Samsung innov8 de denenmiş Oyun, Program,Temalar, Ayarlar ve Sertifika Yöntemi (çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

premonition

Üye
versiyon güncelleme sorunu çözüldümü

illker84

Üye
romanticat çalışmaların için teşekkürler.. innov8 için çalışan bi call recorder uygulaması var mı?

lasvegas1

Üye
ya ben temka yukleyemıyorum nasıl yapcam arkadaşları bi el aton yaw:agla

--------------- Ekleme ---------------

ya ben tema yukleyemıyorum nasıl yapcam arkadaşları bi el aton yaw:agla

ceko4747

Üye
Merhaba.! verdiğiniz program dosyasını indirdim fakat şifresini bi türlü göremedim .Rar şifresi nedir acaba?

yahya80

Üye
sağol kardeş eline sağlık innov8 im için sayende buldum bazı şeyler

poliselim

Üye
Ben bu telefonu yeni aldım ve özelliklerini tam olarak bilmiyorum ancak bana bu konularda ışık tutacağına inandığım ve bildiği tüm bilgileri hiç çekinmeden herkesin kullanımına sunan Romanticat arkadaşıma şimdiden teşekkür ediyorum, ayrıca tel ile ilgili sorunlarımda da bana ve herkese yardımcı olacağını düşünmüyorum, biliyorum. Sonsuz teşekkür ederken Mübarek Kadir Gecenin feyzinden Allah yararlanmayı nasip etsin

zafergaggo

Üye
kardeş ellerine sağlık çalışmaların bir harika ben tlf yeni aldım ve dijital saati ekran koruyucu yapmak birde beni arayan kişilerin resimlerini görebilmek istiyorum eğer mümkünse tabi selamlar

piskobiyik

Üye
navigasyonu yüklediğimizde nokia map gibi herhangibir ücret ödüyormuyuz acaba

king

Üye
Mrhb.
i8510 sertifa almak için yöntem sitesi çalışmıyor lütfen bu konuda yardım edin..
denediğim çince bir site daha var ordan aldım sertifika çalışmıyor lütfen Allah rızası için bir el atın bu olaya

aydakb

Üye
teşekkürler, emeğinize saglık...

cengizhan051967

Üye
kardeş tşk rar şifresi ne

quiksilver2001

Üye
paylaşım için teşekkürler...

serkansahin_67

serkansahin_67

Üye
çok emin değilim ama sanıyorum yukledıgın programları tel hafızasına yuklemıssın yani c: ye. yeni yukledıgın programları sılmekle baslamanı onerırım. ama sadece bir tahmın kesınlıkle emın değilim

evet telefon yanı c: hafızasına yuklemiştim ama yukledigim butun herşeyi sildim tema bile kalmadı ama hala 1.4mb diyo hafıza nasıl duzelticem bunu anlamadım yardımcı olabilecek biri varsa cok sevinirim:vur[/QUOTE]

x plore ile c-system-cache içine gir tamamını işaretle sil önbellek dolu senin o sildiklerinde girdiğin internet sayfaları ve önbellek resimleri TELEFONUN HACKLİ DEĞİLSE OLMAZ AMAAAAAA

lpnr

Üye
arkadaşım çok saol emeğin için bende innov8 kullanıcısıyım ama yurtdışından geldi elime ve ne hafıza kartı ne de routa66 var bana sertifikası çalışan bi route66 yollaman mümkünmü acaba?

gokan_ulutas

gokan_ulutas

Üye
emeğine sağlık çok güzel programlar

sshalil

Üye
saol kardeş emeğine sağlık...

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
dostum hepsş harika eline emeğine sağlık teşekkürler

maktas78

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

rewaz

Üye
gardaşım eline koluna saglık. Allah beynine zeval vermesin.nekadar hoş programlar. saygılar sunuyorum.

Metepakalin

Üye
kod hatası veriyor şunu yapan varmı acabs

Üst Alt