orjinal youtube programı

Sponsorlu Bağlantılar

ozlerr.m.58

Üye
    Konu Sahibi
orjinal youtube programı
arkadaslar symbian 3 için orjınal telefon ıle gelen youtube programı yok mu ya bir türlü bulamadım şimdiden teşekkürler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok Cute Tubeyi Dene

emin dayı

emin dayı

Üye
artık symbian için doğru düzgün youtube programları çalışmıyor eğer cutetube son sürüm çıkarırsa bi zaman daha çalışır bende nokia 701 var orijinal tarayıcısı youtubeyi açıyor fakat oynatmıyor kaldıki program
çalıştırsın umarım cutetube en kısa zamanda son sürümü yayınlar

emin dayı

emin dayı

Üye
hocam zati bende bu sürüm yüklü idi çok kısa bir zaman çalıştı sonra unlok novh hatası verdi artık bir üst sürümü bekliceğiz ara ara maxicepten kontrol ediyorum yinede teşekkür ederim

onurw58

onurw58

Üye
hocam zati bende bu sürüm yüklü idi çok kısa bir zaman çalıştı sonra unlok novh hatası verdi artık bir üst sürümü bekliceğiz ara ara maxicepten kontrol ediyorum yinede teşekkür ederim
cutetube desteği kesmedi kardeş ben o sorunun çozümünü biliyorum önce dosyalara gir sonra c telefon hafızasına gir orada .config var ona gir oradada cutetube2 klasörünün içindeki cutetube.conf u sil sorun düzelir unutma bunu yaparsan ayarlzr silinir. Yardımcı olduysa ne mutlu bana

emin dayı

emin dayı

Üye
sağol onur kardeş maalesef yine olmadı telim nokia 701 hackli hiçbir youtube pro çalışmıyor artık cutetube yeni sürümünü bekliceğiz baktım olmuyor kendim sıfırdan bir youtube program yazacam:)

asigsasi

asigsasi

Üye
onurw58

onurw58

Üye
sağol onur kardeş maalesef yine olmadı telim nokia 701 hackli hiçbir youtube pro çalışmıyor artık cutetube yeni sürümünü bekliceğiz baktım olmuyor kendim sıfırdan bir youtube program yazacam:)
bende öyle oluyo olmadı ise tele format atmakta bir çözüm
İstersen bide cutetube.conf u değilde direk cutetube klasorünü sil ben sana ilk anlatiğımı denedim olmadi klasörü sildim oldu sende bi dene istersen yanliş hatırladım kusura bakma

Üst Alt