New N900 software PR1.3 şuan yayında NSU İLE GÜNCELLEYİN

Sponsorlu Bağlantılar

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarla güncelleme yapacaklar global olanımı indirecekler bu versiyon mu paylaşım için teşekkürler PR 1.3 version 20.2010.36-2Latest Maemo 5 Global release for Nokia N900
hayır o flash yöntemiyle yapılacak olanlar coverter sende nsu ile yap çok güvenlidir tmam:oke::oke: tam ve resmi oluyor işte sorunsuz oluyor.

kuavo15

kuavo15

Üye
3g görüntülü konuşma geldimi arkadaşlar ?

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
çhok azmış yha :d:

--------------- Ekleme ---------------

ben şuan şarj ediyorum ettikten sonra güncellicem bakalım szinkilere bişi olmassa yüklerim:naughty: bu arada 3g konusma varmı ?
slm kuavo ben yaptım yapabilirsin bişi olmaz kafanı yorma:d: çok hızlandı ama gerçekten söyleyim yani ve arkada çalışan bisürü özellik eklendi performansa çok önem verilmiş 10 tane kurulu program uygulama yöneticisinden kurulu gelmiş. ince detaylarla geliştirilmiş yazılım sağlam olmuş(maemo 5):evet: kuavo kur kur bişi olmaz:d: ben deniyorum şuan

kuavo15

kuavo15

Üye
3g görüntülü konuşma ?

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
3g malesef yaa:hmmm dostum

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
ya 2 önceki msj da şurayı yanlış yazdım kusura bakma KUAVO--------(maemo 5 :oke:evet: kuavo kur kur bişi olmaz:d: ben deniyorum şuan) olucaktı gülücük atım derken morgözlüyü atmışım :d::d:

valla yuh demek yeridir bu adamların derdi ne anlamadım denyolar beni deli ediyorlar yaw. neyse ama tabletimiz harika oldu en azından:naughty:

ARKADAŞLAR SİZ KONUYU DEVAM ETTİRİN ACIKTIM EVE GİDİYORUM:ehe VE ŞU YENİ SÜRÜMÜ BİR İYİCE TESTE ÇIKAYIM BAKALIM. SONRA GÖRÜŞÜRÜZ İYİ AKŞAMLAR HERKESE :oke: SORUNU OLAN YAZSIN GİRDİĞİMDE BAKARIM

ccomando

Üye
bende guncellmeyi görmüyor
neden ki,

osilayer

Üye
wi-fi üzerinden güncellemesini tamamladı, çatır çatır maşallah :)

faruktml

faruktml

Üye
Usta ben 1 saat önce pro1.3 betayı yükledim bu konuyu görmedim şimdi NSU dan bakıyorum bende cihaz yazılımı güncel diyor :S

yeniden yükleyeyeyimmi ben normal pcden CMD falan yazıp yüklemiştim ue-gazi nin anlattığı gibi

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye
tamamdır güncelledim..

teşekkürler yardımların için.

NR6630

NR6630

Üye
    Konu Sahibi
hayir kardes NSU dan oyle problemler alman normal cunki birisini kurarken hata yapmisin pc yi kapat tekrar ac. olmazsa nsu ve pc suitenin guncel olaninni indir kur tamam sorun duzelir. ayrfiva kurulum sirasindada ekran kararmalari olasidir zaten ordada yaziyo. bu arada nsu ile yaparken telefonun acik ve genel tercih secili olacaktir bunu biliyosun degilmi

Usta ben 1 saat önce pro1.3 betayı yükledim bu konuyu görmedim şimdi NSU dan bakıyorum bende cihaz yazılımı güncel diyor :S

yeniden yükleyeyeyimmi ben normal pcden CMD falan yazıp yüklemiştim ue-gazi nin anlattığı gibi
evet dostum NSU ile yukle cunki nsu daki boyutu 200.3 megabyte. Ama flash 190 megabyte yani senin yuklemis oldugun. yani bu durumda bence NSU ile yapman cok dogru hem tam ve resmi surum oluyor:oke:

deserter.06

deserter.06

Üye
kaerdeş benim nsu hata veriyo son sürümü yükledim
bir kere de ovi suitle denedim oda hata verdi
daha önce ovi suiti kaldırdım nsu gene hata verdi
sadece telefon üzerinden güncelleme yapıyor
87 mb oda

ovi suit gene hata verdi
pc suit kursam mı ne dersin

pc 64 windows 7 pc ye format atmak lazım herhalde daha önce pr1.2 ye yüklemiştim
nsu ile şimdi olmuyor

ymz83

Üye
arkadaşlar güncellemeyi yaptım güzel ancak overclock yapamadım,olmuyor deneyen varmı başka yazarsa sevinirim sorun bendemi yoksa yeni güncellemedemi bilmek istiyorum saygılar.

kuavo15

kuavo15

Üye
ya bana nsu senn tel güncel diyo ama güncellemedim kablosuszdada bulamıyor off

deserter.06

deserter.06

Üye
nsu cihazda son sürüm yüklü olsa bile format atabilmek için aynı yazılıma gene güncelleme yapıyor
siz nsu son sürümü indirin bi
bende calısmadı son sürüm önce eski sürüm varsa onunla bi deneyin

telden güncelledim ben su an türkce dili silmemiş
problem olacagını sanmıyorum
hard format atmadıkca bütün güncellemeler aynıdır

telden güncellerseniz yapmış oldumuz overclock gidermi

telden güncellerseniz yapmış oldumuz overclock gidermi

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Nokia Software Updater ile güncelleme yapan kişiler daha nbce PR1.3 Beta versiyonunu yüklemişmiydiniz ?

Eğer cevabınız evet ise Nokia Software Updater' ın verdiği zaten günce cevabına aldanmayın. Üstüne tekrar kurun.

Eğer cevabınız hayır ise bende bilemiycem. Nokia güncelleme dosyasını çekmiş olabilirmi acaba diycem ama neden çeksin ki... ?

deserter.06

deserter.06

Üye
ovi suit hatası güvenlik duvarındanmış cihazı depodan güncellemiştim şimdi ovi suit ile güncelliyorum
güncel yazıyor ama yeniden yükle seceneği mevcut

Üst Alt