You Tubeye Girerken Kasma Chrome

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
You Tubeye Girerken Kasma Chrome
Genelde Hep Yapıyorum Sisteme Format Çektim Yine Aynı Uzantıda Yok Gibi Bişey Tıklıyorum 2 3 Sn Güzel Geziniyor Ondan Sonra Kilitleniyor 3 4 Sn Kadar Ne Bişeye Tıklatıyor Nede Bişey Yazdırıyor Ama Yan Sekmelere Geçiyorum Hiçbirsorun Yok Sorun Yaşayan Varmı Deliricem :zzz:

rawkid

rawkid

Üye
Sistem özelliklerin nedir?

ZTE Blade Vec 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ANIL

ANIL

Admin
Siteyi açtıktan sonra ikinci bir yükleme yapıyor o arada kullanmaya çalıştığın için işlemci cevap veremiyor. O yüzden ikinci yüklemenin bitmesini bekleyip kullanmaya devam etmelisin. Dediğin gibi 2-3sn süren bir şey zaten.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Siteyi açtıktan sonra ikinci bir yükleme yapıyor o arada kullanmaya çalıştığın için işlemci cevap veremiyor. O yüzden ikinci yüklemenin bitmesini bekleyip kullanmaya devam etmelisin. Dediğin gibi 2-3sn süren bir şey zaten.
2.Bişey Derken?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tamamda Eskiden Neden Böyle Bİşey Olmuyordu Madem Öyle?
Güncelleme Filanmı Geldi? Yeni Yeni Çıkan Bişey bu

kralberk13

kralberk13

Üye
bende sorun yok acaba internetinmi yavaş ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
kralberk13

kralberk13

Üye
3mbps çok düşük kasması normal değilmi? öğrenciyim diyosan birşey diyemem

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
3mbps çok düşük kasması normal değilmi? öğrenciyim diyosan birşey diyemem
720p De Takılmadan Oynatıyor Snde 300 400 KBye Ulaşiyor İndirme Hızı Eskiden Olurdu Bu Takılmalar Netin Hızı İle Alakalı Olsaydı

kralberk13

kralberk13

Üye
doğru sende haklısın ozaman bir problem var flimde sorun yok ama youtbede var nekadar sürüyor youtubedeki yavaşlılık

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
doğru sende haklısın ozaman bir problem var flimde sorun yok ama youtbede var nekadar sürüyor youtubedeki yavaşlılık
İşte Siteyi Açıyorum 2 3 Sn Sonra Donmaya Başlıyor 3 4 Sn Donuyor Sonra Düzeliyor

kralberk13

kralberk13

Üye
sorun yok ozaman yükleme zamanıdır
ccleaner kullanıyormusun

Luck Star

Luck Star

Üye
İnternet ve bilgisayar hızından kaynaklanıyor. Benim eski bilgisayarım seninkiyle neredeyse aynı. Tıklayınca 2-3 saniye yukarıda kırmızı çubuk doluyor sonra ekran geliyor. Yeni bilgisayarda anında geliyor.

Luck Star

Luck Star

Üye
Eski eskide kaldı bu eski bilgisayarım ilk aldığımda her oyunu açıyordu her siteyi tıklamadan jet gibi açıyordu. Eski şeyler sürekli sağlam kalsa firmalar yeni cihazları kime satar?

Yazılımlar güncellendikçe sisteme binen işlem yükü artar. Ben doğal karşılıyorum. Mesela eski pc de daha 5 ay önce kasmayan oyun yeni güncelleme ile kasıyor.

Bir de görev yöneticinden sistemi kullanan bir şey var mı diye bak. Son günlerde windows'un bir özelliği nedeniyle bilgisayar hızlansın diye ram'i kullanıyormuş bu da sistemi aşırı yoruyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Eski eskide kaldı bu eski bilgisayarım ilk aldığımda her oyunu açıyordu her siteyi tıklamadan jet gibi açıyordu. Eski şeyler sürekli sağlam kalsa firmalar yeni cihazları kime satar?

Yazılımlar güncellendikçe sisteme binen işlem yükü artar. Ben doğal karşılıyorum. Mesela eski pc de daha 5 ay önce kasmayan oyun yeni güncelleme ile kasıyor.

Bir de görev yöneticinden sistemi kullanan bir şey var mı diye bak. Son günlerde windows'un bir özelliği nedeniyle bilgisayar hızlansın diye ram'i kullanıyormuş bu da sistemi aşırı yoruyor.
Yok Takılma Esnasında İşlemci %66 Seviyesinde

Üst Alt