z2 çıksa da alsak diyenler :)

Sponsorlu Bağlantılar

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Telefonu alalı 28 gün olmuş o kadar para ver geri yolla. Onu bıraktım telefon rehberde 920 kişi vardı:) eski telefona aktarmak bir dert. Bir yığın uğraştım. Umarım iyi bir sonuç gelir bakalım bekliyorum ne cevap gelecek servisten. Yurtdışından kılıf siparişi vermiştim. Telefonu servise götürdüğüm gün geldi:(
Hocam birşey danışacağım size avrupa yakasındaki tüm Sony leri aradım Z2 dock yok. Nereden bulabilirim güvenip sipariş verebileceğim bir yer varmı?

ciways

ciways

Üye
ebaydan güvenle alabilirsin çokta ucuz. Ben ordan aldım 12 dolar falan sanırım kargo dahil:) hong kong tan geliyor. 1 haftada geldi air mail ile.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
ebaydan güvenle alabilirsin çokta ucuz. Ben ordan aldım 12 dolar falan sanırım kargo dahil:) hong kong tan geliyor. 1 haftada geldi air mail ile.

Orjinal SONY ürünü değilmi hocam bunlar :)

ciways

ciways

Üye
Manyetik şarj kabloları orjinal. docklar hakkında bilgim yok:)

ciways

ciways

Üye

orjinalleri biraz tuzlu dock stationların:)oluştur bitane pay pal:) güvenlidir orası. Ben çok alışveriş yaptım yurtdışından

Akhtoher

Akhtoher

Üye

orjinalleri biraz tuzlu dock stationların:)oluştur bitane pay pal:) güvenlidir orası. Ben çok alışveriş yaptım yurtdışından
En iyisi biraz daha bekleyip SONY mağazasından 79 liraya almak :)

ciways

ciways

Üye
benim sana tavsiyem bekle ama bence bir tane manyetik şarj kablosu siparişi ver. kablolar orjinal. çünkü biliyorsun şark kapağı allaha emanet zaten problem çıkmasın:)

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
Akhtoher

Akhtoher

Üye
benim sana tavsiyem bekle ama bence bir tane manyetik şarj kablosu siparişi ver. kablolar orjinal. çünkü biliyorsun şark kapağı allaha emanet zaten problem çıkmasın:)
Dock alınca yanında kablosu yokmu? Ayrıca almaya ne gerek var ki.

ciways

ciways

Üye
manyetik şarj kablosunun ucu farklı bakarsan anlicaksın. docktaki kablo micro usb

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

e.c.g

Üye
Z1 sat Z2 al uff uff :D

ciways

ciways

Üye
Evet sonunda davamı kazandım:) sorunlu z2 mi yenisi ile değiştirdiler...

• Beğen
Tepkiler: yakupb03 ve Invoke
gungfu155110

gungfu155110

Üye
Hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: ciways

Üst Alt