Bağlantılar

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
şu par 1.4 te gelsede şu 3.g yi getirse yaaw:ehe:ehe

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
şu par 1.4 te gelsede şu 3.g yi getirse yaaw:ehe:ehe
4 gözle bekliyorum o olayı... ;) bana göre şu an için mukkemelden sadece görüntülü konuşma kadar uzak

bence çıkartmazlar çıkartırlarsa uzun bir sure cihaz almayı dusunmem..

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
4 gözle bekliyorum o olayı... ;) bana göre şu an için mukkemelden sadece görüntülü konuşma kadar uzak

bence çıkartmazlar çıkartırlarsa uzun bir sure cihaz almayı dusunmem..
dostum sana katılıyorum ve tepki aldıklarınında farkındayım bu 3G görüntülü konuşturma için, ama haalen ne işse dangalak nokia halen getirmedi yaaw:vur:vur oda olmadı bari linux cular çare bulsun ozaman,, yani yuh diyorum okadar uzman kullanıcı var dünyada biri kırsın şu işi artık yaw açık kaynak yazılım değilmiydi bu linux:naughty::naughty: pr 10 bile çıksa yükleyecegim bu n900 üme :d:muhahahha:d:hahaha:vurhaah:d:aha:d:hah:vurahaha:d::d: yakında kafayı yermiyiz sence ne diyorsun

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot

artistcem

Üye
resımlerım fılan gıttı fı fark goremedım bn goren varsa solesın

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
ya ne fark olacak iste pr 2 de sadece buyuk bir farkla gelmisti. eksilerin cogu onda giderilmisti kamera falan.. ama pr3 te hic degisiklik olmadi bence

dafmar

dafmar

Üye
sağol usta

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
eywallah n900 lerinize kuvvet:oke:

askerru

Üye
omrune bereket arkadas oku oku bi hal oldum okulda bukadr ders kitabi okumamisimdir:P:su yazdigin yaziyla ne dualar aldin benden bilemezsin.bende nsu ile guncelleme yaptim ve yeni guncelleme yok dedi ama tekrar yukledim benimde sonu 2 ile bitiyor.sukur hersey normal anladigim kadariyla.bisorunum var paylasim servisinden face paylasim yapamiyorum daha once yapiliyordu.neden acaba bilgin varmi bu konuda.emegin ve emegi gecenlere tesekkurler...

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
omrune bereket arkadas oku oku bi hal oldum okulda bukadr ders kitabi okumamisimdir:P:su yazdigin yaziyla ne dualar aldin benden bilemezsin.bende nsu ile guncelleme yaptim ve yeni guncelleme yok dedi ama tekrar yukledim benimde sonu 2 ile bitiyor.sukur hersey normal anladigim kadariyla.bisorunum var paylasim servisinden face paylasim yapamiyorum daha once yapiliyordu.neden acaba bilgin varmi bu konuda.emegin ve emegi gecenlere tesekkurler...

:d: işine yaradıysa ne mutlu bana. bu arada dualar için gerçekten çoooooook sağol dostum benim takıldıuğın yerde yaz buraya ok:oke::oke:

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
evet yapılabilir hemen depolarda face amblemli programları kur ve orda hemen görüceksin belirecektir ok:oke:

Üst Alt