Samsung innov8 de denenmiş Oyun, Program,Temalar, Ayarlar ve Sertifika Yöntemi (çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

falcon95

falcon95

Üye
paylaşım için teşekkürler mcguider da GPS i görmüyorum nasıl ayarlayabilirim

matiz_kral

Üye
kardeş programı açtıktan sonra maps bolumunden bi yere girip lisans yapıoduk şu an telde kurulu olmadıgından uygulamasını gosteremiorum. bence route 66 yı kullan cunku ikisini birlikte kurunca telefona bişiler oldu yani navigasyon ben ank da oldugum halde bi ara antalya falan gosterdi bende format attım route kurdum yeniden

merhaba dostum bi sorum olucak ben bu olayı yapamıyorum yani benim şuan nerde olduğumu göstermesini beceremedim bitürlü nasıl yapılıyor bu?

Romanticat

Romanticat

Üye
    Konu Sahibi
merhaba dostum bi sorum olucak ben bu olayı yapamıyorum yani benim şuan nerde olduğumu göstermesini beceremedim bitürlü nasıl yapılıyor bu?

Arkadaşlar mcguider programının tutarsızlıgı yuzunden konudan kaldırmayı düşünüyorum bu konuda programı kurmuş kullanmış bi arkadaş varsa yardımcı olsun. mc guider programını kurunca telefon tutarsız davranıo yani gps ya da harita problemi cıkıo

b_abuska

b_abuska

Üye
Arkadaşlar mcguider programının tutarsızlıgı yuzunden konudan kaldırmayı düşünüyorum bu konuda programı kurmuş kullanmış bi arkadaş varsa yardımcı olsun. mc guider programını kurunca telefon tutarsız davranıo yani gps ya da harita problemi cıkıo
evet arkadaslar aynı sorunlar bende de oldu bize mcguider dan daha iyi bi navigasyon programı lazım bilen yada elınde olan varsa eklerse cok seviniriz...:oke:

esrarengiz47

Üye
kardeş programı açtıktan sonra maps bolumunden bi yere girip lisans yapıoduk şu an telde kurulu olmadıgından uygulamasını gosteremiorum. bence route 66 yı kullan cunku ikisini birlikte kurunca telefona bişiler oldu yani navigasyon ben ank da oldugum halde bi ara antalya falan gosterdi bende format attım route kurdum yeniden

teşekkürler kardeşim

Noctivagant

Üye
arkadaşlar innov8 ile vesikalık şekilde fotoraf çekilmesini dağlayan program varmı

yün_444

Üye
arkadaşlar patch nedir? bu işlerde yeniyim de biraz bilgi verebilir misiniz

Romanticat

Romanticat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar patch nedir? bu işlerde yeniyim de biraz bilgi verebilir misiniz

Samsung firmasının yayınladıgı bu patch telefonda oluşan bir hafıza - program yükleme problemi içindir...

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar innov8 ile vesikalık şekilde fotoraf çekilmesini dağlayan program varmı

O tarz bi program için bakmadım ancak telefonun çerçeve bolumunden çekebilirsin ya da cozunurlugu dururup vesikalık küçüklüğünde çekim yapabilirsin

yesilali

Üye
romanticat öncelikle bize verdigin imkanlar icin tesekür ederim harcadigin emege saygilar.

sana bi sorum var kardes bu telefon s60 v3 ama bagzi s60 v3 oyunlari oynuyamiyorum özelikle fazle mb ve grafiklileri #

oyun yükleniyor aciliyorda fakt tam oynamaya baslayinca java out of memory ....
yaziyor.

anladigma göre java hafizasi az geliyor fakat bu telin bosunami 8 gb ti var

bi cözüm biliyorsan lüztven yardimci ol

simdiden tesekür ederim iyi aksamlar :vur:hmmm

eemir99

eemir99

Üye
ellerine saglık

Romanticat

Romanticat

Üye
    Konu Sahibi
romanticat öncelikle bize verdigin imkanlar icin tesekür ederim harcadigin emege saygilar.

sana bi sorum var kardes bu telefon s60 v3 ama bagzi s60 v3 oyunlari oynuyamiyorum özelikle fazle mb ve grafiklileri #

oyun yükleniyor aciliyorda fakt tam oynamaya baslayinca java out of memory ....
yaziyor.

anladigma göre java hafizasi az geliyor fakat bu telin bosunami 8 gb ti var

bi cözüm biliyorsan lüztven yardimci ol

simdiden tesekür ederim iyi aksamlar :vur:hmmm

Kardeş şimdi bu java out of memory kısmı dahili hafızadan çok java önbelleği olarak geçiyor yani oyunun java için geçerli olan mb kısmını telin java onbelleği karşılamadığından açmıyor java haricinde sis uzantılı oyunları denersen aynı oyunların sis leri de vardır bolece problemin çözülmüş olur

judgemant

Üye
romanticat öncelikle bütün programlar oyunlar için teşekkür ederim telefonu aldığım an ilk içerikleri senden aldım.bişey sormak istiyorum belki görmüşsündür yutube da bir video izledim videoda adam ngage oyun modülünü direkt olarak innov8 e kurmuş ve deli gibi n gage oyunları oynuyor acaba bunu nasıl yapabiliriz bir çözüm bulabilirmisin.youtube a ekleyen adam bir link vermiş fakat bir kısmı almanca olduğu için ben birşey anlamadım yardımcı olabilirsen çok sevinirim teşekkürler...

Romanticat

Romanticat

Üye
    Konu Sahibi
romanticat öncelikle bütün programlar oyunlar için teşekkür ederim telefonu aldığım an ilk içerikleri senden aldım.bişey sormak istiyorum belki görmüşsündür yutube da bir video izledim videoda adam ngage oyun modülünü direkt olarak innov8 e kurmuş ve deli gibi n gage oyunları oynuyor acaba bunu nasıl yapabiliriz bir çözüm bulabilirmisin.youtube a ekleyen adam bir link vermiş fakat bir kısmı almanca olduğu için ben birşey anlamadım yardımcı olabilirsen çok sevinirim teşekkürler...

Kardeş sen o link i bana bi gonder yardımcı olmaya çalışırım cunku bende n gage oynamak isterim

judgemant

Üye
bu videonun bulunduğu link ) buda açıklamanın olduğu link

bgmusty

Üye
Yurtdışından innov8 aldım fakat türkçe menü bulunmuyor.Elinde türkçe dil paketi olan var mı yada yardım edicek biri ?

Romanticat

Romanticat

Üye
    Konu Sahibi
bu videonun bulunduğu link ) buda açıklamanın olduğu link

ben bu siteyi çözdüğğmde sna yardımcı olcam oke

yesilali

Üye
:nono:k zizde olmasaniz kime sorariz allah maxi ceplilerin bu iki ustayi basindan eksik etmesin AMIN

judgemant

Üye
çok saol romanticat eğer çözebilirsen 10 numara olur ve nokiaların hiçbir ekstrası kalmaz bence

Romanticat

Romanticat

Üye
    Konu Sahibi
çok saol romanticat eğer çözebilirsen 10 numara olur ve nokiaların hiçbir ekstrası kalmaz bence

Bilgisayarın başında pek duramıyorum bu aralar işlerim youn o nedenle bi zaman buldugumda ilgilenip size bildircem

ahmett76

Üye
siteye katkıları bulunan arkadaşlara teşkrler omnia oyunları arıyorum bulamıyorum

--------------- Ekleme ---------------

emeğinize teşkrler

Üst Alt