Youtube Sorunu Symbian Belle

Sponsorlu Bağlantılar

blackland

blackland

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Sorunu Symbian Belle
Selamun aleykum.Öncelikle kolay gelsin.Nokia 701 ve 603 kullanıcısıyım son zamanlarda youtube da video açmaya çalıştığımda açılır gibi olup açılmıyor.Mobil veri ve wifi ile defalarca denedim ama yok açılmıyor.Lütfen yardımcı olun.Nokia 701 Evols CFW yüklü,Nokia 603 Belle Fp2 yüklüdür.
Konuyu yanlış yere açtıysamda kusura bakmayın.Şimdiden teşekkürler.

blackland

blackland

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim ama bu uygulamada istediklerimi bulamıyorum ve aramada hata veriyor sonuç gelmiyor.Wifi ve mobil veri ile de denedim.Başka çözümü varsa iyi olur ya internet paketi var boşa gidiyor.İlgilendiğin için sağol.

onurw58

onurw58

Üye
Çok teşekkür ederim ama bu uygulamada istediklerimi bulamıyorum ve aramada hata veriyor sonuç gelmiyor.Wifi ve mobil veri ile de denedim.Başka çözümü varsa iyi olur ya internet paketi var boşa gidiyor.İlgilendiğin için sağol.
kardeş cute tube yabancı program olduğu için aramada yabancı içeriğe öncelik veriyo yapman gereken cutetubeye google hesabınla giriş yap sonra cutetubenin ayarlarına gir orada mediacontent diye birşey olacak ona gir monitor clipboard for url diye birşey olacak onu aç sonra programı kapa aç ve arayacağın şeyi cutetube de değil opera dan ara sonra linki kopyala searc a gir yazma yerine basılı tut 3 şey çıkacak en soldakine bas url yi oraya yapıştıracak sonra ara video info derse tamam olmuştur oradan izle yada bunla uğraşmak istemessen opera mobil 12 yi indir ama fazla tavsiye etmem çünkü ses kayması ve görüntü bozukluğu oluyo görüntü eklemek isterdim ama mobilden giriyom ve nasıl olduğunu bilmiyom kusura bakma ;D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Plash Player Filan Diyorlar Ama Fayda Edermi Bilmem Cute Tube İyi Bence Onuda Kullanabilirsin
Yada Operadanda Açıyor Ama Kalitesi Düşük

• Beğen
Tepkiler: onurw58
onurw58

onurw58

Üye
Plash Player Filan Diyorlar Ama Fayda Edermi Bilmem Cute Tube İyi Bence Onuda Kullanabilirsin
Yada Operadanda Açıyor Ama Kalitesi Düşük
harbiden şu cutetubeyi yapanlardan ALLAH RAZI OLSUN telefonu yere atıp parçalamamın tek nedenidir o program :D

onurw58

onurw58

Üye
asigsasi hocam sen nediyon bu işe arkadaş operayımı kullansın cutetubeyimi

blackland

blackland

Üye
    Konu Sahibi
kardeş cute tube yabancı program olduğu için aramada yabancı içeriğe öncelik veriyo yapman gereken cutetubeye google hesabınla giriş yap sonra cutetubenin ayarlarına gir orada mediacontent diye birşey olacak ona gir monitor clipboard for url diye birşey olacak onu aç sonra programı kapa aç ve arayacağın şeyi cutetube de değil opera dan ara sonra linki kopyala searc a gir yazma yerine basılı tut 3 şey çıkacak en soldakine bas url yi oraya yapıştıracak sonra ara video info derse tamam olmuştur oradan izle yada bunla uğraşmak istemessen opera mobil 12 yi indir ama fazla tavsiye etmem çünkü ses kayması ve görüntü bozukluğu oluyo görüntü eklemek isterdim ama mobilden giriyom ve nasıl olduğunu bilmiyom kusura bakma ;D
Eyw. sağolasın ama çok uzun bir yöntem her video izlemeye böyle yapacak isek işimiz var :D Yinede çok sağol :D Ya peki neden açmıyor artık tarayıcı Youtube den video bununla ilgili bir şeyler yapamazmıyız ?

blackland

blackland

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili @asigsasi Bey.Arkadaş yazmış yukarıda fakat operadan linki kopyalayıp programa yapıştırmaya çalıştığım zaman büyüteç işareti çıkıyor.Kaç sn bekletirsem bekleteyim bu böyle bunu nasıl yapıştıracağım ?Bende mi sıkıntı var acaba arkadaşın dediği gibi yaptım.

onurw58

onurw58

Üye
Sevgili @asigsasi Bey.Arkadaş yazmış yukarıda fakat operadan linki kopyalayıp programa yapıştırmaya çalıştığım zaman büyüteç işareti çıkıyor.Kaç sn bekletirsem bekleteyim bu böyle bunu nasıl yapıştıracağım ?Bende mi sıkıntı var acaba arkadaşın dediği gibi yaptım.
olmadı şu I gibi birşey yanıp sönuyoya ana tıkla ota yapiştırıyo olmadı enable safe seach ıda aktif edebilirsin

asigsasi

asigsasi

Üye
basılı tutup bıraktığın zaman yapıştır simgesi gelecek

blackland

blackland

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim @onurw58 ve @asigsasi oldu.İlgilendiğiniz için eyw.

• Beğen
Tepkiler: onurw58 ve asigsasi
onurw58

onurw58

Üye
Çok teşekkür ederim @onurw58 ve @asigsasi oldu.İlgilendiğiniz için eyw.
Rica ederim
Eyw. sağolasın ama çok uzun bir yöntem her video izlemeye böyle yapacak isek işimiz var :D Yinede çok sağol :D Ya peki neden açmıyor artık tarayıcı Youtube den video bununla ilgili bir şeyler yapamazmıyız ?
kardeş yeni gördüm kusura bakma telefonun flash playerrinden kaynaklanıyor ayrica microsoft symbiana önem vermiyor telefonun kendi tarayıcısına güncelleme getirseler ve bir flash player çıkarsalar böyle uğraşmayacaz ama bence ilk tarayıcıya getirseler iyi olur o tarayıcıda gezerken tel kasım kasım kasılıyor ama bundan sonra ne flash güncellemesi nede tarayıcı güncellemesi geleceğini sanmıyorum baksana telefonun kendi güncelleme desteğini bile kesti microsoft
kardeş yeni gördüm kusura bakma telefonun flash playerrinden kaynaklanıyor ayrica microsoft symbiana önem vermiyor telefonun kendi tarayıcısına güncelleme getirseler ve bir flash player çıkarsalar böyle uğraşmayacaz ama bence ilk tarayıcıya getirseler iyi olur o tarayıcıda gezerken tel kasım kasım kasılıyor ama bundan sonra ne flash güncellemesi nede tarayıcı güncellemesi geleceğini sanmıyorum baksana telefonun kendi güncelleme desteğini bile kesti microsoft

blackland

blackland

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Anladım eyw. yapacak bir şey yok o zaman.Cutetube ile devam :D

• Beğen
Tepkiler: onurw58

LunaticYsf

Üye
Aynı sorundan müzdaribim demek ki yalnız değilmişim. Nokia C6-01 telefonum var youtube videoları açılacak gibi oluyor açılmıyor daha önce sanki fabrika ayarlarına döndürüp düzelttiğimi hatırlıyorum ama daha sonra tekrar böyle oldu sanırım. Microsoft artık yeni bir Nokia alın diye bilerek böyle yapmış olabilir :) Opera'dan youtube açılıyor ama kalite berbat neden nokia'nın kendi browserı gibi olmuyor anlamış değilim.

Üst Alt