Samsung innov8 de denenmiş Oyun, Program,Temalar, Ayarlar ve Sertifika Yöntemi (çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

Bora

Bora

Üye
ya arkadaslar ben ıkı hafta once telı servıse gondermıstım ve hafıza kartını bıcımlendırdım ve rote66 cd nasıl tele yukleyebılırım hayır sever bı arkadas detaylı bı sekılde anlatırsa cok sevınırım herkezden sımdıden allah razı olsun

Sende route 66 cd si var ise tak pc ye onun içinde hazır sis dosyası var :) Serviste telefonun anakartı ve imei numarası değiştiyse işin zor ama bana pm at ozaman :)

yzgt

Üye
Sende route 66 cd si var ise tak pc ye onun içinde hazır sis dosyası var :) Serviste telefonun anakartı ve imei numarası değiştiyse işin zor ama bana pm at ozaman :)
aga ıme numarası degısmedı sadece yazılım guncellendı tel gerı geldı cd yapamıyorum detaylı anlatırsan sevınırım allah senden razı olsun :sukur::coold::naughty: dort gozle beklıyorum tesekkurler

artiom28

artiom28

Üye
arkadaslar merhaba ben yurt disinda yasiyorum ve bana acil yardim lutfen bir turlu telefonu dilini turkce yapamadim denilen herseyi yaptim apolloyuda açtım bütün adımları yaptım fakat en son yüklemeye başlamadan önce PDA butonu yanmıyor ve yüklemeye çalıştıgımda yükleme yarım kalıyo telefon ekranıda maviye dönüyo PDA algılamıyo bu konuda yardımcı olursan sevinirim simdiden tesekkurler...!

ismetoz

Üye
sgh d880 için uygun mu programlar acaba?

ademesen

Üye
sana çok teşekür ederim ama benimde inov 8 im var hiç bir şey bilmiyorum tel numarası verip yardımcı olabilirmisin. veya başka yardım edicek biri varmı. bide bu linklerden hic bi sey indiremedim nasıl inior . lütfen yardım edin

--------------- Ekleme ---------------

yardım edicek biri yokmu

isa1417

Üye
slm eline sağlık güzel bi programa benziyo ama bende ınnov8 var telefona attım ama soru işareti cıktı ve desteklemediğğni söyledi acaba bi bilginiz varmı ?

mutlakesaret

Üye
arkadaslar innov8 için kapak açılıp kapanırken ses çıkran bir program arıyorum bileniniz varmı

baret07

baret07

Üye
arkadaşlar ellerinize sağlık

summi

summi

Üye
kardeeş bunlar i8910 hd'de de çalışır mı??

polisavni

Üye
sertifika sorunu yuzunden hıc bısey yukleyemıyorum yardımcı olacak arkdas varsa sevınırım ...vıdeoları ızlemek ıcın ıstıyorum

yün_444

Üye
Arkadaşlar innov8 için tam olarak işe yarayan hack yöntemi çıkınca ya da çıktıysa burada paylaşabilir misiniz. Başka yerlerde aramak çok uzun sürüyor. Ben bulursam ben de paylaşırım. Sağolun şimdiden.

talha82

Üye
teşekkürler...

babacan_0061

Üye
slm arkadaslar bende sertifika sorunu yasıyorum ama burdaki adres pc açılmıyo
aynen yazıyorum sayfa görüntülenemiyo

v3nom70

Üye
Sayfa açılmama sorunu bendede var arkadaşlar bir türlü sertifika işini halledemedim :( Birde TMPGEnc 4.0 XPress Programının Aktivasyonunu nasıl yapcaz ******le beceremedim nedense anlatabilecel varmı ?

seduv

Üye
ben denedim ama o sertetifka programı 8510 da tanınan dosya diğil nasıl yaparız saygılar

tozluplak

tozluplak

Üye
çince sertifika sitesi açılmıyo,sayfa görüntülenemiyo :(

hardii

Üye
teşekkür ederimm

ercan9342

Üye
slm arkadaşlar i 8510 cihazimin bir surunu var görüntülü konuşma yaparken 5 sanıye sonra kapanıyor yardımcı olursanız sevinirim

muhammed83

muhammed83

Üye
cok teşekkür

Üst Alt