Samsung innov8 de denenmiş Oyun, Program,Temalar, Ayarlar ve Sertifika Yöntemi (çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

kenan0025

Üye
.............................i8510 da sertifika sorununa kesin çözüm........................

artık bütün proğramları sertifikalandırıp telefonunuza sorunsuzca yükleyebilirsiniz.
3 yıllık sertifika ile kendi telefonunuzda sertifika işlemini gerçekleştirip proğramları yükleyebilirsiniz.
çeşitli forum sitelerinde sertifika yöntemleri mevcut. ama çoğu yöntem i8510 ile uyumlu değil, yada olmuyor. olan sertifikada bazı proğramlar yüklenebiliyor bazılarıları yüklenemiyor bazıları
sertifikalandırıpta hala sertifika sertifika sorunu veriyor, yada ''güvenilmeyen sağlayıcıdan sağlanan .....'' gibi hatalar veriyor.
bu yöntemle bu tür sorunlar olmayacak.
i8510 da bilinen sertifika yöntemleriyle sertifikalandırılıpta hala yüklenemeyen bazı proğramları artık yükleyebilirsiniz
örneğin,,, diğer yöntemlerle core player v1.24 ten sonrası yüklenemiyor. artık v1.30 yükleyebilirsiniz
route 66 nın son versiyonu, Quıckoffice'in son versiyonu v6.0.263, office suite son versiyonu v5
ve yüklenemeyen python uygulamaları, diğer gps proğramlarını yükleyebilirsiniz.

i8510 için sertifikalandırılıpta yüklenemeyen proğram derdine son

bu linki girin
karşınıza siyah bi ekran çıkacak..
imei numaranızı girin, kodu yazıp submit' i tıklayın kodu doğru yazın yoksa hata veririr.
daha yeni bir ekran çıkacak. çince bir site.
signed tool yazan yazının solundaki ikonu tıklatın. sertifikanızı indirin. indiremezseniz gün içinde birkaç defa deneyin.
sonra sertifikanızı kaydedin. 3 yıllık sertifikanız hazır.
daha sonra burası önemli, signed toll yazan yazının sağindaki ilomu tıklayın.
imeyi girdiğiniz ekrana döneceksiniz. ama bu sefer sayfa beyaz bir sayfa.
sayfanın altında 3 tane ikon bulunuyor. yapmanız gereken ortadakini tıklamanız.
ortadakini tıklayıp telefonunuzda sertifika yapmak için gerekli proğramı indirin.
indirdiğiniz proğramı telefonunuza kurun.
proğramı nereye kurduysanız orda 's603rdsigner' diye bir klasör oluşacak.
ve önceden indirdiğiniz 3 yıllık sertifikanızı bu klasöre kopyalayın. dosya yöneticisinden klasörü bulabilirsiniz sanırım.
daha sonra sertifikalandıracağınız proğramı cebinize atın proğramı çalıştırın ..... gerisi size kalmış halledersiniz artık.

proğram sıkıntısı böylece bitmiş oldu.

yapamayanlar yazsın. daha detaylı anlatırım.
kardes bu dedıyın olayı yapıyorum ama olmuyor. imei yazdıktan sonra dedıyın yazılar felan cıkmıyor.(signed tool yazan yazının solundaki ikonu tıklatın) bu yazı felan yok baska bır yazı cıkıyor. onu tıkladıgımda beyaz bır ekran gelıyor.ordada imei ıstıyor. ama altta dedıyın gıbı 3 tane secenek var . yanı ılk bastakı olmuyor. buna bıraz acıklık getırırsen memnu-nolurum. tesekurler.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

mrb arkadaslar. bu sensör programını bulan varmı. bole bır program lazım. eyer bulan varsa bır zahmet buraya eklese cok makbule gecer. saygılar

erkangurel

Üye
arkadaslar innov8 telefonuma msn yukelem ıstıyorum.ama bulamadım ve beceremedım yardımcı olursanız sevınırım.

cılgın46

Üye
slm bende samsung i780 var acaba bana türkce dile nasıl ceviririm sidisi yok cap kabul ediyor siz daha iyi bilirsiniz yardımcı olurmusunuz birde internetteki videoları nasıl seyrede bilirim tesekkürler

slm bende samsung i780 var acaba bana türkce dile nasıl ceviririm sidisi yok cap kabul ediyor siz daha iyi bilirsiniz yardımcı olurmusunuz birde internetteki videoları nasıl seyrede bilirim tesekkürler

:sopa:slm bende samsung i780 var acaba bana türkce dile nasıl ceviririm sidisi yok cap kabul ediyor siz daha iyi bilirsiniz yardımcı olurmusunuz birde internetteki videoları nasıl seyrede bilirim tesekkürler

:sopa:slm bende samsung i780 var acaba bana türkce dile nasıl ceviririm sidisi yok cap kabul ediyor siz daha iyi bilirsiniz yardımcı olurmusunuz birde internetteki videoları nasıl seyrede bilirim tesekkürler

zitrana

Üye
arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar benim bi sorum daha olacak samsung innov8 te wireless ı kullanmak için nasıl bir ayar yapıyosunuz? acaba şimdiden teşekkürler:)

ardabahar

Üye
üstat bu flash player istiyo,link koyabilirmisin

ardaozdemir

Üye
arkadaşım şu sertifikalandırma olayıı biraz detaylı anlatırsan sevinirim, site zaten çince açılan yerde neler istiyor anlayamadım. hiçbir program yükleyemiyorum yardımcı olur musun?

Romanticat

Romanticat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım şu sertifikalandırma olayıı biraz detaylı anlatırsan sevinirim, site zaten çince açılan yerde neler istiyor anlayamadım. hiçbir program yükleyemiyorum yardımcı olur musun?

şu an sınavlarım var ank ya dndugumde yardıcı olacagım

efkan555

Üye
olmuyooooo benmi yaNLIŞ YAPIYOM NEDİR BU SERTİFİKA OLAYI YHA YAPAMIOM

xturkuazx

xturkuazx

Üye
cok tesekkurler emo0608.
siteyi deniyorum hemen.
bu arada programlar ve oyunlar icin tesekkurler.hepsi cok guzel.

innov8'in real player'inda video oynatma sorunu yasayan arkadaslara bir tavsiye :
total video converter programini forumlardan cok kolay edinebilirsiniz.o pragramda Dİvx seklinde konverte edince videolarinizi telefon oynatmiyor fakat Xvid formatinda konverte ederseniz herhangi bir tur videoyu innov8 oynatiyor.total video converter'la Xvid formatina her tur videoyu donusturup denedim bizzat.gayet guzel calisiyor.

Arkadaşlar bunlara hiç gerek yok.Cihaz tüm videoları çevirim yapmadan gösteriyor.Benim hayran olduğum bir özellik bu.Altyazıyı sub.formatında destekleyen smart movie player yada Core Playeri kurun.Videonuzu direk çevirmeden seyredin.( Çok net ve takıntısız)

00musti00

00musti00

Üye
Arkadaşlar bunlara hiç gerek yok.Cihaz tüm videoları çevirim yapmadan gösteriyor.Benim hayran olduğum bir özellik bu.Altyazıyı sub.formatında destekleyen smart movie player yada Core Playeri kurun.Videonuzu direk çevirmeden seyredin.( Çok net ve takıntısız)

Kardeş bi sorum olacak bu alt yazıyı nasıl yüklüyorsun yani pc deki gibi film ve alt yazı dosyasını aynı klasör içine mi koyuyorsunyoksa birşekilde tanıttırmak felan mı gerekiyor.

kenan0025

Üye
[sıze=3]arkadaşlar bunlara hiç gerek yok.cihaz tüm videoları çevirim yapmadan gösteriyor.benim hayran olduğum bir özellik bu.altyazıyı sub.formatında destekleyen smart movie player yada core playeri kurun.videonuzu direk çevirmeden seyredin.( çok net ve takıntısız)[/sıze]
kardes bu smartmovie ve core playerle ılgılı bır lınk vere bılırmısın. Bakalım cevırmeden nasıl onlardan ızlenıyor. Bende sımdı sasırdımm. Var ama eskı surumler bendekı olmuyor. Link verırsen makbule gecer saygılar

00musti00

00musti00

Üye
Arkadaşlar bu sertifika alma olayında iki gündür bekliyorum bi olay yok. normalmidir sizce...

kenan0025

Üye
Arkadaşlar bu sertifika alma olayında iki gündür bekliyorum bi olay yok. normalmidir sizce...
KARDES BENDEDE AYNI HATAYI VERDI ONAYLIYOR AMA GERİSİ GELMIYOR. İNNOVUMU BASARI SERVİSİNDE DEYSTIRMEDEN ONCE ESKİ İNNOVUMUN NİKİYLE GIRE BILIYORUM. SİMDİ GELEN İNNOVUMADA AYNI SERTIFIKA OLAYINI YAPMAK ISTIYORUM AMA OLMUYOR. BIRDE SOLE BIR HATA VAR. ESKI INNOVUMUN NİKİYLE GIRIYORUM KABUL EDIYOR AMA PROGRAMI SERTIFIKALANDIRMIYOR. COK DENEDIM AMA OLMUYOR. NEYSE . KOLAY GELSİNN:coold:

akyzmn

akyzmn

Üye
Forumda anlattıgım gibi i8510 için sertifika dosyasını alamayanlar imei numarasını [email protected] adresine gondersın. Yardımcı olurum.
Yakında i8510 nasıl hacklenir anlatacam. Artık program veya oyun sertifikalamaktan kurtulacaksınız. Direkt yükle ve kur. Sertifika_mertifika derdine son

b_abuska

b_abuska

Üye
arkadaşlar benım sorunuma bi çözüm bulabilecek varmıdır acaba benım telefonun c: bolumundekı hafıza yaklaşık 1.4 mb kaldı ve internete falan baglandıgım zaman sureklı hafıza yetersizligi hatası veriyor onceden kurdugum butun programları falan kaldırdım su anda sonradan eklenen hiç bişey yok tlefonda ama hala 1.4mb geçmıyor yakında cıldıracam bi çözum bulun bana lutfen....:@:vur

00musti00

00musti00

Üye
Forumda anlattıgım gibi i8510 için sertifika dosyasını alamayanlar imei numarasını [email protected] adresine gondersın. Yardımcı olurum.
Yakında i8510 nasıl hacklenir anlatacam. Artık program veya oyun sertifikalamaktan kurtulacaksınız. Direkt yükle ve kur. Sertifika_mertifika derdine son

Dört gözle bekliyorum....:naughty:

yanlış anlama ama bu konularda cok bi bilgim olmadığı için imei numarasını vermek biraz doğru gelmiyor neden dir bilmiyorum...

ben sadece smart guard adlı programı yuklemek istiyorum. cok merek ediyorum bu programı romanticat den başka yukleyip çalıştıranlar varmıdır acaba. cunku "SmartGuard v3.00 OS9 signed OPDA" dosyanın adından da anlaşılacağı gibi opda sitesinde signed edilmiş. bu yuzden sertifika geçersiz demiyor sertifika hatası veriyor. anladığım kadarıylada başka bir imei ye kayıt edildiği için olsa gerek...

galiba bizide en iyi romanticat aydınlatacak bu konuda... sınavlardan sonra :)

arkadaşlar benım sorunuma bi çözüm bulabilecek varmıdır acaba benım telefonun c: bolumundekı hafıza yaklaşık 1.4 mb kaldı ve internete falan baglandıgım zaman sureklı hafıza yetersizligi hatası veriyor onceden kurdugum butun programları falan kaldırdım su anda sonradan eklenen hiç bişey yok tlefonda ama hala 1.4mb geçmıyor yakında cıldıracam bi çözum bulun bana lutfen....:@:vur
çok emin değilim ama sanıyorum yukledıgın programları tel hafızasına yuklemıssın yani c: ye. yeni yukledıgın programları sılmekle baslamanı onerırım. ama sadece bir tahmın kesınlıkle emın değilim

kenan0025

Üye
dört gözle bekliyorum....:naughty:

Yanlış anlama ama bu konularda cok bi bilgim olmadığı için imei numarasını vermek biraz doğru gelmiyor neden dir bilmiyorum...

Ben sadece smart guard adlı programı yuklemek istiyorum. Cok merek ediyorum bu programı romanticat den başka yukleyip çalıştıranlar varmıdır acaba. Cunku "smartguard v3.00 os9 signed opda" dosyanın adından da anlaşılacağı gibi opda sitesinde signed edilmiş. Bu yuzden sertifika geçersiz demiyor sertifika hatası veriyor. Anladığım kadarıylada başka bir imei ye kayıt edildiği için olsa gerek...

Galiba bizide en iyi romanticat aydınlatacak bu konuda... Sınavlardan sonra :)

--------------- [sıze=1]ekleme[/sıze] ---------------

çok emin değilim ama sanıyorum yukledıgın programları tel hafızasına yuklemıssın yani c: Ye. Yeni yukledıgın programları sılmekle baslamanı onerırım. Ama sadece bir tahmın kesınlıkle emın değilim
kardes arkadasın dedıyı gıbı her seyını c hafızasına kurmusun. Bence yapacagın en guzel ıslem telefonu eskı halıne getırmektır. Sifresinı yazayım. *2767*3855# bu numarayı yazdıktan sonra senden telefon kılıt kodunu ısteyecektır. 8 tane sıfır girersin kılıt kodunada. Yanlız telefonuna ne yuklemısen hepsı sılınır telefon ılk aldıgın güne döner. Bu ıslemı yapmadan once programlarını hafıza kartına tasımanı öneririm. Cunkı sonradan tekrar kurarsın. Ve ozellıkle bır program kurarken zaten hangı hafızaya kurman gerektıyını soruyor herzaman e hafızasını secmenı onerırım. Kolay gelsın

forumda anlattıgım gibi i8510 için sertifika dosyasını alamayanlar imei numarasını [emaıl="[email protected]"][email protected][/emaıl] adresine gondersın. Yardımcı olurum.
kardes hacklenme isi gercekten cok güzel. Ozaman sabırsızlıkla bıze yardımcı olacagın günü bekleyelım. Sımdiden emeyıne saglık. N96 sahıplerı buyuk bolumu telefonlarını hacklemısler.dusundumde neden onda oluyorda bızım telefonlarda olmasınkı. Insallah yardımınla olacak artık. Kolay gelsın

akyzmn

akyzmn

Üye
N-GAGE oyunları i8510 da. sadece hackli telefonlara. kısa bir süre sonra paylaşıma açılacak.

b_abuska

b_abuska

Üye
çok emin değilim ama sanıyorum yukledıgın programları tel hafızasına yuklemıssın yani c: ye. yeni yukledıgın programları sılmekle baslamanı onerırım. ama sadece bir tahmın kesınlıkle emın değilim[/QUOTE]

evet telefon yanı c: hafızasına yuklemiştim ama yukledigim butun herşeyi sildim tema bile kalmadı ama hala 1.4mb diyo hafıza nasıl duzelticem bunu anlamadım yardımcı olabilecek biri varsa cok sevinirim:vur

Üst Alt