Öneri 100% Yerli Yapım Android Bulmaca Oyunu Yayında: 1M+

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi anasayfa daha hoşunuza gitti?

• Turuncu şeritli anasayfa (Görsel-1)

Kullanılan: 6 46.2%
  • Turuncu şerit olmayan anasayfa (Görsel-2)

Kullanılan: 7 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    13

'Şeref'

Emekli Yönetici
Android bulmaca oyunları bölümünde de paylasılsaiyi olur bence.:)

• Beğen
Tepkiler: PalmerTech

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Android bulmaca oyunları bölümünde de paylasılsaiyi olur bence.:)

Fazla başlık olur düşüncesiyle açıkçası oraya eklememiştim. İyi olur bence de, bir başlık açayım ben (:

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
  • Beğen
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi

Doğrudan erişim:

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Geçen sene Play Store'da Neredeyse tıpa tıp aynı bulmaca oyununu görmüştüm, Adını imdi bulamıyorum. O oyuna aşırı derecede benziyor onun dışında gerçekten güzel bir oyun olmuş. Özellikle görseller ve müzik çok güzel.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve PalmerTech
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Geçen sene Play Store'da Neredeyse tıpa tıp aynı bulmaca oyununu görmüştüm, Adını imdi bulamıyorum. O oyuna aşırı derecede benziyor onun dışında gerçekten güzel bir oyun olmuş. Özellikle görseller ve müzik çok güzel.
Yorumunuz için teşekkür ederim :) Tıpa tıp değil ama benzettiginiz oyun Hook olmalı (:

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
  • Beğen
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Ben çok beğendim. Arkaplandaki müzikler de bir ayrı güzellik katmış açıkcası. Başarılarının devamını dilerim :tebessüm:

• Beğen
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Ha gayret 5000 i geçmek üzere :dance:

mta122003

mta122003

Üye

Merhaba arkadaşlar, bir kaç aydır sizlerle de farklı arayüzlerde anketler yaparak, oyunu hazırlıyordum bildiğiniz gibi :) Oyunu tamamlamış bulunmaktayım. Desteğiniz için tüm Maxicep ailesine teşekkür ederim :) Play Store'da yapacağınız yorumlar benim için altın değerinde. Umarım hoşunuza gidecek bir oyun olmuştur :)

Vovu, kolay oynanabilen, rahatlatıcı bir bulmaca oyunudur. Herhangi bir başarı amacı gütmeden, herhangi bir yerde, istediğiniz zaman rahatça oynayabileceğiniz, basit ama düşündürücü mekaniğe sahip bir Android bulmaca oyunudur. Tamamen ücretsizdir.

Play Store linkine tıklayarak ya da aşağıdaki görseldeki QR kodunu okutarak oyunu indirebilirsiniz.

Play Store: ...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

------------------------------------------------------------------------------------------------------
GÜNCELLEME: 07.07.2016:
OYUN TAMAMLANDI - EN GEÇ HAFTAYA PAZARTESİ YAYINDA

Tekrardan merhaba arkadaşlar. Oyunu sonunda tamamlamış bulunuyorum. İlk etapta 30 bölümlük bir seri sizleri karşılayacak. Oyunu en geç Pazartesi günü yayınlayıp sizleri yine forumdan bilgilendireceğim.
Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim :)
----------------------------

GÜNCELLEME: 30.05.2016
Arkadaşlar gece modu videosuna aşağıdan erişebilirsiniz:

Ayrıca ankete katılırsanız sevinirim :)

GÜNCELLEME: 29.05.2016
Yeni anketimizde, artık oyunun bitimine az kala, anasayfa seçimi yapalım istiyorum.
Ankete katılır ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim :) Oyun logosu şuanda ismini yazmam uygun olmadığı için tasarıma uygun farklı şekillerle değiştirilmiştir.

GÜNCELLEME: 25.05.2016
Arkadaşlar aradan yaklaşık 1 ay geçti. Öncelikle gösterdiğiniz güzel ilgi ve ankete katılımınız için çok teşekkür ederim hepinize :) Oyunun iskelet kodlamasını bitirdim. Artık bölümleri hazırlıyorum.

Aşağıda oyun mekaniğini biraz daha süslediğim bir video ekledim. Kafa karıştırmaması açısından hazırladığım kolay bölümlerden birini koydum. Umuyorum ki oynarken de eğlenirsiniz :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
GÜNCELLEME: 28.04.2016
Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki linkte, oyunun görselinde yer alan yapılara ait 4 saniyelik bir video bulacaksınız. Oyunun işleyiş mantığını az çok görmüş olursunuz :)

GÜNCELLEME: 25.04.2016
Oyun içi elementlerin neler olduğunun kararını tamamıyla verdim. Gereksiz kodlama yapmamak için bir şablon çıkartıp, ordan yürümek niyetindeyim. Bir kaç gün içerisinde ufak ufak kodlamaya geçmiş olurum. Ayrıca oyun neye benzeyecek diye düşünenler için de bir görsel paylaşayım. Hazır renkleri de seçtik zaten :) Bu arada dediğim gibi 5 numara da bizimle. Onu gece modu yapıyorum.

GÜNCELLEME: 21.04.2016
Evet arkadaşlar renk anketini kapatmayalım devam etsin. Belki farklı renk seçeneklerini de dikkate alırım. Şuan için, diğer anketlerle ve buradaki sonuçlarla 2 ve 5 'in daha fazla tutulduğunu söyleyebilirim. O yüzden 2 numara ana renk ve 5 numara gece modu olmak üzere açılışımızı yapalım :)

Ben artık kod öncesi hazırlıkları yavaş yavaş netleştirmeye başlıyorum. Haberler buradan devam edecek :oke:
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süredir foruma girememekteydim. En son 2012'de forumda aktif olduğum sıralarda, belki hatırlayanınız olur, MeeGo işletim sistemi için FruitGo! adlı oyunu hazırlamaktaydım. Sağolsun burdaki arkadaşlarla epey fikir alışverişi yapmıştım. 1 milyonu aşkın indirme sayısıyla oldukça güzel bir hatıra oldu benim için :)

Şimdi aynı şekilde, ücretsiz bir Android oyunu hazırlamaktayım. Oyun, kendinizi yormadan, kolay oynanabilen, oturduğunuz yerde sizi rahatlatacak şekilde bir mantıkla tasarlanmakta. Ancak sizden yardım beklediğim bazı konular var. İlki, renk seçimi. Aşağıda verdiğim renkteki ekran görüntülerinden kaç numaralı renkler hoşunuza gidiyorsa en fazla 2 adet seçmeniz beni memnun edecektir.

Ayrıca forum yönetimince de sakıncası yoksa böyle bir konunun, buradan güncellemeleri vermeye devam edeceğim. Hatta ilk beta sürümünü de daha markette çıkmadan deneme şansınız olur :)

Hocam Kaç Liraya Yüklediniz Google Playe Bu Arada Benim İçin Bi Uygulama Yapabilirmisiniz.Olumlu Cevap Veriyorsanız Konuşma Başlatın Benimle

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Kaç Liraya Yüklediniz Google Playe Bu Arada Benim İçin Bi Uygulama Yapabilirmisiniz.Olumlu Cevap Veriyorsanız Konuşma Başlatın Benimle
Tek sefer 25 dolarlık kayıt ücreti var. Maalesef dışarıyla çalışmıyorum :)

Oyun bağımsız geliştiriciler köşesinde :)

kralberk13

kralberk13

Üye
uygulamayı indirip oynadım güzel başarılı bir oyun :)

• Beğen

blr123

Üye
teşekkürler uygulama güzel. başarılarının devamını dilerim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
Tek sefer 25 dolarlık kayıt ücreti var. Maalesef dışarıyla çalışmıyorum :)

Oyun bağımsız geliştiriciler köşesinde :)
Hocam Sadece Bana Burak Oyunda'nın Android Uygulamasından Yapsan.Benim Videolarım Gözüksün

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Sadece Bana Burak Oyunda'nın Android Uygulamasından Yapsan.Benim Videolarım Gözüksün
Hocam keşke zamanım olsa. Mevcut oyuna bile anca yetişiyorum inanın :)
Arkadaşlar bu arada 50.000 indirmeyi geçti oyun sonunda :)

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 100 bini geçti oyun :) Yeni bölümler hazırlıyorum yakında güncelleme gelecek (:

• Beğen
Tepkiler: mta122003 ve furyzer0

Üst Alt