Dev Anket En İyi Akıllı Telefon Hangisi (Anket)

Sponsorlu Bağlantılar

En iyi Akıllı Telefon Hangisi?

• Nokia Lumia 920

Kullanılan: 31 38.3%
  • Samsung Galaxy Note2

Kullanılan: 22 27.2%
  • Samsung Galaxy S3

Kullanılan: 14 17.3%
  • Samsung Galaxy S2

Kullanılan: 5 6.2%
  • HTC One X+

Kullanılan: 11 13.6%
  • Nexus 4

Kullanılan: 1 1.2%
  • LG Optimus G

Kullanılan: 2 2.5%
  • İphone 5

Kullanılan: 8 9.9%
  • İphone 4S

Kullanılan: 4 4.9%
  • HTC One X

Kullanılan: 6 7.4%
  • HTC One S

Kullanılan: 0 0.0%
  • HTC Sensation XE

• Nokia Lumia 820

Kullanılan: 4 4.9%
  • HTC Droid Dna

• Nokia 808 PureView

Kullanılan: 6 7.4%
  • HTC 8X

• Huawei Ascend P1 S

• Huawei Ascend Mate

• LG Optimus 4X HD

• Sony Xperia S

• Nokia N9

Kullanılan: 8 9.9%
  • BlackBerry 10

• Sony Xperia GO

• Motorola Razr

• Sony Xperia T

• Sony Xperia TX

• Samsung Galaxy S3 Mini

• Nokia N8

• Nokia E7-00

• HTC J Butterfly

Kullanılan: 3 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .

PriZm

PriZm

Üye
Anket saçmalıktan öte zaten.

Madem S3 var S2 ne alaka?
Madem Lumia 920 var 820 ne alaka?

S3 Mini ne alaka?!?!?!

madem S3 mini var o zaman Galaxy S neden yok? aynı mantık.
2.yönden neden adil olmadığını da tahmin edebiliyorsunuz zaten..

• Beğen
Tepkiler: pRime., Amaru Shady ve Türe
ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
    Konu Sahibi
yeni anket mi yapayim

PriZm

PriZm

Üye
PriZm

PriZm

Üye
Gerek yok. Symbianli Nokia n9 un bile iphone 5 ten fazla ciktigi bi anket ne kadar gerçeği yansitabilir. Anketin standart sapmasi baştan uçmuş zaten.
Nokia n9 Symbianlı değil.Meego'lu.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Galaxy S3 :islik:

komando04

komando04

Üye
lumia lider hala

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
MertcaN9

MertcaN9

Üye
Symbian ^3 OS olarak biliyordum. Yanlış biliyormusum. :) neyse vurgulamak istedigim sey rakamlar.

bilmiyorsun ama sorun orda. N9 a symbian^3 dediğine göre N9 hakkında hiç bir şey bilmiyorsun demek bu

alenkolik

alenkolik

Üye

bilmiyorsun ama sorun orda. N9 a symbian^3 dediğine göre N9 hakkında hiç bir şey bilmiyorsun demek bu

Yanlış bildigimi belirttim neden uzatiyorsun ki? Sayin n9 kullanicisi. Ha n9 un ip5 den daha iyi oldugunu söylüyorsan sende bisey bilmiyorsundur ;)

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Yanlış bildigimi belirttim neden uzatiyorsun ki? Sayin n9 kullanicisi. Ha n9 un ip5 den daha iyi oldugunu söylüyorsan sende bisey bilmiyorsundur ;)

hakkında hiç bir şey bilmediğin bir cihazı nasıl diğer cihazdan üstün tutarsın peki ? sadece daha yeni ve pahalı olduğu için mi ? evet IPHONE 5 N9 un üst segmentlerinde olan yeni bir telefon kat ve kat üstün ama N9 un bazı sıyrılan yönleri var ios dan onu üstün kılacak. konu dağılmasın ama N9 1.200 ken IPHONE 5 2.000 lerin üstünde satılan bir cihaz ve bu fiyat farkını hak edecek kadar da büyük bir şey yok aralarında diye düşünüyorum. hadi S3 olsa neyse..ayrınca N9 u diğer telefonlardan ayıran farklı kılan özellikleri de bu forumda bulaiblirsin konuyu dağıtmamak adına yazmıyorum

alenkolik

alenkolik

Üye

hakkında hiç bir şey bilmediğin bir cihazı nasıl diğer cihazdan üstün tutarsın peki ? sadece daha yeni ve pahalı olduğu için mi ? evet IPHONE 5 N9 un üst segmentlerinde olan yeni bir telefon kat ve kat üstün ama N9 un bazı sıyrılan yönleri var ios dan onu üstün kılacak. konu dağılmasın ama N9 1.200 ken IPHONE 5 2.000 lerin üstünde satılan bir cihaz ve bu fiyat farkını hak edecek kadar da büyük bir şey yok aralarında diye düşünüyorum. hadi S3 olsa neyse..ayrınca N9 u diğer telefonlardan ayıran farklı kılan özellikleri de bu forumda bulaiblirsin konuyu dağıtmamak adına yazmıyorum

Ben iphone hakkında bişey bilmedigimi soylemedimki ama. :) Neyse dedigin gibi konu dagilmasin. Ben sadece anketin güvenilirliği pek sağlam değil onu anlatmaya çalışmak istedim. Konu nerelere geldi. Takildiniz symbiana :) iphone5 n9dan daha iyi bunun icin super telefon bilgisine sahip olmaya gerek yok. N9 u kotulemek gibi bi maksadim yoktu. Saygilar.

pRime.

pRime.

Üye
yeni anket mi yapayim

1. konularınızı gereksiz mesajla uplamayın. yazmak isteyen olursa fikrini belirtir.
2. yeni anket de açmayın. ne açarsanız açın sonuç aynı olacak. o veya bu konu da kapanacak.

desperadoscu

Üye
ben nexus dicem arkadaşım. tüm firmalar sadece ticari stratejilerden dolayı sadece 1 yıllık telefonlara güncelleme vermiyorlar. illallah ettim valla sırf bu sebepten. bi apple bu konuda iyi o da çok kapalı bi sistem. en iyisi nexus kardeşim yazılımsal olarak. adamlar güncellemeyi hemen veriyorlar al telefonu uzun uzun kullan

phasan

phasan

Üye
Iphone 4s

Üst Alt