Samsung innov8 de denenmiş Oyun, Program,Temalar, Ayarlar ve Sertifika Yöntemi (çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

akyzmn

akyzmn

Üye
i8510 hack yöntemi. resimli anlatım.

samsung konu başlıklarında.........

pecten01

Üye
arkadaşlar ben bu sertifika olayını başardım çatır çatır çalışıyor emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

kukma8

Üye
kardeş eline sağlık çok güzel bi çalışma olmus... bi ricam olacaktı senden sadece full office programı varsa koyarmısın. teşekkür ederim şimdiden

efkan555

Üye
aga paylaşımların züpper ötesi ama arkasını kesme devam et helede uygulamalara devam et yha ben bu innov8 e heyran oldum bekliyorum yeni paylaşımlarını

tayfundemir6767

tayfundemir6767

Üye
güzel

yün_444

Üye
arkadaşlar innov8 imde internetteki videoları oynatamıyorum ne yapmam gerekiyo açıklarsanız sevinirim. Önceki paylaşımlar için de çok çok teşekkürler

yzgt

Üye

bende bunu vereğim innov8 için yükleyeceğiniz programlara lisans veriyor bu sitedeki program
arkadaslar burda emegı gecen butun arkadaslardan allah razı olsun:oke::oke:
ellerınıze yuregınıze saglık
emek6630 bunu nasıl kullanacaz anlata bılırmısın sana zahmet telı yenı aldım bıraz yabancıyım bundan once sony kullandım:(yabancı kaldık sımdıden allah razı olsun
proramların devamını beklıyoruz

mert2525

Üye
saol kardeşim cok saol süper bir paylasım.. çok çok teşekürler parmaklarına sağlık

yzgt

Üye
mert2525 kardes sen bu sertıfıka sorununu cozdunmu ben bı turlu halledemedım
bıraz yardımcı olurmusun eger hallettıysen sımdıden sag ol

tkayai8510

Üye
çok teşkkürler

yzgt

Üye
arkadaslar flahs nasıl atılıyor 8510i ye lutfen yardım edın telefon kılıtlendı yardım edenlerden sımdıden allah razı olsun cok acılllllll lutfen

xturkuazx

xturkuazx

Üye
Kardeş bi sorum olacak bu alt yazıyı nasıl yüklüyorsun yani pc deki gibi film ve alt yazı dosyasını aynı klasör içine mi koyuyorsunyoksa birşekilde tanıttırmak felan mı gerekiyor.
Arkadaşım Core Player henüz altyazı desteği vermiyor.Çevirimci kullanman gerekiyor.Bence Cep Telleri için en iyi çevirimci Smart Movie Converter.Hem boyutu küçültüyor hemde altyazıyı monte ediyor.

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar innov8 imde internetteki videoları oynatamıyorum ne yapmam gerekiyo açıklarsanız sevinirim. Önceki paylaşımlar için de çok çok teşekkürler
Arkadaşım,
İnnov8 ine bu programı kurabilirsin
BOMBA gibi bir program.Telefonunuzun wireless özelliğini inanılmaz sevdirecek bir program.Ben hastasıyım nerde wireless bağlantı varsa orada kullanıyorum.Programı kurunca güncelleme yaptırıyor.İzin verin yapsın.Freeware bir program.
Programın adı vTab internet üstündeki tüm videoları ortak çatı altında birleştiren video seyretme programı.İnanılmaz gelişmiş arama motoruyla leb demeden leblebi video klipleri yüzlerce ve resimli karşınızda.200 milyon video arasında ne ararsanız bulursunuz.
Örneğin Hadise'nin video klibini seyredeceksiniz.Hadise yazın karşınıza binlerce resimli video klip çıksın.Sizede arasından seçip seyretmek kalıyor.
İki önemli nokta var:
- ekran seyretmek için video klip oynamaya başlamadan önce ekranın altında çizgi çıkınca ekran ikonuna basın yoksa olmaz.
-Program çalıştırınca hangi yolla bağlanacaksınız diye soruyor Wireless dışında kullanmayın.(Video programı olduğundan acayip bir fatura gelebilir)
Programın bir tek eksiği videoları kaydetme özelliği yok.

--------------- Ekleme ---------------

kardeş eline sağlık çok güzel bi çalışma olmus... bi ricam olacaktı senden sadece office programı varsa koyarmısın. teşekkür ederim şimdiden

Arkadaşım İnnov8 e bunu imzalayıp kur, inanamayacaksın süper !

Quick Office Premierin yeni versiyonları birçok sitede var.Genelde Nokia N95 vb için güncelleme diyor.Yani Quick office nin kurulu olması gerekiyor.
İnnov8 lere de güncelleme yapıyor.
Quick Office Premier Update dosyasını imzalayıp kurarsanız innov 8 de bulunan quick office yi güncelliyor.
Peki ne faydası oluyor ;
-Elinizde tam fonksiyonlu bir office programı oluyor.( Yani yeni excel, pover point, word dosyaları açabiliyor ve editleyebiliyorsunuz)
-Piyasada bulunan diğer office programlarına göre çok hızlı.
-En büyük avantajı son derece mükemmel bir dosya yönetici.Abartmıyorum, kesinlikle dosya yöneticisine hayran kalacaksınız.
a-Kopyalama kesme silme vb.işlemleri animasyonlu ve çok hoş.
b-Dosya kestiniz veya kopyaladınız nereye kopyalayacaksınız ? İkinci bir pencere açıyor.Karışıklık yok herşeye hakimsiniz, ister inanın ister inanmayın bilgisayarınızdan çok daha kolay olduğunu göreceksiniz.
Quick office premier sadece dosya yöneticisi için bile kurulmaya değer.
Google dan ;
QuickOffice Premier Upgrade v6.0.270 Unsigned Türkçe
şeklinde tarama yapın.

babacan_0061

Üye
Yaa sertifika sorunu yaşıyorum bu adres çalışmıyoo arakadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

okilincoglu

Üye
sertifika sorunu yaşamayacağımız programlar varsa adres vereblirmisiniz vtab ve core player gibi programları kurmayı çok istiyorum
:(

detayist_35

detayist_35

Üye
kardeş emeğine sağlık teşşekkürler ;)

yün_444

Üye
arkadaşlar bu hack işleminin bi zararı var mıdır? yapmak istiyorum ama emin olamıyorum aydınlatırsanız minnettar kalırım. çok sağolun

salih_dema

Üye
yaw arkadaş doğru dürüst bi topic yok samsung innow 8 için bu kadar güzel bir telefon için 28 sayfalık topic mi olur,adam akıllı bi topic açalım hrekes program tema oyun ne varsa paylaşssın olmaz mı

Bora

Bora

Üye
Teşekkürler

yzgt

Üye
ya arkadaslar ben ıkı hafta once telı servıse gondermıstım ve hafıza kartını bıcımlendırdım ve rote66 cd nasıl tele yukleyebılırım hayır sever bı arkadas detaylı bı sekılde anlatırsa cok sevınırım herkezden sımdıden allah razı olsun

Üst Alt