Öneri 100% Yerli Yapım Android Bulmaca Oyunu Yayında: 1M+

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi anasayfa daha hoşunuza gitti?

• Turuncu şeritli anasayfa (Görsel-1)

Kullanılan: 6 46.2%
  • Turuncu şerit olmayan anasayfa (Görsel-2)

Kullanılan: 7 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    13
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Güzel Bir Oyun Olmuş Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: PalmerTech ve mta122003

mta122003

mta122003

Üye
Arkadaşlar 100 bini geçti oyun :) Yeni bölümler hazırlıyorum yakında güncelleme gelecek (:
Hocam Güncelleme Yapıyorsunuz Sadece 1 Uygulama Yapcaksınız Bana. Bu Arada Hocam Ben Uygulama Yapsam. Size Google Hesabımı Versem Siz Play Storeye Atarmısınız? (Hocam Param Yok Bi Uygulama Hesabı Yada İstediğiniz Bişey Verim Öyle Borcum Kalmaz Olurmu?

RomeusTR

RomeusTR

Üye
Artık biz Türkler de işi büyütüyoruz sevindirici haberler bunlar :) Başarılarının devamını dilerim.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
8-10 gün içerisinde yeni bölümler yeni bir oyun elemanıyla geliyor arkadaşlar :) Artık oyunda bağlantılar arası kablosuz geçişler de olacak (:

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Yeni güncelleme yayında (:

Herkese iyi bayramlar dilerim :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra

eray1992

Üye
Oyunun için daha şahşalı bir video hazırlayabilirim böyle güzel müzikler harika geçişler oyun hakkında ilgi çekici yazılar ve daha fazlası örnekler için kanalımı görebilirsin...

Bir kaç oyun için video hazırlamıştım biliyorsun ki oyunun görselleri ve videosu ne kadar kaliteli dikkat çekici olursa o kadar daha çok kitleye ulaşırsın...

Okuduğun için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: PalmerTech
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
500k'yı geçmek üzere (:

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
1 milyon gelir mi ne dersiniz (:

• Beğen
Tepkiler: Invoke
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Yeniden bağımsız geliştiriciler köşesinde (:
Bu arada yakında yeni konu geliyor, oyunu bir üst aşamaya taşıyorum, iOS/Android ve muhtemelen Windows sürümüyle yepyeni bir oyun olacak (:

Üst Alt