Eski Nokia Çalışanları Meego ya Hayat Verecek

Sponsorlu Bağlantılar

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
güzel haber. Hadi hayırlısı bakalım.

doctorrr

doctorrr

Üye
yalnız bu arkadaş n9 satıp s2 aldı :ehe

- - - Eklendi - - -

n9 satılır bea :dry:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
anlıyorum Necati'de sonuçta n9 u nokia üretiyor geliştiriciler geliştiriyor ben genel için konuştum bak symbianlara destek yok:oke:

- - - Eklendi - - -

zor sattım zaten :D beklentilerinize göre alın telefonları...

n9 u geliştiricilerin desteklemesi normal çünkü android gibi çakma linux değil gerçek linux gerçek açık kaynak!

Yunus n9 arkadaşın değil babasınındı

- - - Eklendi - - -

Ayrıca n9 bir kullanıcının her ihtiyacını karşılıyor mozilla sı ve flash playerı da var

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamıyorsunuz arkadaş?? Bu olayın Nokia ile ilgisi yoooook. Nokia da işten çıkartılan MeeGo geliştirici ekibi ve bunların takım lideri kendileri şirket kurmuş ve meego lu cihazlar üretip destekleyeceğiz diyorlar neyini anlamadınız?????????
Biliyoruz güzel kardeşim biliyoruz :zzz:
konudaki yorumları okumadan gelip bana cevap yazıyorsun :kotu:
ilk yorumuma bak ne yazmışım..
Ben mesut 1979 nickli arkadaşın yorumuna katıldım o yorumumla.. Alıntı yapmamış olmamdan başka bişey anlamışsın..
Büyütmene gerek yok!

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye

n9 u geliştiricilerin desteklemesi normal çünkü android gibi çakma linux değil gerçek linux gerçek açık kaynak!

Yunus n9 arkadaşın değil babasınındı

- - - Eklendi - - -

Ayrıca n9 bir kullanıcının her ihtiyacını karşılıyor mozilla sı ve flash playerı da var

n9 u 1 hafta ben kullandım bir hafta c6-01 ile takas etmiştik babamla c6-01 imi özlemiştim mozilladaki flaştan başka bir artısını göremedim

- - - Eklendi - - -

android'in arkasında koskoca google var geliştiricilere gerek kalmıyor ki artık kod kirliliğinden biraz kurtulmuş gibi duruyor baksanıza jelly bean a

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
n9 u 1 hafta ben kullandım bir hafta c6-01 ile takas etmiştik babamla c6-01 imi özlemiştim mozilladaki flaştan başka bir artısını göremedim

- - - Eklendi - - -

android'in arkasında koskoca google var geliştiricilere gerek kalmıyor ki artık kod kirliliğinden biraz kurtulmuş gibi duruyor baksanıza jelly bean a

N9 herkesin kullanabileceği bir cihaz değil bunu da herkes bilir ;)

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

koskoca google ın marketinde 20000 tane virüslü dosya var :alkis :d: komiksiniz yemin ederim android in arkasında google yok google ın arkasında android gibi reklam için google a sürekli kişisel veri aktaran spy bir yazılım var ;)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ayrıca sokak ağzıyla yapılan konuşmalar şikayet edilecektir.. Mahallede arkadaşınızla konuşmuyorsunuz seviyenize dikkat edin! Forum kimsenin tapulu malı değil!

avcitalip

avcitalip

Üye

N9 herkesin kullanabileceği bir cihaz değil bunu da herkes bilir ;)

- - - Eklendi - - -

koskoca google ın marketinde 20000 tane virüslü dosya var :alkis :d: komiksiniz yemin ederim android in arkasında google yok google ın arkasında android gibi reklam için google a sürekli kişisel veri aktaran spy bir yazılım var ;)

evet ama olsun sonuçta uygulama oyun eksiğim olmuyor...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MasteLaa, pRime. ve Türe
Uruloki

Uruloki

Üye
1- Nokia ya lisans parası odemeycekler çünkü meego nokia nin bir işletim sistemi değil açık kaynak bir sistemdir he jolla der ki ben swipe ui kullancam o zaman belli bir para oderler

2- Cihazı yapmaya 2011 de başlamışlar zaten yani yakın bir fuarda tanitmalari mümkündür

Üst Alt