Eski Nokia Çalışanları Meego ya Hayat Verecek

Sponsorlu Bağlantılar

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bu telefona hastayım

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

MeeGo harika ya gerçek linux gerçek açık kaynak sistem o dur işte tabi ki sevmemenize saygım var yanlış anlamayın sakın :)

- - - Eklendi - - -

Furkan sana da alalım mı bitane :hmmm destek de geliyor bak :ehe

iyi olur aslında

Türe

Türe

Üye
Cidden yarin sorucam :hmmm

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
yeni bir platform ve iyi iş çıkarırda markete tüm oyun firmalarını bağlarlarsa tutulacağıda kesin..
Nokia sonra ağzını aça aça bunlara bakıp kafasını duvarlara vursun sonra elopla bill gates birlikte oturup çay içsinler :ehe
hadi hayırlısı

doctorrr

doctorrr

Üye
meego o kadar alevlenmez bunda ufak bi destek verirler bence düşene vurmayanlar güruhundan ufak bi jest :D

- - - Eklendi - - -

meego o kadar alevlenmez bunda ufak bi destek verirler bence düşene vurmayanlar güruhundan ufak bi jest :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

adamlar meego lu telefon üreteceklermiş baba nasıl destek vermez Nokia ya lisans parası öderler kullanırlar

xPaSHax

xPaSHax

Üye
bırbırımızı kandırmayalım beyler ve bayanlar nokı devrı kapandı artık cok gerıde kaldı acı ama gercek hadı duzeltseler bıle bıseyler yapsa bıle su zamanı teknolojının gerısınde bı sıstemı kım alır alah askına bıraz mantıklı olun

doctorrr

doctorrr

Üye

adamlar meego lu telefon üreteceklermiş baba nasıl destek vermez Nokia ya lisans parası öderler kullanırlar

he yaa bak onu geçtim :ah:

- - - Eklendi - - -

yaa ama ne bileyim fiyasko olur gibime geliyor :hmmm

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
android ve ios digerlerine nefes aldirmaz beyler ölü yatirim yapmayin

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bırbırımızı kandırmayalım beyler ve bayanlar nokı devrı kapandı artık cok gerıde kaldı acı ama gercek hadı duzeltseler bıle bıseyler yapsa bıle su zamanı teknolojının gerısınde bı sıstemı kım alır alah askına bıraz mantıklı olun

Bu Nokia dan bağımsız bir olay.. Ayrıca Nokia birşey olmuyor merak etmeyiniz.

- - - Eklendi - - -

android ve ios digerlerine nefes aldirmaz beyler ölü yatirim yapmayin

Bir zamanlar da symbian diğer sistemlere nefes aldırmıyordu teknoloji bu bir saniye sonrası belli olmaz

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

mesut1979

Üye
teknoloji belli olmaz da hani nerede o atilim nokiada, kendi acimdan söylüyorum 3 senedir nokiadan ortaligi kasip kavuran atilim bekliyorum ama nerede umudum lumia serileriydi onlarda pek birsey getirmedi avrupada yüzüne bakan yok lumialarin.

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
son gunlerde duydugum en iyi haber bu. N9 gercekten son olmayi hak etmiyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teknoloji belli olmaz da hani nerede o atilim nokiada, kendi acimdan söylüyorum 3 senedir nokiadan ortaligi kasip kavuran atilim bekliyorum ama nerede umudum lumia serileriydi onlarda pek birsey getirmedi avrupada yüzüne bakan yok lumialarin.

Bu olayın Nokia ile bir ilgisi yook. :dry:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Atılım yapabilmesi için başında bunu yapabilecek adam olması lazım şaklaban değil.. Kadroya teknolojiden anlayan birileri gelmedikçe Nokia out

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Atılım yapabilmesi için başında bunu yapabilecek adam olması lazım şaklaban değil.. Kadroya teknolojiden anlayan birileri gelmedikçe Nokia out

Ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamıyorsunuz arkadaş?? Bu olayın Nokia ile ilgisi yoooook. Nokia da işten çıkartılan MeeGo geliştirici ekibi ve bunların takım lideri kendileri şirket kurmuş ve meego lu cihazlar üretip destekleyeceğiz diyorlar neyini anlamadınız?????????

• Beğen
Tepkiler: Hex4d0r

Üst Alt