Yurtdışından+Telefon+Getireceğim.+--+Anketli.+(+Kararsızım+)

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Telefon ?

• Nokia N9

Kullanılan: 2 9.5%
  • HTC One X

Kullanılan: 18 85.7%
  • Sony Ericsson PLAY

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sony Ericsson XPERIA X10

Kullanılan: 0 0.0%
  • Samsung Note

Kullanılan: 1 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CasuS_87

CasuS_87

Üye
one x :good:

DraugHuan

DraugHuan

Üye
    Konu Sahibi

TELEFON YUKARIDA. YALNIZ ARAŞTIRDIM VE ASIL İŞLEMCİNİN FARKLI OLDUĞUNU GÖRDÜM. BUNDA DAHA DÜŞÜK İŞLEMCİ VARMIŞ. BANA ÖYLE DENDİ VE BAKTIM EVET GERÇEKTEN FARKLI.

Qualcomm MSM8960 Snapdragon, Dual-core 1.5 GHz Krait

papakudioflu

papakudioflu

Admin

TELEFON YUKARIDA. YALNIZ ARAŞTIRDIM VE ASIL İŞLEMCİNİN FARKLI OLDUĞUNU GÖRDÜM. BUNDA DAHA DÜŞÜK İŞLEMCİ VARMIŞ. BANA ÖYLE DENDİ VE BAKTIM EVET GERÇEKTEN FARKLI.

Qualcomm MSM8960 Snapdragon, Dual-core 1.5 GHz Krait

işlemci duşuk gozukse de performans olarak bir eksigi yok bu cihaz amerika icin uretilmiş 4g lte versiyonu.

avcitalip

avcitalip

Üye
bunların içinde en iyisi one x+ :evet:

Astrosman

Astrosman

Üye
Yurtdışından telefon getirttirip burada Passaport'a kayıt ettireceğim. Hangisi en iyisi olur sizce?

871 TL / 486$ - Samsung Note.
419 TL / 234$ - Sony Ericsson Xperia X10
410 TL / 229$ - Sony Ericsson Xperia PLAY
792 TL / 442$ - HTC One X
629 TL / 386$ - Nokia N9

Benim düşüncem HTC One X veya Nokia N9. Evet, Cevapları ve Yorumları Bekliyorum.

n9.

recep 53

Üye
s3 ne kadar hemen alımmm heemenn

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

ben de n9 mu al diyim yani şimdi ne alaka?

+1903

Bu arada bende htc one x kullanıyorum ama gerçekten one x alsın pişman olmaz :)
Galaxys3 alanları görüyoruz forumda telefonu yerden yere vuruyorlar yok şu kırıldı bu kırıldı bu kurulmuyor falan filan :)
Birazcık araştırma yapman yeterli bence, bu arada noteyi ne yapıcaksın kardeşim tablet gibi o :) Misal okula gidiyorsun noteyi alıcaksın çantanamı koyucaksın :)

avcitalip

avcitalip

Üye
+1903

Bu arada bende htc one x kullanıyorum ama gerçekten one x alsın pişman olmaz :)
Galaxys3 alanları görüyoruz forumda telefonu yerden yere vuruyorlar yok şu kırıldı bu kırıldı bu kurulmuyor falan filan :)
Birazcık araştırma yapman yeterli bence, bu arada noteyi ne yapıcaksın kardeşim tablet gibi o :) Misal okula gidiyorsun noteyi alıcaksın çantanamı koyucaksın :)

s3'e ne yüklenemiyor ? yerden yere vurulmuyor aslında hatta bazı yerlerde s3 daha iyi mesela nfc'si var bataryası daha büyük v.s. v.s ama bir one x gibi değil aynı şekilde note'a bende karşıyım acayip büyük bir telefon ama kullanabilene ne mutlu :evet: ben kullanamadım şahsen aşırı büyüktü :oke:

- - - Eklendi - - -

eğer paranız yetiyorsa iPhone 5'e veya s3'e bakın siz,zaten yakın bir süre içinde one x+ çıkacak one x gölgede kalacak eğer bekleyebilirseniz one x+ alırsınız dehşet bir telefon :eller:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

s3'e ne yüklenemiyor ? yerden yere vurulmuyor aslında hatta bazı yerlerde s3 daha iyi mesela nfc'si var bataryası daha büyük v.s. v.s ama bir one x gibi değil aynı şekilde note'a bende karşıyım acayip büyük bir telefon ama kullanabilene ne mutlu :evet: ben kullanamadım şahsen aşırı büyüktü :oke:

- - - Eklendi - - -

eğer paranız yetiyorsa iPhone 5'e veya s3'e bakın siz,zaten yakın bir süre içinde one x+ çıkacak one x gölgede kalacak eğer bekleyebilirseniz one x+ alırsınız dehşet bir telefon :eller:

dehşet telefonun fiyatıda dehşet olur

Placebo-

Placebo-

Üye
Ama HTC One X+ da dahil olmak üzere ordaki telefonlardan daha üstün bir cihaz var ki oda lumia 920. :)

avcitalip

avcitalip

Üye
Ama HTC One X+ da dahil olmak üzere ordaki telefonlardan daha üstün bir cihaz var ki oda lumia 920. :)

neresi üstün yahu ? yazılımsal ve donanımsal olarak bırak one x+'ı one x bile onu gömer :D

abandonware

abandonware

Üye
her zaman htc one x i öneririm kardeşim.. diğerlerine pekde bakma bence yada s3 veya galaxy note 2 dealabilirsin tabi ama bence nokiadan uzak dur derim.. özelliklede n9 dan ;)

- - - Eklendi - - -

klasikbir nokia fanı :ehe

Placebo-

Placebo-

Üye

neresi üstün yahu ? yazılımsal ve donanımsal olarak bırak one x+'ı one x bile onu gömer :D

Youube gir lumia 900 vs galaxy s3 yaz. Sonuca bayağı bir şaşır. Sonradz lumia 900'ün donanımına bak. Ne göreceksin biliyor musun? O GALAXY S3'Ü geçen lumia 900'ün donanımı,lumia 920'nin donanımının 4 te biri... Üstüne üstlük lumia 900 wp 7.5 ile çalışırken, lumia 920 daha stabil olan wp 8 işletim sistemi ile çalışıyor. Hala aynı kanıda mısın?

- - - Eklendi - - -

her zaman htc one x i öneririm kardeşim.. diğerlerine pekde bakma bence yada s3 veya galaxy note 2 dealabilirsin tabi ama bence nokiadan uzak dur derim.. özelliklede n9 dan ;)

- - - Eklendi - - -

klasikbir nokia fanı :ehe

Nokia eski nokia değil.. Telefon hakkında bilgin yoksa, fikrinde olmasın... :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
abandonware

abandonware

Üye

işletim sistemleri farklıysa donanımlar pek kıyaslanmaz ;)

- - - Eklendi - - -

Youube gir lumia 900 vs galaxy s3 yaz. Sonuca bayağı bir şaşır. Sonradz lumia 900'ün donanımına bak. Ne göreceksin biliyor musun? O GALAXY S3'Ü geçen lumia 900'ün donanımı,lumia 920'nin donanımının 4 te biri... Üstüne üstlük lumia 900 wp 7.5 ile çalışırken, lumia 920 daha stabil olan wp 8 işletim sistemi ile çalışıyor. Hala aynı kanıda mısın?

- - - Eklendi - - -

Nokia eski nokia değil.. Telefon hakkında bilgin yoksa, fikrinde olmasın... :tebessüm:

nokia yine eski kafa.. tabi yeni lumialar konusunda nokiayı taktir ediyorum fakat telefon hakkında bilgi/fikir biraz hakaret gibi geldi bana ya.. neyse...

Placebo-

Placebo-

Üye

işletim sistemleri farklıysa donanımlar pek kıyaslanmaz ;)

- - - Eklendi - - -

nokia yine eski kafa.. tabi yeni lumialar konusunda nokiayı taktir ediyorum fakat telefon hakkında bilgi/fikir biraz hakaret gibi geldi bana ya.. neyse...

Daha kötüsünü yazmıştım da o editli hali.. :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt